Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muay Boran i umowa... !?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
to jak wreszcie Pan Danowski sam rokonstruuje sobie tradycje i techniki MB czy trenowal u jakiegos mistrza(jesli tak to ile czasu)??
stoczyl chciaz jakas jedna walke w MT czy jedynie moze sie pochwalic stopniem 6kan??
i co to jest wreszcie do cholery ten 6 dan w dalekowschodnich sztukach walki??
pytania sa...mam nadzieje, ze doczekam sie odpowiedzi :)
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
Głównym trenerem w klubie ja jestem.Biografie znacie choć niektórych nieźle bawi jeden z moich stopni 6 Dan od Ryśka Murata.To jedyny mój stopień ,który przyjąłem honorowo.Na pasie mam nadal 5 Dan i to w 2 Federacjacj,nieważne.Przyjąłem go jako chwyt reklamowy po ciężkich chwilach po wypadku i smrodzie wokół klubu razem z vice prezesem Pol Zwi Tkd WTF Henrykiem Fickiem celem tych danów jest uhonorowanie ludzi związanych mocno i od wielu lat ze sztukami walki.Dalej..posiadam państwowe uprawnienia inst.Tkd WTF.Kung Fu oraz Muay Thai.Mój dyplom nie jest jakiś tam z seminarium(mam ich takkich kilka ,min.seminarium z Mistrzem Amnatem u mnie w klubie obejrzyjcie sobie zdjęcia na stronce) ale dyplom Swiat Feder WMC z campu z Tajlandi z Kok Samui gdzie razem min.z prez R.Szlachtą trenowaliśmy u na prawdę najlepszych(przecież to też nie jest tajemnicą).Inni trenerzy także posiadają uprawnienia inst sportu ze spec.Taekwondo i 1 kung fu.Mamy także trenera boksu (czyt.TRENERA !!) bylego olimpijczyka Romana Rożka , który nas wspiera i koryguje sprawy sportowe.Bierze udział także w przygotowaniach naszej małej obecnie kadry do zawodów. Nie prowadzimy żadnych także miksów, a moje hobby zwane MB dopiero się zaczyna (jak wszyscy wiedzą nasz Mistrz jest expertem od MB).Po za tym jesteśmy po takich kontrolach!!!dokumentów kwalifikacji itd ,że nie sposób uwierzyć ,że to przeżyliśmy, ale nic co nas nie zniszczy to nas tylko wzmocni.Więc sobie żyjemy i mam nadzieję,że jak nam rynek i koniunktura(wszyscy nie uciekna do Angili 60%zaw.dała dyla) to może przeżyjemy.A kasa, no cóż zapraszam do sklepu Sirocco gdzie jest moja firma handlująca min.świeża rybą..hihi ,elektroniką,ciuchami i org przyjęć,mam też klub ezoteryczny i gram na giełdzie,starczy???.A Prawda jest taka,że sztuki walki już dawno przestały być biznesem.Tak więc póki mam chęci dokładać jeszcze do tego to będziemy trwali w tym wielkim klubie(kurka prawie 1000m).Maragdo PFDSW to grupka miłośników i fanatyków sztuk walki ,cześć osób ,która zaprezentowała swój poziom wprawiła mnie w zdumienie np.pszczyna,ju jitsu,karate itd.Ci ludzi na prawde sie doskonalą, a Ryszard tak to wyjątkowa osoba, ale nie mnie go osądząć ponieważ jest poza zasięgiem mojego zrozumienia.Pozdrowienia z Sirocco z raczkującej' sekcji MB z Łodzi Pozdrawiam nawet kickfana(potrafisz zaskakiwać ) Przemysław Danowski
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
O 18.30 mam dziś program na żywo w Tv w regionalnej Łódzkiej Toyi jak ktoś chce popatrzeć jak się pocę to zapraszam.
  • 0

budo_ronin_cz-wa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?

A Prawda jest taka,że sztuki walki już dawno przestały być biznesem.Tak więc póki mam chęci dokładać jeszcze do tego to będziemy trwali w tym wielkim klubie


Jeśli tylko to prawda to moje gratulacje, bo mało znam takich ludzi, którzy decydują się na taką działalność, no i oczywiście, którzy mogą sobie na to pozwolić. Nie zaleznie od tego co to jest KB, MT czy MB.

