Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Europy Kobiet w boksie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_numer9
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Mistrzostwa Europy Kobiet w boksie
Witam forumowiczów,
jakoś totalna cisza panuje w sprawie ME Kobiet w Boksie. Ranga zawodów bardzo wysoka, a zainteresowanie (liczba kibiców i informacji) - bardzo mała.

Między innymi dlatego działam w zespole ludzi, którzy stworzyli portalik [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zajmujemy się (albo lepiej: zajmować się będziemy) tylko boksem pań, amatorskim i zawodowym. Na razie dopiero raczkujemy, rozpoczynamy działalność od zbierania chętnych do pomocy (dołącz do nas!) i od przedstawienia relacji z tych ME. Wyniki wprowadzamy prawie na żywo, dodatkowo piszemy relacje i robimy fotki. Ilość walk jest bardzo duża, dlatego materiał "pełny" będzie dostępny pewnie za parę dni, ale najważniejsze newsy są na bieżąco.

I tak wieści z dzisiajszego ranka: Jagoda Karge ma brąz (przegrała półfinał, chociaż po 2 rundach prowadziła), Beata Małek ma co najmniej srebro (wygrała 25-10, RSCO w II rundzie). Oprócz tego mamy jeszcze 5 medali - ich kolor będzie ważył się dzisiaj od 17.00 (półfinały) i w sobotę (finały).

Wszystkie mecze na Torwarze (Warszawa, koło Legii), wstęp za darmo, miejsc wolnych dość dużo. Przyjdźcie pokibicować Polkom! A jak nie - to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ;)
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy Kobiet w boksie
Nie przejmuj się ciszą na tym forum tylko jak najczęscej się udzielaj. Na tym forum czesto umykają wazne bokserskie wydarzenia (coz ja tez ponosze za to wine,bo nie pisze o nich). Teraz tez kilka jest wartych uwagi jak np. ME w boksie kobiet, gdzie nasze dziewczyny odnosza duże sukcesy, czy też rewanżowa walka Adamka z Briggsem i jego miejmy nadzieje konczące się kłopoty z Donem Kingiem, szansa Diablo na tytuł i jego walka ze Stevem Cunnigham'em, która ma odbyć się w Polsce itd itp. Czasami jednak pojawiają się osoby powodujące zry dyskusji na tematy okołobokserskie (m.in. takie jak Ty) więc nie sugeruj sie brakiem zainteresowania formuowiczów tylko pisz jak najczęściej, bo wydaje mi się że masz info z pierwszej ręki.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy Kobiet w boksie
w sobotę idę robić fotoreportaż z finałów - będzie w październikowym SdW ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników])

pozdrawiam

Piotr
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_numer9
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy Kobiet w boksie
Odnośnie tematów bokserskich i innych wydarzeń - będę się udzielał ;) planuję (razem z moim zespołem) robić trochę szumu internetowego (i nie tylko) - wobec paru "walczących" inicjatyw ;)

odnośnie fotorelacji - my też robimy swoją, już ponad 1.000 fotek pstryknąłem dziewczynom, byłem na wszystkich "sesjach wieczornych" + dzisiejszej porannej półfinałów, więc trochę okazji miałem... :) na razie oczywiście ilość materiału przerosła moje możliwości przetworzenia, więc "wypas-fotorelacja" pojawi się na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] pewnie za parę dni... ale mamy i własne relacje z walk i foto-materiał, więc jeszcze będę się ogłaszał i zapraszał :)

Natomiast jeszcze raz apeluję do ludzi "w realu" - ruszcie tyłki na Torwar w sobotę, zawody naprawdę dobre, wstęp darmowy, 3 Polki walczą o złoto... a dzisiaj głośniejszy doping miały Ukrainki czy zawodniczki z Norwegii... aż trochę wstyd :(
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy Kobiet w boksie
Niechce się chwalić ale połowa to kickbokserki:) :) :) :)
  • 0

budo_numer9
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy Kobiet w boksie
Trochę nam to zajęło, ale powoli ruszamy z foto-galerią z tej imprezy. Tak więc jak ktoś ma ochotę rzucić okiem, jak walczyły dziewczyny (na razie relacja obejmuje tylko 2 pierwsze dni eliminacji) - zapraszam :)

a że dziewczyny z kick-a się wywodzą... taka jest chyba naturalna kolej rzeczy, bo k-b jest chyba bardziej popularny na poziomie "rozpoczynającym" :) A te, które lubią walczyć, ale już denerwują je siniaki na całych nogach - idą na boks ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024