Skocz do zawartości


Zdjęcie

System walki w bliskim kontakcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_ave
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
Tak Kreiten 2 dan w judo i 2 dan w KM. I nie zmienia to faktu, że został wydoszuony jak leszcz. Co parteru nie znał po 2 danie judo i 2 danie KM? A może nie mógł wsadzić kciuka w tyłek żeby wkurzyc przeciwnika bo na KM to wychodzi a w judo mu zabronili ... Litości. Tak silna jest organizacja jak silny jest człowiek na jej czele. :!:

Kreiten rozumiem że jesteś dobrym zawodnikiem, nie boisz się wlaczyc konfrontować. Wiele widziałeś. Może chcesz gdzieś pokazać swoie umiejętności. Po co strzępic sie na forum. Może okazać się że nauczysz mnie i moich kolegów z VT wiele ciekawych rzeczy, które przekazał ci janek i rysiu przy piwie a ja ciemnika tego nie wiem? Co ty na to?
W końcu expertem jestes i dam ci szansę się wykazać 8) Chetnie obejrze wiodące trendy w SKMP
  • 0

budo_kreiten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
Gdzie trenujecie ???? I w jakiej formule chcielibyscie walczyc ??
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
Panowie tego się nie da czytać ! Po co tyle wrogości, gróźb i złośliwości. Może wróćmy do głównego tematu. Chętnie się dowiem jak powinien wyglądać wojskowy system szkolenia w zakresie walki wręcz.
pozdrawiam Kwiat
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
kwiat
niektórym pieniążki uciekaja...
  • 0

budo_ave
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
Giro może przyjdziesz z kreitenem :?:

Od października zapraszam.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
Czemu nie? Wyślij mi na priva gdzie i kiedy prowadzisz zajęcia. Chętnie się przejdę. Jestem otwarty na wszystko. gdy tylko będę w Polsce. Może się w końcu przestanę krzywić na KM.
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
Ave widze ze zakonczyles swoje zajecia na trzepaku i usiadles przed kompem. W skrocie powiem ci ze temat postu byl inny ale pewnie nie zrozumiales (ale to juz tradycja), jestem ciekaw skad masz to info na temat Kopcia ktorym tak epatujesz (ups trudne slowo). Kolejna sprawa widze ze jestes jakims zacietrzewionym idiota jesli nie rozumiesz ze zawody JUDO nie sa testem na znajomosc KRAV MAGI to jest sprawdzian umiejetnosci JUDO. A co do tej porazki (jesli to jest prawda) to znam tylko jednego mistrza ktory nie przegral zadnej walki i jest to chief ADAMCZYK ale to moze miec zwiazek z tym ze nie sparuje nie walczy nawet nie demonstruje. I ostatnia sprawa powiedz z pod czyich skrzydel wyszedl tak niezlomny ale niezbyt rozgarniety wojownik jak AVE.
  • 0

budo_kreiten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
Jakoś AVE nie widze żebyś napisałe gdzie ma się odbyć ten sparing na który mnie zaprosiłeś. Czyżbyś był z tych ludzi, którzy grają twardzieli tylko przed monitorem?
Gdzie trenujesz ?
W jakiej formule chcesz walczyć?

Nie przegrywa ten kto nigdy nie walczy, a Ty widze że jedynie jestes silny w pysku.
  • 0

budo_ave
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
Widze kreiten że chyba próbujesz mnie obrażać... dobrze mi sie wydaje?

Jak dla ciebię to mogę walczyć w twojej formule - jest mi to obojętne - . A gdzie ? Gdzie sobie zyczysz, żeby się piskorzu nie okazało że masz za daleko albo są nie takie zasady jak powinny byc...
  • 0

budo_piotr7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
Ave - mógłbyś powiedzieć gdzie i jakie zajęcia będziesz prowadził od pażdziernika.
Dziękuję i pozdrawiam.
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
Jestem ciekaw czy AFE jest taki od urodzenia czy jakis wypadek spowodowal tak powazne uszkodzenie. Wydaje mi sie ze jest to typowy internetowy wojownik. Narazie nikomu nie udalo sie nawet dowiedziec gdzie ten wirtualny mistrz trenuje.
  • 0

