Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muay Boran i umowa... !?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
Bardzo się cieszę ,że ten temat wzbudził tyle(a może przesadzam) sensacji.Problem obrażania innych przez wojowniczych internetowych chlopców zrzucających brzuszek na treningach jest już stałą domeną tego forum.Ale kilka wyjaśnień jakby od źródła.Po pierwsze widząc komercje związaną z MT (składki,moda,zawody) postanowilem zrobić coś dla siebie i dla garstki osób ,które postrzegają walke w inny sposób Mt niż tylko zmagania gladiatorów ringowych i gotowość w sumie do jednej z najcięższych formuł walki .Czegoś w tym wszystkim mi zabrakło więc wracając do swoich korzeni (trad KungFu)oraz do klimatów (bardzo serdecznych i rodzinnych wręcz z Mistrzem Amnatem) postanowiłem iść swoją drogą.
yślę ,że już także inni nauczyciele i mistrzowie(przypuszczam ,że sieć sdzkół Ronin) także zwraca uwagę na inne bardziej realne wykorzystanie technik MT i dlatego ja postanowiłem rozdzielić rywalizacje,dziki pęd do zwycięstwa i bycia Najtwardszym (nie mylić z Najlepszym) od realnej walki bez rękawic ,albo w ekstremalnych sytuacjach wymagających czegoś więcej niż Mega low kick.To wszytko mamy sobie sekcje ,wymagam odpowiedniego osobistego zaangażowania i odpowiedzialności za nauczane techniki przezemnie (tzw.kontrakt) i już www klubie działa 8 sekcji Muay Thai i 2 tzw Muay Boran.Mam nadzieję ,że ten artykół pomoże prawdziwym miłośnikom tajskich naparzanek wyciągnąc lpozytywne wnioski co to rozwoju MB ,a nie tylko spowodują emocje z konkursem siusiania internetowych gawędziarzy.Zapraszamy do współpracy.Pozdrawiam wszystkich milośników MT i MB jak tam chcecie.A sekta???Panowie lekkie przegięcie? A skylark nie mamy do Ciebie żadnego żalu,może to i lepiej że błysnął tutaj taki temat z magiczną tematyką MB.Przemysław Danowski szef strefy Łódzkiej PZMT.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?

Rozumiemy ze przestraszyles sie odpowiedzi wilczego skowytu i jesli uwazasz ze temat jest nie potrzebny to porostu nie bierz w nim udzialu, a daj innym sie wypowiadac.Spokojnie. :wink:

Temat zakladalem nie wiedzac wczesniej kilku waznych rzeczy wiec nie powinienem sie wypowiadac na ten temat a wiekszosc ludzi ktora wziela udzial w dyskusji pisala zupelnie o czyms innym.Kazdy kto sie madrze wypowiedzial w temacie to juz to zrobil...hmmm...wiec: Closed topic !!!

Ps. Pedagog ciesze sie z tego powodu.

Pozdrawiam
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
[quote name="budo_Skylark1987"]... trener wymyslil sobie ze beda treningi Muay Boran...[/quote] 8O
[quote name="budo_Skylark1987"]... podpisac umowe na co najmniej ROK czasu za miesiac wychodzi 70 zl :? co o tym myslicie...[/quote] :2gunfire:
[quote name="budo_wilczy skowyt"]To nie żadna umowa tylko kontrakt...[/quote]A to duża różnica :roll:
[quote name="budo_wilczy skowyt"]Kontrakt oddziela Nas - Tradycyjnych od całej reszty komercji czyt. Ludzi - składek.[/quote] przestraszony
[quote name="budo_wilczy skowyt"]Zobowiązuje do pewnych wartości jak np. bycie dobrym człowiekiem oraz ciągłego doskonalenia umiejętności fizycznych oraz duchowych.[/quote] przestraszony przestraszony przestraszony
[quote name="budo_wilczy skowyt"]Muay Boran jest tradycyjna walka i fakt nie wiele o nim wiemy.[/quote]I to się zgadza. :wink:
[quote name="budo_wilczy skowyt"]Jednak wartości tradycyjnych sztuk walki są wspólne - walka bez ochraniaczy, skuteczne i brutalne kończące techniki najczęściej trudne i niewygodne.[/quote] 8O
[quote name="budo_wilczy skowyt"]Wartości te połączone z doświadczeniem oraz wyszkoleniem mistrza 3 sztuk walki Przemka Danowskiego zdobyte w Tajlandii, Korei czy Chinach pozwala nam zrekonstruować w pewnym stopniu tradycyjne Muay Boran.[/quote] przestraszony
[quote name="budo_Miron"]Mi też to kojarzy się z sekciarstwem, wymyślić coś tajemniczego, mistycznego, działającego na wyobraźnię i oczywiście zarobić na tym pieniądze.[/quote]Obiema rękami. poklon
[quote name="budo_Lil'Bam"]W MT p. Danowski jest trenerem i to zajebistym...[/quote]Jakieś dowody Lil'Bam. :box:
[quote name="budo_Lil'Bam"]... Muay Boran uczyl sie od samego mistrza Amnata Poskrisruka...[/quote]... ale czy nauczył się na tyle aby dalej przekazywać. :?

