Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy sezon Tanglangmen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_qixing
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 504 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa/Yantai

Napisano Ponad rok temu

Nowy sezon Tanglangmen
Witam

We wtorek 5 września rusza nowy 22 sezon treningów tanglangmen w Polsce. Będziemy próbowali także reaktywować sekcję sandy sportowej, którą poprowadzą medaliści zawodów w Perugii. Czy się uda zobaczymy. Wkrótce rusza także nowa wersja naszej strony internetowej.

Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników VB

Polskie Towarzystwo Kung Fu Modliszki
  • 0

budo_czarny rafał
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy sezon Tanglangmen
Witam
Apropos nowego sezonu mam pytanie dotyczące sekcji w Toruniu. Przeczytałem na stronie Toruńskiej sekcji Modliszki, że niestety zawiesza działalność. Czy jest szansa, że styl Modliszki wróci do Torunia czy raczej porzucić wszelką nadzieję :D . Szkoda by było bo w okolicach (mam na myśli woj kuj-pom) nie ma praktycznie żadnej sekcji kung fu, wyjątkowo kiepski region :cry: (W Bydgoszczy jest sekcja Taoistycznego Tai Chi ale szkoda nawet o tym pisać)...
Pozdrawiam serdecznie
PS: Nowa strona PTKF Modliszki jest super, jednak zdecydowanie lepsza od poprzedniej (na ciemnym tle teksty były mało widoczne, a teraz czyta się bez problemu) gratulacje.
  • 0

budo_qixing
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 504 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa/Yantai

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy sezon Tanglangmen
Witam,
Sekcja w Toruniu jest chwilowo zawieszona a wynika to z faktu że instruktor prowadzący ma pracę 6 tygodniu w kraju 6 tygodni poza krajem, osoba którą widzieliśmy aby w przerwach kiedy Radka nie ma w Toruniu prowadziła zajęcia nie sprawdziła się tak więc sekcja nie może ruszyć. Można oczywiście kontaktować się osobiście z Radkem i ćwiczyć kiedy będzie w Toruniu. Mam nadzieję, że są to tylko pzrejściowe trudności.
  • 0

budo_tlm
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy sezon Tanglangmen
Z tego co wiem, to powód był/jest inny. Gdzieś od stycznia/lutego 2006 nie było sali, a niewielu jest chętnych, żeby ćwiczyć zimą na dworze.
  • 0

budo_qixing
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 504 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa/Yantai

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy sezon Tanglangmen

Z tego co wiem, to powód był/jest inny. Gdzieś od stycznia/lutego 2006 nie było sali, a niewielu jest chętnych, żeby ćwiczyć zimą na dworze.



no to gratuluję wiedzy, ćwiczenie na dworze w zimie to bzdura, prowadzenie zajęć przez 6 tygodni abu potem przez 6 tygodni była przerwa to następna bzdura, jakby była osoba odpowiedzialna do zastąpienia Radka to sekcja by istniała, i tyle w tym temacie.
  • 0

budo_yvan
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy sezon Tanglangmen

Z tego co wiem, to powód był/jest inny. Gdzieś od stycznia/lutego 2006 nie było sali, a niewielu jest chętnych, żeby ćwiczyć zimą na dworze.




Dla pełnego wyjaśnienia!

Sekcja w Toruniu została zawieszona w pełnym porozunieniu i uzgodnieniu tego problemu z Władzami Polskiego Towarzystwa Kung Fu Modliszki oraz między prowadzącymi tą sekcję.
I nie ma tu miejsca na dyskusję i własną interpretację, a złaszcza osób nie będących w temacie.
Tak jak to zostało powiedziane. Sekcja nie istnieje bo nie ma kto jej poprowadzić w pełnym tego słowa znaczeniu ...i co podkreślam...zostało WSPÓLNIE UZGODNIONE.

A sprawa ilości chętnych i rególarnie przychodzących na treningi ... i związana z tym opłacalność wynajmowania sali TO INNA HISTORIA. A nawiasem mówiąc to sala była tylko było nas za mało aby ją opłacić.

Jak ktoś chce mnie 'sprostować' bo jest lepiej poinformowany to czekam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024