Skocz do zawartości


Zdjęcie

Którą sekcję Muay Thai w Szczecinie wybrać??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_ktp
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Którą sekcję Muay Thai w Szczecinie wybrać??
Witam. Od września lub sierpnia mam zamiar zacząć trenować MT w Szczecinie. Slyszalem o 3 sekcjach: Kamila Bobera, Marcina Parchety i jeszcze jednej, której nazwy nie pamiętam. Nigdy wcześniej nie trenowalem żadnych sztuk walki a zależało by mi, żeby sie troszke poruszać po wakacjach no i nie ukrywajmy...nauczyć się trochę walki,żeby w realnym zagrożeniu umieć się zachować. Jak możecie...prosiłbym o porady. Dzięki wielkie.[/b]
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Którą sekcję Muay Thai w Szczecinie wybrać??
Co co sekcji Kamila - to chyba będzie potrzebny "wehikół czasu" :D
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Którą sekcję Muay Thai w Szczecinie wybrać??
Kamila sekcja puki co zawiesila swoja dzialalnosc. Marcin zaczyna od wrzesnia jesli masz chec to w wakacje prowadzimy treningi w Policach. Co do innych sekcji to nie wiem jak to wyglada.
Pozdrawiam
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Którą sekcję Muay Thai w Szczecinie wybrać??
A teraz na poważnie.

Parcheta to z...sty zawodnik (nie wiem jaki trener). Na ostatnich MP w Muay Thai wyróżniono go jako najlepszego zawodnika mistrzostw.
  • 0

budo_ktp
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Którą sekcję Muay Thai w Szczecinie wybrać??
Dzieki za info. W wakacje niestety nie moge zacząć trenować bo nie jestem ze Szczecina. Dopiero jak wrócę na studia pod koniec wrzesnia. Marcina Parchete widziałem w akcji na jednym z filmików chyba z mistrzostw Europy. Jest bardzo dobrym zawodnikiem ale mógłby ktoś napisać jakim jest trenerem?? Kiedy odbywają się treningi i jak to wygląda technicznie i cenowo. Może jest jakaś stronka tego klubu?? A...i jeszcze jedno pytanko: a co z tym Alexym czy Alexem, gdzieś wyczytałem, że on niby też prowadzi treningi?? Czy jego sekcja to kunpoldam?? Jezeli tak to czy to też dobra sekcja?? Ponownie z gory thx za udzielenie odpowiedzi.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Którą sekcję Muay Thai w Szczecinie wybrać??
Kungpoldam z tego co slyszalem sie reaktywowl ale nie potrafie udzielic Ci info na temat. U Marcina cwicze i jestem osobiscie w pelni zadowolony. Ale najlepiej wpasc na terning i samemu sie przekonac a stronke mozesz znalesc w moim podpisie (nak muay) Pozdro
  • 0

budo_ktp
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Którą sekcję Muay Thai w Szczecinie wybrać??
A jak wyglada kwestia treningów po wakacjach?? Czy są to godziny wieczorne czy raczej wczesne, jaka cena, czy jest jakiś podział na grupy itd.?? Co do stronki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to już wczoraj próbowałem tam zajrzeć, żeby się czegoś dowiedzieć, ale coś jest nie tak...nie można jej otworzyć - stąd moje pytania.
  • 0

budo_hadi
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Którą sekcję Muay Thai w Szczecinie wybrać??
ja tam chodzilem do kamilka pocwiczyc, jest zajebisty :) pozdro, hadi :D
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Którą sekcję Muay Thai w Szczecinie wybrać??
u jakiego Kamilka znow??
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Którą sekcję Muay Thai w Szczecinie wybrać??

A...i jeszcze jedno pytanko: a co z tym Alexym czy Alexem, gdzieś wyczytałem, że on niby też prowadzi treningi?? Czy jego sekcja to kunpoldam?? Jezeli tak to czy to też dobra sekcja?? Ponownie z gory thx za udzielenie odpowiedzi.