Sorry. Może trochę za ostro. Muay Thai jest dla mnie czymś więcej niż sportem walki. Ciśnienie mi skacze gdy widzę przerost formy nad treścią. Tępię przejawy marketingu a'la Krav Maga.

Pozdrawiam
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
z jednej strony imponuje mi Danowski, gdyż mamy wolny rynek i ma prawo robic wszystko co biznes "podkręci" nawet koloryzować. Oczywiście większośc z tych są niedopowiedzeniami lub kłamstwami. Jednak jeśli tak myśleć to robi to połowa "mistrzów" w Polsce.
Jestem zwolennikiem sportów walki gdzie wszystko łatwo zdefiniować poziom, gorzej gy coś jest również sztuką walki lub tylko. Wtedy by pokazać swoją wartośc dorabia się mistrzów itd. I to nie jeden Danowski ale duża część świadka sztuk walki. Ten facet nie ukrywa że robi to dla pieniędzy i volvo i to mu się chwali.

Problem jest w tym iż on tworzy w swoich ludziach mit ich wielkości i wysyła do walki. To jest niebezpieczne. Coś wspominają o kicku. Jakoś nie mogę sobię przypomnieć nikogo z tego klubu kto byłby dobry w tej dyscyplinie. W MT ani w PZMT ani w PZKb nie mają rewelacyj nych wyników ( jedno 3 miejsce Fabicha w PZMT na kwietniowych mistrzostwach). Oczywiscie styczniowy smiertelny wypadek można zaliczyc do nieszczęśliwych ale to nic nie zmienia.
Czy szkoleniowcy mają papiery nadaną w konkretnej dyscyplinę . Wątpie. Czy są dobrymi szkoleniowcami w MT czy KB. jestekm przekonany iż nie. Nie będę oceniał jego umiejetności w teakwondo nie znam się ale w KB i MT nie liczą się. Chwalanie sie współpraca z Czarkiem Podrazą jest pomyłką. Czarek jest promotorem sam był dobrym zawodnikiem ale nie jest w czołówce trenerskiej gdyz przede wszystkim specjalizuje się w ustawianiu walk. Jest przedstawicielem WKN i współpracuje z wieloma osobami z Polski. Uważam iż Czarek też powinien sie bardziej szanować. Gdyż wiele osób wykorzystuje jego nazwisko dla autopromocji. Powtarzam jeszcze raz Te słowa tyczą się nie tylko Danowskiego, aczkolwiek jego nazwisko tu sie pojawia.

Co do pisma Prezesa to one jest co najmiej żałosne. Ale ma talki styl i powtarzam. Jego klub on decyduje co pisze.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
z jednej strony imponuje mi Danowski, gdyż mamy wolny rynek i ma prawo robic wszystko co biznes "podkręci" nawet koloryzować. Oczywiście większośc z tych są niedopowiedzeniami lub kłamstwami. Jednak jeśli tak myśleć to robi to połowa "mistrzów" w Polsce.
Jestem zwolennikiem sportów walki gdzie wszystko łatwo zdefiniować poziom, gorzej gy coś jest również sztuką walki lub tylko. Wtedy by pokazać swoją wartośc dorabia się mistrzów itd. I to nie jeden Danowski ale duża część świadka sztuk walki. Ten facet nie ukrywa że robi to dla pieniędzy i volvo i to mu się chwali.

