Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ving Tsun lub Wing Chun->łódź


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_paweł1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź

Napisano Ponad rok temu

Ving Tsun lub Wing Chun->łódź
hej.
dawno nic nie napisałem tu.ale...chyba tylko dlatego że jestem monotematyczny...
Dojazdy do Wawy na razie są dla mnie pewną barierą zarówno finansową jak i organizacyjną..więc może ktoś z łodzkich VT/W.. fanów[(poza weng chun... fajny system ale jestem zwolennikiem bardziej WSL VT)] podjął się czegoś w temacie sprowadzenia na stałe tego systemu(ów) do Łodzi.Jeśli tak(lub zamierza)to byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na tym forum.
Pytam tutaj bo to jednak najszerzej czytane forum,a dotychczas moje pytanie pozostawało bez echa więc może jednak teraz coś zmieni sie na lepsze...
pozdr.
Paweł
  • 0

budo_bonsao
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun lub Wing Chun->łódź
Trzeba cos z tym zrobic panie Pawle.Powinna byc skcja wing chunu w Lodzi.Dlatego moze wspólnie nad tym pomyslimy jak wróce.
  • 0

budo_paweł1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun lub Wing Chun->łódź
Super!
Bonsao dzięki za zainteresowanie i pomoc!!
Może twoja odpowiedź spowoduje że tematem treningów w Łodzi zainteresuje się też więcej ludzi i że sekcja będzie funkcjonowała już na stałe.
No..w końcu zacznie się coś dziać w moim mieście!!
pozdr.
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun lub Wing Chun->łódź
Posiadam profesjonalny ośrodek z miła chęcią udostępnlibym mejsce na prowadzenie treningów Vng Tsun.Sam trenowałem kiedyś u sifu J.Szymankiewicza więc filozofia stylu jest mi znana.Poziadam prof. zaplecze do treningów kung fu włączne z drewnianym manekinem.Jak jesteś zainteresowany zapraszam do wspołpracy,razem moglibyśmy wysmarzyć coś fajnego zapraszając jakiś kompetentnych mistrzów.Pozdrawiam. :D :D Wiecej info [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_paweł1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun lub Wing Chun->łódź
dzięki za odpowiedź.
Na mnie osobiście największe wrażenie zrobiła szkoła WSL VT sifu Radka Mikołajczuka.
Pozazdrościć Warszawiakom możliwości ćwiczenia na miejscu w takiej szkole.
  • 0

budo_szycha34
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun lub Wing Chun->łódź
Witam serdecznie
Jestem instruktorem wingtsun i jestem w stanie dojechać do Łodzi i poprowadzić tam zajęcia. Jeżeli będzie ktoś zainteresowany ćwiczeniem, nasza szkolą posiada również dobrze wyposażona sale w Poznaniu jeżeli jesteście zainteresowani proszę o kontakt na maila [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024