budo_grot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
Pinczer
Eve, poniekąd ma rację skoro szef Stowarzyszenia Krav Maga został wyduszony w parterze w podrzędnych zawodach, to nie jest dziwne, iż Stowarzyszenie musi posiłkować się instruktorami z innych systemów.
Pozdrawiam
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
Już dostałem to opracowanie w moje łapki. Całkiem fajna rzecz. SWBK nie jest systemem dla komandosów tylko dla normalnych żołnierzy. Nie jest prawdą że opiera się tylko i wyłącznie na Krav Maga, można tam znaleźć elementy z poprzedniego systemu (Kyoksul), podejrzewam, że część technik pochodzi z BAS-3 (lub Combat 56). Pootwierdzeniem tego może być umieszczenie nazwiska Andrzeja Bryla w gronie konsultantów.

Grot
A sprawdziłeś kto startował na tych zawodach? Dopiero potem mów o ich podrzędności. Poza tym wcale nie jest pewne, że Kopeć w nich startował. Po drugie co ma start w zawodach w judo do kwalifikacji w Kraw Maga? Ludzie, pomyślcie czasami.
  • 0

budo_grot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
Własnie Giro,
Myślenie stanowi kolosalna przyszłość :D
Zawody na pewno były na "światowym poziomie" i w prasie o nich było głośno :D
Podobno Krav Maga jest sytemem pełnym (taką informacje mozna znaleźć na hebrajskich stronach) więc reprezentant Izraelskiej sztuki walki powinien potrafić walczyć w parteże a nie dać sie zadusić.
  • 0

budo_kreiten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
NIe wiem gdzie trenujesz i skąd jestes. Jeśli chcesz posparować to napisz gdzie ćwiczysz i chetnie sie przejade. NIe widze żadnego problemu.
Jesli sie boisz albo masz 10 lat to nie pisz i przestan oczerniac ludzi, którzy walczą wiele lat.

GROT jestes beznadziejny, jak potrafisz tak wrzucać to jedz do Poznania i powiedz Włodkowi ze jest cienki i zaduś go w parterze. Chyba ze tez jestes internetowym wojownikiem. Wiesz gdzie trenuje, co trenuje i zawalcz. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_grot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
kreiten,
Czy jestem beznadziejny? raczej ty jeśli w taki sposób formułujesz swoja argumentację :idea: , ja nie jestem Szefem Stowarzyszenia Krav Maga ( a to chyba do czegoś zobowiązuję) nie mam tak bogatych umiejetnosci :) a co za tym idzie nie muszę ich mieć. Nie przypominam sobie bym na forum tutaj kogoś wyzywał do walki, tak jak to ty czynisz. Wiec logicznie nie mogę być wirtualnym wojownikiem :)
Ty natomiast jestes chetny do przyjadów .

Więc kto nim jest ?


  • 0

budo_kreiten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
Ja nikogo nie wyzwałem na żaden pojedynek. To raczej było zupełnie odwrotnie:

"Kreiten rozumiem że jesteś dobrym zawodnikiem, nie boisz się wlaczyc konfrontować. Wiele widziałeś. Może chcesz gdzieś pokazać swoie umiejętności. Po co strzępic sie na forum. Może okazać się że nauczysz mnie i moich kolegów z VT wiele ciekawych rzeczy, które przekazał ci janek i rysiu przy piwie a ja ciemnika tego nie wiem? Co ty na to?
W końcu expertem jestes i dam ci szansę się wykazać Chetnie obejrze wiodące trendy w SKMP".

A ty skoro masz tak małe umiejętności to po co się wymądrzasz i krytykujesz kogoś kto by cię czapką nakrył ?

Jedź i powiedz mu to prosto w twarz, chyba że się boisz :D
  • 0

budo_leszek22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
APELUJE

!!!STOP DZIECIOM NEOSTRADY!!!



pozdrawiam
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
Co do pana Kopcia - Wielu zawodnikow z czolowki Pride i UFC PRZEGRALOBY w zawodach judo szczebla krajowego, czesc takze w zawodach boksu podobnego szczebla. Czu Wanderlei Silva pokonalby takiego Roberta Krawczyka, albo zdemolowal swoimi cepami mistrza Polski w boksie w swojej wadze? Wolne zarty...

I czego to niby by dowodzi? Zaznaczam, ze nie jestem jakims szczegolnym fanem Kwav Magi.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: System walki w bliskim kontakcie
Obiema rękami Sandokan.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024