Problem jest w tym iż on tworzy w swoich ludziach mit ich wielkości i wysyła do walki. To jest niebezpieczne. Coś wspominają o kicku. Jakoś nie mogę sobię przypomnieć nikogo z tego klubu kto byłby dobry w tej dyscyplinie. W MT ani w PZMT ani w PZKb nie mają rewelacyj nych wyników ( jedno 3 miejsce Fabicha w PZMT na kwietniowych mistrzostwach). Oczywiscie styczniowy smiertelny wypadek można zaliczyc do nieszczęśliwych ale to nic nie zmienia.
Czy szkoleniowcy mają papiery nadaną w konkretnej dyscyplinę . Wątpie. Czy są dobrymi szkoleniowcami w MT czy KB. jestekm przekonany iż nie. Nie będę oceniał jego umiejetności w teakwondo nie znam się ale w KB i MT nie liczą się. Chwalanie sie współpraca z Czarkiem Podrazą jest pomyłką. Czarek jest promotorem sam był dobrym zawodnikiem ale nie jest w czołówce trenerskiej gdyz przede wszystkim specjalizuje się w ustawianiu walk. Jest przedstawicielem WKN i współpracuje z wieloma osobami z Polski. Uważam iż Czarek też powinien sie bardziej szanować. Gdyż wiele osób wykorzystuje jego nazwisko dla autopromocji. Powtarzam jeszcze raz Te słowa tyczą się nie tylko Danowskiego, aczkolwiek jego nazwisko tu sie pojawia.

Co do pisma Prezesa to one jest co najmiej żałosne. Ale ma talki styl i powtarzam. Jego klub on decyduje co pisze.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
Cypis podpisuje dwoma rękoma ( chociaż żadko się zgadzamy:)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
pedagog masz poziom tego pisma na stronie. Lubisz obrażać a innym wytykasz to iż robią to samo. Uważasz się za guru i w tym twój problem. Nie przyjmujesz krytyki.
  • 0

budo_maragda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
Rzadko tu piszę ale czasami cieżko się powstrzymać :D Zgadzam się w zupełności z przedmówcami - w sporcie mamy zasady jasne i klarowne, poziom weryfikują: liczba walk i ich wyniki. Natomiast w przypadku tzw. sekcji tradycyjnych, często jest tak, że miesza się ludziom w głowach jakąś ideologią, mistycyzmem i innymi "wartościami" tudzież poczuciem przynależnosci do jakiejś pseudoelity (w odróżnieniu od pogardzanych sportowców, co to nawalają się na ringu ku uciesze pospólstwa) Chwytne hasełka, zwłaszcza w odniesieniu do młodych i naiwnych. Interesujące, ze idą w parze z jakimiś cyrografami, dla których nie ma żadnego rozsądnego uzasadnienia.

I co ma właściwie znaczyć to motto: "wartości nie umiejętności"??? (ze strony klubowej). Ja do klubu przychodzę po umiejętności, system normatywny zdążyłam sobie szczęśliwie już wyrobić gdzie indziej.

Ciekawe jest też, że wszelkie pytania zmierzające ku ustaleniu faktycznych kompetencji instruktora, traktowane są niemal jak obraza majestatu, a w każdym razie straszliwy nietakt. A to chyba normalne że ludzie chcą wiedzieć, w jaki sposób zostaje się nagle mistrzem Muay Boran...

Kolejna sprawa: wybaczcie, ale ja bym nie zaufała nikomu, kto kuma się z tzw. Dalekowschodnią Federacją (chyba wiadomo wszystkim, kto tam jest prezesem...tsunami ruulezzz :) ) a szczególnie chełpi się otrzymanymi od nich "danami".

No i na koniec ten pełen jadu tekst na stronie, człowiek z klasą i "wybitny ekspert SW" chyba nie powinien tak prać publicznie brudów.Takie całkiem luźne refleksje..
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?

Cypis podpisuje dwoma rękoma ( chociaż żadko się zgadzamy:)

W życiu bym się tego nie spodziewał. :D :D :D
  • 0

budo_lil'bam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
Widze ze wielu zabolala sekcja MB. Ludzie, jedna rzecz-p. Danowski nie jest typem szarlatana, ktory wymysla sobie ze dzis bede prowadzil szkole walki a jutro warzywniak, sztukami walki zajmuje sie od 25 lat i na wszystkie style walki jakie prowadzi sa papiery, a jesli chodzi o MB dyplom i zaswiadczenie z ukonczonego szkolenia z mistrzem Amnatem wisi na glownej scianie w klubie,nawet nie trzeba trenowac zeby to zobaczyc, a co do wynikow-jestem pewien ze nadejda i nie nalezy sie stresowac a p. Fabich byl jedynym naszym reprezentantem, wiec skutecznosc jest chyba niezla... :P Pozdrowionka!!!
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
taki dyplom dostał każdy który wziął udział w 3 godzinnym szkoleniu w Polsce na Torwarze. Mysle iz przedstawiciele PZMT wiecej bywają w Tajlandii a żaden nawet nie doważył się sugerować że ma papiery MB. Mnie osobiście nie podnieca MB a i uważam, iż jeśli Danowski znajduje chętych to niech robi. Byle z tych osób nie robic gwaizd spotowych, gdyz przygotowanie do zawodów jest zupełnie inne niż w sztukach walki.
Powtarzam takich gwiazd jest wiele.
W temacie Trening za granicą obok przeczytałem

Jest jeden taki"wariat". który przez 16 lat ćwiczył, walczył czy nauczał ze złamanym nadgarstkiem...nazywa się Ochniowski Piotr. Ale to jedyny taki "wariat" na swiecie.
(...)

