Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muay Thai W Częstochowie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_przemax
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Muay Thai W Częstochowie
KTo chce misać na numer gg:6710076 xD
Pozdro
  • 0

budo_przemax
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai W Częstochowie
Sekcja Myau Thai w Częstochowie :)
Kto chce sie dowiedziać więcej pisać pod numer gadu gadu : 6710076
PozrdO
  • 0

budo_ronin_cz-wa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai W Częstochowie
Witam
Jak długo trenujesz w tej sekcji Muay Thai?
Co możesz o niej powiedzieć?
Napisz coś o metodach treningowych.
Chok dee
  • 0

budo_przemax
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai W Częstochowie
Jak jush mówiłem treningi odbywają sie 5-6 razy w tygodniu ..... To zalezy :) Cena 80 zł Np dzisiaj miałem trening 3 H ale to zalezy xD Czasami 2-2,5 xD
Trener jest lekko niepełnosprawny :( Więc nie moze pokzywać w pełni kazdego KicKa ale pokazuje wszystko jak moze i mu sie to udaje jak narazie wszystko rozumiem xD Treningi są na wstępie średnio ciężkie ale nie moge nic więcej powiedizać bo chodze tydzień ;p
PozdrO
  • 0

budo_ronin_cz-wa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai W Częstochowie
Nie obraź się kolego, ale wydaje mi sie, że zanim zaczniesz kogos tak gorąco polecac to powinieneś sprawdzić jak to na prawdę jest. Wydaje mi się, że tak samo jak nie można ocenić po jednym, czy nawet kilku treningach, że dana sztuka walki czy sekcja mi nie odpowieda i muszę to zmienić, tak samo nie można tego robic w drugą stronę. To tak troszeczkę na ochłodę.
Chok dee
  • 0

budo_phantom1988
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Czestochowy

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai W Częstochowie
Witaj Przemax :) Rozumiem ze chodzisz na ogrodowa na trenigi:) Rowniez tam chodzilem, jednak przestalem z powodu braku czasu poniewaz jestem z poza cz-wy ;/ Treningi sa dosc ciezkie, jednak nie jest to do konca czyste muay-thai... :( Bylem na kilku trenigach w innym miejscu i szczerze powiem, ze mialem dosc duzo bledow jak na ponad pol roq treningow na ogrodowej... Trener na ogr. bardziej dostosowuje uczniow do gardy bokserskiej i walki ulicznej... Chociaz nie mowie ze zle uczy. Jest dobry w tym co robi i szczerze moge go polecic :D pzd for All:))
  • 0

budo_phantom1988
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Czestochowy

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai W Częstochowie
Dodaje ze bledy te byly spowodowane garda bokserska, kedy bylem na treningu w innej sekcji mialem miec inna garde z tego wlasnie to wyniklo. pzd
  • 0

budo_tsl
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai W Częstochowie
Jakim prawem podwazasz autorytet trenera z takim doświadczeniem, kótry tyle lat prowadzi treningi, Thai i Kick BOks to ręce wziete z boksu więc garda musi być bokserska, przejzyj sobie dostępne materiały np kisiążki B.Urquidez ,T Harinck,D Turnau lub inne. Trenowałem z Tobą i wiem ze popełniłeś szereg błędów, ale to nie wina tenera tylko twoja to taki jesteś zdolny. Chodziłeś bardzo regularnie przeważnie raz w tygodniu, Ty masz za słabą psychike i jesteś bojaźliwy. Bałeś sie nawet trzymac łapek jednemu z uczniów pozatym jesteś filozofem zawsze wyszukiwałeś sie różnic, które nie istnieją np: low kicków w kicku WKA a w Thai lub ciosu prostego w boksie lub thai.
Nie spodziewałem sie Tego po Tobie bo trener zawsze uważał ze jesteś w poządku.

Ps. Jak na Twoje umiejętności moża ocenić, że ktoś naucza błędnie. To Ty robisz błędy. Gdzie w czestochowie są tacy specjaliści od nauczania Muay Thai. Twój kolega Kamil trnował facetami tej szkoły, którą odwidziłeś i widział ,że oni o Thai nie maja zielonego pojęcia.
Ale nikt ich nie oceniał, bo jest to inny styl i to co u nas byłoby błędem być moze jest zaletą.
Pozdro :)
  • 0

budo_ronin_cz-wa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai W Częstochowie
Witam
Skoro już tak Koledzy spekulujecie na temat tego jak kto naucza, to może ktoś podzieli się wiedzą na temat tego, jak powinno wyglądać to prawdziwe Mauy Thai.
Na pewno jednak nie mogę się zgodzic z TSL w jednej kwestji, oczywiście większość zawodników stosuje w techniki bokserskie na ringu ze wględu na ich skuteczność w walce. Ale bardzo proszę, nie mów że sztuka walki jaką jest Muay Thai "to rece wzięte z boksu", bo jest to niemożliwe z pozycji czasu.
Tak na marginesie, bardzo ciekawi mnie owa sekcja Mauy Thai w Cz-wie, bo ja osobiście nie znam. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Chok Dee
  • 0

budo_psychotropek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai W Częstochowie
mam pytanie gdzie jest ta sekcja i ile sie płaci 80 pln na miesiąc czy za tydzien ???
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai W Częstochowie

. Ale bardzo proszę, nie mów że sztuka walki jaką jest Muay Thai "to rece wzięte z boksu", bo jest to niemożliwe z pozycji czasu.