To dwie rozne sekcje. Alex prowadzi treningi kolo ludowej w poniemieckim bunkrze na ulicy zdaje sie korzeniowskiego. Ciezko mi powiedziec czy to dobra sekcja. Bedac na trzech treningach nie widzialem tam zbyt wielu zawodnikow z najwyzszej polki. Ciezko mi tez powiedziec na ile Alex zna sie na ringowym muay thai bo o ile wiem to nikt go tego nie uczyl. On sam jest za to bardzo dobrym bokserem i rąk powinenes sie od niego nauczyc.

u jakiego Kamilka znow??

kolega wspomina o Kamilu Boberze troche sie spoufalajac :wink:
  • 0

budo_ktp
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Którą sekcję Muay Thai w Szczecinie wybrać??
Pytanie do Mate: z tego co pisaleś wynika, że kiedys trenowaleś Muay Thai, teraz chyba trenujesz bjj (tak wynika z opisów). Moglybs napisac, który sport Ci sie bardziej podoba. Czy trenujecie duzo stojki w bjj i ewentualnie czy osoba majaca male problemy z kregoslupem moze trenowac?? Wielkie dzieki. Pozdrawiam.
  • 0

budo_ktp
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Którą sekcję Muay Thai w Szczecinie wybrać??
Pytanie do Mate: z tego co pisaleś wynika, że kiedys trenowaleś Muay Thai, teraz chyba trenujesz bjj (tak wynika z opisów). Moglybs napisac, który sport Ci sie bardziej podoba. Czy trenujecie duzo stojki w bjj i ewentualnie czy osoba majaca male problemy z kregoslupem moze trenowac?? Wielkie dzieki. Pozdrawiam.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Którą sekcję Muay Thai w Szczecinie wybrać??


kolega wspomina o Kamilu Boberze troche sie spoufalajac :wink:

aaa nie skminilem ;)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Którą sekcję Muay Thai w Szczecinie wybrać??
Czystego mt za wiele nie liznalem ale stojke trenowalem ponad 3 lata (karate kyokushin, boks. TKD ITF i kickboksing) i powiem ci ze i parter i stojka sa zajebiste. W berserkerach jest jeden trening bokserski i dwa treningi vale tudo na ktorych mozna liznac troche stójki. Co do problemow z kregoslupem to powiem ci tak:wiem ze mozna sie ich nabawic nieprawidlowo kopiac front kick (gdy za bardzo odchylasz sie do tylu) wiec jak juz masz jakies klopoty to moga ci sie powiekszyc. W bjj moga ci zaszkodzic pady ale i tak nie bedzie ich tyle co w judo. Najlepiej pogadac z ortopeda ale z takim ktory sam cos trenowal - ci maja lepsze podejscie do sportowcow.
Ja sam mam mala skolioze i zbyt duzy odstep miedzy kregami wiec za 20 lat po przeciwnej stronie kregoslupa jeden krag moze mi nachodzic na drugi i moge miec problemy z poruszaniem sie . Moze tak byc ale nie musi wiec mam to w dupie. :) Wiesz jak to jest - budzisz sie za 20 lat i nic cie nie boli i mowisz "kurwa trzeba bylo trenowac". Budzisz sie i nie mozesz normalnie wstac ale mowisz "warto bylo bo palacze maja raka a mnie tylko bola plecy ale mam pelno fajnych wspomnien". :wink:
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Którą sekcję Muay Thai w Szczecinie wybrać??
Zaraz Zaraz a zapomniales wsponiec o rzeczy najwazniejszej ze przeczytales Ksiazke Ryszarda Murata o Karate Tsunami mysle ze kazdy fighter powinien od tego zaczac.
Powinienes rowniez wspomniec o zaciemnionych pokojach i i trenngach pod wodospadem. :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Którą sekcję Muay Thai w Szczecinie wybrać??
Tak tak to prawda. Zapomnialem takze wspomniec o utwardzaniu goleni poprzez kopanie w znaki drogowe i sparingu z ciezarowką. No i zasady zyciowe charakterystyczne da karate tsunami o ktorych kiedys tu byla mowa :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024