Chook dee
Tomek

Sami przyznacie że brzmi to śmiesznie nawet od strony medycznej.

AKurat Ochniowski nie jest tak kontrowersyjny, ale jego opis na stronie też jest typową podrasowaną autoprezentacją. Ale robi swoje i to mu się chwali.
  • 0

budo_lil'bam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
Kickfan masz chyba problem z okresleniem siebie, skoro Cie to nie podnieca to sie nie wypowiadaj bo o zdobywaniu certyfikatow nie masz pojecia, a czepiasz sie ludzi ktorzy siedza w tym milion lat wiecej niz Ty, a skoro juz to powiedziales to rzeczywiscie niech kazdy robi swoje i tak bedzie najlepiej, nie obrazaj ludzi i spraw, o ktorych nie masz pojecia
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
lil'Bam mysle ze problemy to masz ze sobą. Oczywiście nie znam się ty jestes jedyny wielki. Certyfikaty takie nadaje się na krótkich szkoleniach i to nie tylko w MB ale i innych SW. Dla mnie są ważne papiery trnerskie czy instruktorskie, certyfikaty nie dają żadnych uprawnień na terenie Polski. A może się mylę niech OZZ czy Cypis wypowiedzą się.
Lil'bam Jestes przykładem iż ludzie mówiący o sekciarstwie są blisko prawdy. Polityk mnie bawi, gdyż uważam iż nie politycy są głupi tylko społeczeństwo a politycy to typ plastelinowych ludków którzy mówią co chce usłyszeć tłum. Podobnie dla mnie jest w tej sytuacji to nie Danowski jest tu problemem ale ci którzy wierzą świecie w jego słowa tak naprawde nie znają się i głoszą jego chwałę. On tylko to skrzętnie wykorzystuje, tworzy mistykę, wykorzystuje modę, ale jemu akurat się nie dziwie robi to dla pieniędzy. Wzruszają ,mnie tylko jego wyznawcy. cały czas powtarzam nie chodzi tylko akurat o niego jest przykładem, ale jest wielu którzy tworzy wokół siebie mity i ma wyznawców. Tylko kto tu jest głupcem moje zdanie znacie.

[/i]
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
zdecydowanie zgadzam się z kickfanem i cypisem. Troszke zalatuje mi przetsięwzięcie pana Danowskiego checią zrobienia kasy. I nic w tym dziwnego każdy jakoś próbuje sobie radzić w życiu. Dziwią mnie tylko chętni, który połknęli haczyk, no ale ich sprawa. Smieszne jest robienie z pana D. wielkiego trenera kicku i MT. jesli w TKD miał takie wielkie sukcesy to chyle przed nim czoła, lecz co ma to niby wpólnego z MT?! to nie jest żaden wykładnik, jęsli jest świetnym trenerem TKD nie znaczy, że jest dobry również w MT. Oczywiście nie kwestnionuje jego kompetencji, chodzi mi tylko o argumenty we wczesniejszych postach. Taki argument to żaden argument, to tak jakbym napisał, że raul Lozano będzie świetnym trenerem piłkarzy nożnych, bo jest wybitnym trenerem siatkówki, przecież jedno i drugie to ZGS( zespołowe gry sportowe ). temat kontraktu i wartosci w nim zawartych może pomine, bo szkoda słów( zasłona miłosierdzia na to ). jak to się mówi -...jeśli chcecie to bierzcie, jeśli nie chcecie nie bierzcie... .Osobiście jakoś bym nie uczęszczał na te zajęcia ani nic nie podpisywał. Moim zdaniem jest to przerost formy nad treścią.
ze sportowym pozdrowieniem
  • 0

budo_maragda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
Dokładnie :D I czemu takie nerwowe reakcje niektórych fanów pana Danowskiego?To chyba normalne, że jeśli mam się uczyć u kogoś, to chcę najpierw poznać jego kompetencje. A kompetencje powinny potwierdzać stosowne dokumenty. Jeśli w tym przypadku jest to tylko dyplom ze szkolenia na Torwarze, nota bene z MT, to np. ja też takowy posiadam :D 6 dan w - niewiadomo - czym od Ryśka Murata już litościwie pominę...