Chok Dee


Wiesz a ja bym powiedział, ze jednak tSl ma rację.. W obecnym muay thai, to ręce jednak są wzięte z boksu, chociaż to efekt ewolucji i zmian jakie zaszły w tej sztuce od czasów antycznych aż po współczesne...
Polecam dosć fajny i ciekawy link: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pzdr
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai W Częstochowie

Jakim prawem podwazasz autorytet trenera z takim doświadczeniem, kótry tyle lat prowadzi treningi, Thai i Kick BOks to ręce wziete z boksu więc garda musi być bokserska, przejzyj sobie dostępne materiały np kisiążki B.Urquidez ,T Harinck,D Turnau lub inne. Trenowałem z Tobą i wiem ze popełniłeś szereg błędów, ale to nie wina tenera tylko twoja to taki jesteś zdolny. Chodziłeś bardzo regularnie przeważnie raz w tygodniu, Ty masz za słabą psychike i jesteś bojaźliwy. Bałeś sie nawet trzymac łapek jednemu z uczniów pozatym jesteś filozofem zawsze wyszukiwałeś sie różnic, które nie istnieją np: low kicków w kicku WKA a w Thai lub ciosu prostego w boksie lub thai.
Nie spodziewałem sie Tego po Tobie bo trener zawsze uważał ze jesteś w poządku.

Ps. Jak na Twoje umiejętności moża ocenić, że ktoś naucza błędnie. To Ty robisz błędy. Gdzie w czestochowie są tacy specjaliści od nauczania Muay Thai. Twój kolega Kamil trnował facetami tej szkoły, którą odwidziłeś i widział ,że oni o Thai nie maja zielonego pojęcia.
Ale nikt ich nie oceniał, bo jest to inny styl i to co u nas byłoby błędem być moze jest zaletą.
Pozdro :)

a ja myslalem zawsze , ze w Kb low kicki sa zadawane stopa, a w Mt goleniem :roll:
poza tym on tego trenera poleca to na chuj sie napinasz ?? ;)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai W Częstochowie

Jakim prawem podwazasz autorytet trenera z takim doświadczeniem, kótry tyle lat prowadzi treningi, Thai i Kick BOks to ręce wziete z boksu więc garda musi być bokserska, przejzyj sobie dostępne materiały np kisiążki B.Urquidez ,T Harinck,D Turnau lub inne. Trenowałem z Tobą i wiem ze popełniłeś szereg błędów, ale to nie wina tenera tylko twoja to taki jesteś zdolny. Chodziłeś bardzo regularnie przeważnie raz w tygodniu, Ty masz za słabą psychike i jesteś bojaźliwy. Bałeś sie nawet trzymac łapek jednemu z uczniów pozatym jesteś filozofem zawsze wyszukiwałeś sie różnic, które nie istnieją np: low kicków w kicku WKA a w Thai lub ciosu prostego w boksie lub thai.
Nie spodziewałem sie Tego po Tobie bo trener zawsze uważał ze jesteś w poządku.

Ps. Jak na Twoje umiejętności moża ocenić, że ktoś naucza błędnie. To Ty robisz błędy. Gdzie w czestochowie są tacy specjaliści od nauczania Muay Thai. Twój kolega Kamil trnował facetami tej szkoły, którą odwidziłeś i widział ,że oni o Thai nie maja zielonego pojęcia.
Ale nikt ich nie oceniał, bo jest to inny styl i to co u nas byłoby błędem być moze jest zaletą.
Pozdro :)

a ja myslalem zawsze , ze w Kb low kicki sa zadawane stopa, a w Mt goleniem :roll:
poza tym on tego trenera poleca to na chuj sie napinasz ?? ;)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai W Częstochowie
sorki za dubla...mod wie co robic ;)
  • 0

budo_ronin_cz-wa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai W Częstochowie

Wiesz a ja bym powiedział, ze jednak tSl ma rację.. W obecnym muay thai, to ręce jednak są wzięte z boksu, chociaż to efekt ewolucji i zmian jakie zaszły w tej sztuce od czasów antycznych aż po współczesne...
Polecam dosć fajny i ciekawy link: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Witam
Pewnie, że większość obecnych zawodników stosuje techniki bokserskie podczas walk ringowych w Muay Thai, bo są tak jak napisałem bardzo skuteczne, stąd też garda bokserska (nie mylic z pozycją bokserską). Nie ma również wątpiliwości co do ewolucji sztuk walki (znam ten artukuł, trenowałem z jego autorem i wiem jak naucza), ale Muay Thai jest dla mnie czyms więcej niż tylko sportem. więc nie mogę się zgodzić co do wcześniejszego stwierdzenia.
Poza tym chyba wracamy do polemiki na temat tego co lepsze i jakie "rodzaje" Muay Thai są nauczane, a to nie chyba temat tego postu.
Każdy trenuje tak jak mu pasuje.
Chok Dee
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024