Chok dee
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
Dziekuje za odpowiedz...tylko jeszcze jedno :)
ten 6 dan jest zwiazany z jakas konkretna sztuka walki czy jedynie przyznany przez federacje(obojetnie jak to nazwac)??
ps. mnie ten stopien nie bawi...wrecz przeciwnie, zaciekawil mnie...
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
Pedagog . Dzięki za pozdrowienia. Wiesz dobrze że na Camp może jechać każdy są to prywatne instytucje zarabiające na gościach( na internecie maz cenniki). Dobrze iż przyznałeś, że był to jeden wyjazd to jak wyjazd na letni obóz. W kicku akurat wiele krajów do polski mogłoby też przyjeżdżać si uczyć. Ale to nie zmienia iż nikt nie mówi iż ćwiczy u(...). NAprawdę nie uważam że robisz coś złego a twój charakter jest twoją osobistą sprawą. Jedynie uważam iż twoja działalnośc sportową powinnieneś poddać większej kontroli Polskich Związków. Styczeń powinien być dla Ciebie nauczyką. Oglądałem tę walkę i pewnie się nie wypowiesz ale sędziowie ITF nie dopuscili by do takiej wymiany. Możesz być dobrym organizatorem, ale wszystkiego nie obejmiesz sam, a moim zdaniem tam duża wina była sędziów. Chociaż sam nokaut w takiej formie mógł zdarzyć sie jeden na miliard(jestem fanem boksu). Ale do takiej wcześniejszej wymiany nie powinno dojśc. Przepraszam że wracam do tamtego zdarzenia wiem że z Tomkiem byliście blisko ale właśnie dlateogo uważam iż czasami trzeba zastanowić się czy warto(...).
a co do Murata nie lubię go, ale też uważam, że jest coś w nim co może frapować. Potrafił pociągnąć wielu. Kiedyś szkodził sztuką i sportą walki ale teraz nie słyszę by robił coś złego więć ma prawo jak wielu innych.
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
Tak,w moim przypadku jest to Taekwondo.W PFDSW zrzeszone jest kilkanascie Ogolnopolskich Zwiazkow Sztuk Walki ,ktore co jakis czas (ostatnio nie pamietam z 8 lat temu) nadaja liderom oraz wybitnie zasluzonym czlonkow danych organizacji wysokie stopnie mistrzowskie w celu podniesienia prestizu danych osob,najczesciej to jest 1 ,2 dany wyzej od posiadanego stopnia mistrzowskiego.Niestety w srodowiskach''Tkd, karate,ju jitsu itd dla wielu mlodych adeptow sa one wyznacznikiem poziomu wyszkolenia nie zawsze majace odzwierciedlenie w praktyce,chociaz ostatnie wreczenie robilo wrazenia oraz osoby ktore je otrzymaly .Rzadko sie tez zdaza(musze sie pochwalic) ,zeby ktorys z tych mistrzow zdjal swoje ''wypasione'' pasy zalozyl zwykle gacie do taja albo kick boksu i w nie glori danow pocwiczyl czy powalczyc.Dla mnie MT dalo mi mozliwosc poczuc sie jak szary zwykly uczen stojacy przed wspanialymi tajskim zawodnikami i mistrzami walki ,gdzie inne 'naturalne' umiejetnosci i wartosci soba reprezentujemy.Dlatego kocham MT,MB czy jak tam chcecie.I milo czasami poczekac az zajda siniaki z obitej gebe ,aby pstryknac sobie pare fotek do ''komercyjnej'' galerii.Fajnie , ze MT ktore robimy w PZMT jest bez zadnej sciemy chociarz czasami musimy dbac o komercyjny wizerunek''naszych szkol i naszych żyč''
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
Tylko jedno słowo:

Proszę o zamknięcie tematu.

poklon poklon poklon poklon poklon poklon poklon poklon poklon poklon poklon
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
pierszy temat od dawna budzący zainteresowanie i odrazu zamknąć??????
NIkt nikogo nie obraza prowadzona jest polemika. Przed chwila wyjasnienie dotyczace 6 dana konkretne bez atakow.

CYPIS ? czemu nas nie lubisz :D NO daj nam porozmawiac. Przeciez nikt nikogo nie zmusza do czytania. :D

MOże zabolał ten POlski Związek. Ale tu powinieneś się ze mną zgodizć. Przecież PZMT chce być POlskim Związkiem i mieć wyłączność na MT.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
Sorry za offtopa, ale temat polskich związków w taekwondo to fenomen sam w sobie, bo działają związki ITF i WTF, choć wykaz ministerialny umożliwia działalność także innym odmianom taekwondo - tyle, że nie ma dla nich miejsca ani w jednym, ani w drugim PZ. To jeden z większych problemów koreańskich kopaczy w Polsce...

Gizmo
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
podobnie jest z karate
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
no Cypis.teraz jest git.chcesz zamknąć temat, a tu robi się tak rzeczowo i konkretnie. i pewne niejasności ze stony samego zainteresowanego zostały wyjaśnione.bardzo brawo.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?

CYPIS ? czemu nas nie lubisz :D ...

Libię Was i to bardzo. :-) Inaczej by mnie tu nie było.

MOże zabolał ten POlski Związek...

