Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powrót do Karate po 20 latach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_wrwawa
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Powrót do Karate po 20 latach
Witam,
postanowiłem po przerwie 20 letniej (niezle co) powrócić do treningów Karate. Wtedy przez niecale 3 lata trenowalem Karate Shotokan we Wrocławiu (miałem pomarańczowy pas).

Teraz mam 33 lata i czuję, że potrzebuję ruchu i treningu. Proszę o poradę gdzie w Warszawie mogę znaleść klub gdzie mogę potrenować. Nie interesuje mnie oczywiście współzawodnictwo sportowe, ale Karate jako rozwój fizyczny i psychiczny. Po przeczytaniu wielu postów widzę, że wiele klubów zwalcza się wzajemnie. Ja chcę znaleść klub tylko do ćwiczeń i uprawiania tej sztuki dla siebie.
Proszę o pomoc Fachowców.
Pozdrawiam,
wr
  • 0

budo_artur88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Karate po 20 latach
To może ja polece swój Klub Warszawskie Centrum Karate... dobrze by było byś powiedział na jakiej dzielnicy chciałbyś trenować- gdzie byś miał najłatwiejszy dojazd... Bo sporo klubów w Warszawie ma wiele sekcji.
Mój ma kilka na MOKOTOWIE, URSYNOWIE, SASKIEJ KĘPIE, PIASECZNIE, GÓRZE KALWARI.. dokładne adresy masz podane na naszej stronie internetowej pod dokładnie tym adresem":
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PS. Szacunek za odwagę i chęć do powrotu
OSU!
  • 0

budo_budoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ateny, Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Karate po 20 latach
Super decyzja, Wrwawa.
Jeśli pasuje Ci Praga Południe - karate tradycyjne klub WAKT- treningi we wtorki i czwartki o 17.00 na ulicy Osowskiej. Sensei - 4 dan, ponad 20-letnie doświadczenie i znakomite zdolności pedagogiczne, grupa zróżnicowania wiekowo, większość żółte-zielone pasy (trenuje nawet 40-latek ze stopniem uczniowskim), duży nacisk na kata, w zawodach możesz brać udział, ale musisz (np. możesz tylko w kata). Klub zrzeszony w PZKT.
Jeśli jesteś zainteresowany bliższymi informacjami - wyślij do mnie mail'a, odpiszę (jutro pierwszy po wakacyjnej przerwie trening) lub wejdź na stronę (znajdziesz przez google wpisując WAKT, tylko mogą być na stronce nieukatualnione jeszcze miejsca treningów - zadzwoń wtedy do Densei na podaną tam komórkę).
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Karate po 20 latach
A jak urynów natolin, to powstaje sekcja dla starszych, raczej bez dzieci. Głównie nastawiona na rekreację i samoobronę.
  • 0

budo_fudo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Karate po 20 latach
Wrwawa Gratulacje !

Zrobiłem przed laty podobny ruch i nie załuję - dzisaj są możliwości treningów z ludźmi o których kiedyś tylko się czytało.
Nie przejmuj się początkowymi trudnościami- szybko wrócisz do formy i będziesz miał radochę :) :)
  • 0

budo_shotokan66
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Karate po 20 latach
Witajcie
Super decyzja :D .Ja właśnie zaczynam treningi po 10latach .A trenowałem wczesniej 16 lat.Mam 40 na karku ale Karate jest jak "narkotyk" :wink: w cudzysłowie.Cieszę sie z Twojej decyzji Wrwawa i gratuluje.Życzę wytrwałości (sobie również).Pozdrawiam i wielu karateką ,życze powrotu!!! :-)
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Karate po 20 latach
Czyżby to był powrót pokolenia które stało w kolejkach po bilety do kina na "Wejście Smoka", "Klasztor Shaolin"?

Ile razy oglądaliście te filmy w kinie?
I nie piszcie, że wtedy takie filmy Was nie rajcowały.... :D :lol:

Mogę tylko gratulować i życzyć wytrwałości...

Witam w gronie...
  • 0

budo_shotokan66
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Karate po 20 latach

Czyżby to był powrót pokolenia które stało w kolejkach po bilety do kina na "Wejście Smoka", "Klasztor Shaolin"?

Ile razy oglądaliście te filmy w kinie?
I nie piszcie, że wtedy takie filmy Was nie rajcowały.... :D :lol:

Mogę tylko gratulować i życzyć wytrwałości...

Witam w gronie...



Zgadłeś!!
Pamiętam te czasy!!

  • 0

budo_wrwawa
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Karate po 20 latach

A jak urynów natolin, to powstaje sekcja dla starszych, raczej bez dzieci. Głównie nastawiona na rekreację i samoobronę.



A możesz podać jakieś dane kontaktowe i więcej szczegółów. Ja mieszkam w Piasecznie, zatem interesuje mnie miejce do treningów od Piaseczna w stronę centrum.
Z góry dziekuje za info i pozdrawiam
wrwawa
  • 0

budo_wrwawa
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Karate po 20 latach
Dzięki Wszystkim za słowa wsparcia. Mam nadzieję, ze dzięki treningom poprawię kondycję i zorganizuję sobie aktywnie :lol: czas wolny.
Proszę podajcie jeszcze jakieś inne dane do grup, gdzie mogą ćwiczyć ludzie tacy jak ja. Nie chcę chodzć na treningi z dzieciakami :wink:
pozdro
wrwawa
  • 0

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Karate po 20 latach
Jak u nas w mieście zagrali "Wejście smoka" to wszedłem na koniec pierwszego seansu bocznym wejściem.A ludzie to stali nawet przy ścianach.A co później było poprzewracanych koszy na śmieci...
Gratuluję decyzji! 33 lata,kurde młodziak!
Chciałbym mieć 33 lata...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024