Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

budo_walet kkok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz
Znowu sie zaczela bitwa pomiedzy karateka1 a pozostalymi forumowiczami ktorzy nie sa w swiatowych organiazacjach czy jakos tak jak on to nazwal. Nie weim co to ma za znaczenie wazne by cwiczyc i byc dobrym a jak komus nie pasuje nie musi!
  • 0

budo_geforce
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała/Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz

Znudziło mi się powtarzanie ale uczynie to kolejny raz dla dobra sprawy i przypomnę,że w Polsce powołano do zycia nowa światową federacje oyama z siedziba w Krakowie na czele której stoi J.D. Polska nie jest już w Oyama USA , poprostu jest teraz Oyama Poland i szuka nowych krajów do przyjęcia, zreszta o tym juz pisali i mozna samemu poszukać jak się chce . A czy zastanowiłeś się czmu zminiłes znaki na kimonie i kto je zarejstrował na siebie i za co płacisz ?


Człowieku ja nie mam takich problemów, żeby zastanawiać się nad tym kto zarejestrował nowe znaki i za co płace w tym sporcie. Stać mnie na to, a nie pieniądze są tu najważniejsze tylko chęć i wola, że można być lepszym. Ciebie jednak interesuje w tym wszystkim wyłącznie pieniądz. Jakie to ma znaczenie, że siedziba światowej organizacji jest w Polsce? Jest wiele innych odmian karate, które swe światowe siedziby(Ashihara?) mają również na terenie innych państw.

Jakbym chciał to bym poszukał... jednakże należe do tej organizacji wiec wiem co sie dzieje, a w Twoje brednie w poprzednich tematach mało kto uwierzy, a już zapewne nikt z OK. Za mało wiesz żeby się wypowiadać na temat Oyama :wink:
  • 0

budo_budoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ateny, Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz
Tematem topicu jest "Mistrz". Rozumiem, że zastanawiamy sie wspólnie, czy w dzisiejszych czasach dla dużej części adeptów Mistrzem jest Sensei Pieniądz?
  • 0

budo_geforce
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała/Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz
Widać dla karateki1 istnieje tylko taki mistrz :!:
  • 0

budo_silent
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz
Z 'karateków' to...

1. Choi Bedal
2. Nakayama

Z 'polskich fighterow' różncyh styli to Piotrowski i Różalski

Z innych styli to Rickson Gracie i Bas Ruten.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz

Tematem topicu jest "Mistrz". Rozumiem, że zastanawiamy sie wspólnie, czy w dzisiejszych czasach dla dużej części adeptów Mistrzem jest Sensei Pieniądz?

Dokładnie tak to wygląda ,a do kolegów mam żal ,że jak nie mają argumentów lub nie mogą się pogodzić,że byli lub są nabijani w butelke to odrazu się obrażają itp.
Gośc chiał ,a nawet żdał wyjaśnień więc mu udzieliłem ,a teraz jak się okazało ,że prawda boli to jestem bebebebebe ale mnie to nie wrusza bo frajerem nie jestem i żadnym sensei Piniądz kasy nie odprowadzam.

Ps. Nie bojcie się pisać jawnie i tych co popierają mnie na Prywat zachęcam do wypowiedzi!
  • 0

budo_walet kkok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz
Więc proszę wytłumacz mi w jaki sposób jestem "nabijany w butelke", bo Cię nie rozumiem :?
  • 0

budo_geforce
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała/Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz
hehehe... Tym co napisałeś przeczysz sam sobie :-) ... Ja się na nikogo nie obrażam, bo nie czuje się i nie czułem się "nabijany w butelkę". karateka1 czy masz ze sobą jakieś problemy emocjonalne?! Pytam, bo piszesz, że wręcz żądałem od Ciebie jakiś wyjaśnień… hehe nie podchodź do tego zbyt emocjonalnie, dobrze Ci radzę ;-)

teraz jak się okazało ,że prawda boli to jestem bebebebebe ale mnie to nie wrusza bo frajerem nie jestem i żadnym sensei Piniądz kasy nie odprowadzam.