Co mnie zabolało?
Zbaczanie z Tematu - nawiązywanie do wypadku, który zdarzył się 18-go grudnia. :(
Nie chcę brać udziału w dyskusji w której jako argument służy nieszczęśliwy wypadek w którym ktoś stracił życie. Moje zdanie na ten temat już wypowiedziałem.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
dlatego przeprosiłem, ale jest to jak najbardziej na temat. Niekontrolowane turnieje uważam są problemem szerszym. oczywiście łódż jest przykładem ale jest to obok. ja poszedłem dalej. Dla mnie nie jest problemem ze ktos nadaje sobie 5-6 Dan ale bardziej że te organizacje organizują walki. Bez żadnej kontroli ze strony Państwa. Te stopnie im nadane dla wielu są wskaźnikiem jaki to dobry szkoleniowiec a sam wiesz że tak nie jest. Podsumowujac:
Jesli taki 6 dan prowadzi tylko rekreacyjne zajęcia to ok ale jesli idzie dalej to juz nie jest dobrze. Mam nadzieje że Łodz sie nie obrazi. Moge powiedziec iż byłem na mprezac gdzie te przęgięcia byłły o woiele jaksrawsze. Czy wiecie iż niektóre turniej pozwalają na badanie lekarskie przed zawodami za kasę. Przyjeżdżasz dajesz 10 zł i lekarz wpisuje zdolny do zawodów. Mysle iz i Ciebie Cypis taka rzecz by zbulwersowała.
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
Tomek umeral na rękach brata i ja stałem bezradny z nim sam kiedy odjechalo pogotowie Strach ogarnal mnie taki jakiego nigdy ne czulem, bol razdarl mnie strzepy.Byłem pyłem czlowieka, czekającego na strzał w tyl glowy.Za 5 mnut miala być Policja i Prokuratura, chore media z daleka pstrykały zdjęcia węsząc sensacji.To sen koszmar ,dookoła pochowani uczniowie spanikowani rodzice będący na dziesiątkach takich turniei.Panika i wyraz zimnej twarzy ,maski gotowej do przyjecia odpowedzialności i śmertelnego ciosu nie wadomo skąd od kogo.Nie długo wigilia,pomyślalem ale noc dopero się zaczęła.Muszę stawć temu czoła i ruszylem by spróbować wyjaśniać to co niepojętne i nie dowyjaśnienia.2 godz później ITF złapał w końcu wenę, ciało Tomka stygło i hieny z jedynej 'prawdziwej opcji 'ruszyły.Polska ruszyła na Nasz ból,żywiąc się każdą spekulacją dotyczącą naszej tragedii.Czas dla mnie stanął................................................tworząc już na zawsze innego Danowskiego.

PS.Proszę o nieporuszanie tego tematu.Prokuratura orzekła ,że byl to neszczęśliwy wypadek.Zgadzam się z Cypisem temat wizyjki i osoby myślę ,że jest zamknięty i postaraj się Kickfanie nie drapać tych ran dotyczących udzalu Panstwa w wielu zawadsach(4 grudna was sedziowie też smakowali mojej kasy na gali z Cabrerą) a gdyby...Wiemy co robimy i z kim robimy.Pozdrawiam wszystkch Ciebie także ,rany się goją ale te blzny dla nas tu w klubie są szczególne i proszę nie politykować na ten temat, bo za brata Tomka ból nie ręczę.P.Danowski
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
smakowali twojej kasy :-) Nieobraż się ale ani stwierdzenie jest delikatnie niegrzeczne. Sędziów traktujesz jak wyzyskiwaczy. Jesli impreza była w kicku a Cabrera jest szefem WKN to tam tez mieli byc przypadkowi sedziowie. Cały czas do tego zmierzam. W karate niech beda sedziowie z papierami panstwowymi w karate w kicku podobnie . NIe wyobrażam sobie by np tkd byli sędziowie z kicku chociaz light jest bardzo podobny. Podobnie z papierami instruktorskimi. Powinny być kontrolowane przez Panstwo.
Chłopak walczący z Tomkiem trenuje KB. Nie jest rewelacyjnym zawodnikiem ale jest z klubu KB dla mnie nie powinien wogóle walczyc w tym turnieju. Był nieprzygotowany bo bił pełnokontaktowo. Zaprzecz jesli nie mam racji. To był nieszczęśliwy wypadek juz to podkresliłem ale trzeba wszystko zrobic by się nie zdarzały.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
By troche zmienic temat a w temacie oszołomów. NIe jestesmy tacy najgorsi przeczytajcie sobie tą ekstra dyskusje :) :) :) :)

http://budo.net.pl/v...der=asc&start=0

nawet nasz moderator sie zawstydzil i ją zamkną :D
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
To wiemy wszyscy..., do usłyszena w innym temacie.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
Uwazam ze temat dobiegl konca :evil: i mozna go juz zakonczyc...

Pozdrawiam
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
dzieki za wszystkoe odpowiedzi...z poczatku myslelem , ze P.Danowski to jakis sciemniacz, ale wydaje mi sie , ze jednak warto isc chociaz zobaczyc jak wygladaja treningi :)
chociaz ciezko mi uwierzyc, ze jest dobrym trenerem we wszystkim(TKD,MT,MB)
zycze powodzenia i wielu sukcesow w sporcie :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024