Muay Boran jest tradycyjną sztuką, więc logiczne, że na jej mistrzowskie opanowanie potrzeba wielu lat. Osoba, która chce jej nauczac, powinna bez problemu odpowiedzieć na proste pytania: jak długo się uczyła konkretnie MB?u kogo?z jakim mistrzem stale współpracuje?Jakie dokumenty posiada na potwierdzenie umiejętnosci?Bo inaczej nasuwa sie podejrzenie, że to jakaś ściema, a to co jest sprzedawane jako MB to po prostu jakiś mix MT z tradycyjnym kung fu :-)
  • 0

budo_lil'bam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
to moze tak- kazdy ma swoja wole, kazdy sam o sobie decyduje, jesli widze ze sa efekty, decyduje sie dalej to ciagnac, jesli widze ze cos jest nie tak-pytam. Nie ma sensu zarzucac nikomu sekciarstwa itd. bo podjezdza to mocherami a p. Danowskiego nie stawiajcie w jednym szeregu z jakimis ciolkami bo nie jestescie na zajeciach nie wiecie co jest tak naprawde grane. Aha, jesli chodzi o kase to wiekszosc z tych co podpisala ma treningi darmowe lub dodatkowe treningi sa zupelnie darmo wiec nikt nikogo do niczego nie zmusza i wszystko jest w porzadku. I uwazam ze temat zszedl z toru bo mialo byc o kontraktach a zaczynaja sie personalne wycieczki, ktore juz sa przegieciem i przejawem kretynstwa oraz kompletnego braku szacunku. Takie jest moje zdanie a jak ktos naprawde ma jakies watpliwosci to ten jeden raz niech sie pofatyguje i sprawdzi jak wyglada trening u p.Danowskiego. Pozdrowienia i ZAPRASZAM!
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
Zgadzam sie z Lil'Bamem to juz za daleko zmierza wszyscy zboczyli calkowicie z tematu a niektorzy przesadzaja w swoich wypowiedziach. Moze znajdzie sie ktos madry i zakonczy ten temat wreszcie.

Pozdrawiam
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
Lil'Bam, przejdę do sedna - co mnie najbardziej :evil: czytając Twoje posty.
Na forum siedzę od prawie 2 lat. Liczba moich postów wynosi około 200. A Ty zarejestrowałeś się wczoraj 8O . To jest jedyny temat w jakim się wypowiadasz i zgrywasz wielkiego znawcę „uderzanych” próbującego nas uświadamiać. Do tego to co piszesz nie popierasz żadnymi argumentami :nie: tylko własnymi odczuciami, a co za tym idzie dyskusja z Tobą jest bezsensowna.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
cypis : poraz kolejny zgadzam sie z Tobą.
Jeszcze raz powtarzam Danowski jest przykładem ale moje słowa tyczą się wielu i nie robie go jedynym złym w całym powiecie.
To że macie darmowe treningi to świadczy wrecz odwrotnie, iż jestescie zbyt mocno zaangażowani. Nie odbieram Wam tego. Pisałem już że w niektórych info iż ten facet mi nawet imponuje. Ma duży prężny klub. Jestem przeciwny niektórych jego zagrywek ale napewno zaangażowania mu nie można odebrać. Kiedys juz to pisałem. Otwarte turnieje przy braku zawodostwa w Polsce są karygodne. Zbyt duże różnice między zawodnikami powodują nieszczęścia. Dlatego jestem przeciwny jego turniejom. A co do własnego mitu. Troche mnie bawi, ale ma z tego realne korzyści. W sportach walki nie ma chyba żadnego wyróżnia jądcego się klubu w Łodzi ( nie znam wszytskich, opieram się na mi pokrewnych) więc gdzieś ludzie muszą trenować. Tylko dlaczego nie wyszkoli i zatrudni trenerów a nie sam robi z siebie gwiazdę.
Trenuje z bokserami od 8-9 lat a nigdy bym nie nazwał sie bokserem ani trenerem boksu. Każda dyscyplina ma swoje preferencje nie moża być dobrym we wszystkim.
Juz teakwondo ITF i WTF różni się znacznie a co dopiero MT czy MB
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran i umowa... !?
nikt nie zboczył z tematu. Przecież na temat kontraktu sprawa wydaje się być jasna. dość konkretne i precyzyjne są posty na ten temat :-) Nie dziwcie się że przy okazji jest poruszana sprawa pana Danowskiego, w końcu jedno z drugim jest powiązane!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024