Pisząc do mnie w ten sposób, rośniesz w moim mniemaniu do rangi frajera. Tak jak już powiedziałem – ja się tutaj na nikogo nie obrażam. Oczekiwałem (nie żądałem) od Ciebie jedynie rzetelnej odpowiedzi na zadane wcześniej pytanie. Śmieszy mnie to, że cały czas doszukujesz się w każdym temacie negatywnych stron Oyama Karate.

Pozdrawiam
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz
Bez komentarza :( dlaczego ponieważ braonisz czegoś w zaparte nie znając tego czegoś, o czym mam z Toba rozmawiać czy pisac skoro nie wiesz nic na temat struktur.Pozdrawiam i zycze miłych przemysleń - to wszystko co mam do powiedzenia. A tylko jednego nie rozumiem dlaczego na prywat tyle osób mnie popiera ,a publicznie wstydzi sie swych ocen .
osu ! jak to mówia karatecy :wink:
  • 0

budo_walet kkok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz
Hehe... tyle powiem :!:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz

Hehe... tyle powiem :!:

No cóz to chyba całe argumenty !
  • 0

budo_walet kkok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz
Co ty bredzisz, argumenty moze te o strukturach :) ,a pozatym poco mam wogole cos pisac jak i tak skomentujesz to jako komercje albo "nabijaniem w butelke" :? skoda czasu :!:
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz
Rzadko zgadzam się z Karateką ale tu człowiek ma chyba trochę racji.
Zjechaliście w dół.
Tyle tylko , że co to kogo obchodzi ?
  • 0

budo_walet kkok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz

Zjechaliście w dół.

Niby czemu :? dlatego, że kiedy zostałem nazwany frajerem nabijanym w butelke to oczekiwałem na jakieś wyjaśnienie, argumenty i sie doczekałem jakiegoś "bez komentarza" czegoś o jakiś strukturach :) No wybacz to jest jak dla mnie brak jakichkolwiek argumentów więc nie wiem o Ci chodzi vop23 :!:
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz
No nie .
Takie tam okreslenia jak nabijany w butelkę czy określanie kogoś frajerem to gruba przesada i ja nie o tym. Ale sam chyba juz wiesz ze OK teraz to nie to samo co dawniej.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz
moje porównania nie tyczyły się bezpośrednio do osób z tego forum . to raczej porównanie ludzi , trenujących karate , którzy są oszukiwani przez przywódcę , który może nie powiedział ,że to co robią nie jest już tym czym było tylko jego karate i ,że to on jest szefem światowej organizacji. Jeśli się mylę to sory :(
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz
Wtrącę się wam między popitkę i zakąskę dodając, że od małego wzorcem był dla mnie Van damme, za to jak dobrze kopał... po kilku latach zauważyłem że głównie kopie prawą :) a zawsze myślałem, że ma super kontrolę nad obydwoma kończynami :D

PS. a ty znowu karateko1 w jakieś konflikty popadasz :wink:
  • 0

budo_geforce
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała/Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz
Witam.

To wszystko co chciałem powiedzieć i czego oczekiwałem od mojego oponenta (karateka1) w tej dyskusji, powiedziałem i otrzymałem. Nie do końca zgodze się jednak z Tobą vop23, że dzisiejsze OK to nie to samo... zobaczysz, że za jakiś czas wróci to co stare i dobre :-)

Rzadko zgadzam się z Karateką ale tu człowiek ma chyba trochę racji.


Jeżeli znalazłbyś trochę czasu, to napisz mi na priv. czy według Ciebie, karateka1 ma racje czy też nie. Bo nie można mieć "chyba trochę racji". Albo się ją ma albo nie :wink: Nie odbierz tego komentarza złośliwie... poprostu chcę wiedzieć, w czym być może nie mam ja racji :wink:

Pozdrawiam
  • 0

budo_okinawa_marti
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz

Od 2-3 lat na seminaria, zawody, kiedy jestem w Atenach, przyjeżdża kilkunastoletni chłopiec na wózku inwalidzkim. Zwykle w białym podposzulku, ustawia się przy ścianie, z boku, żeby nikomu nie przeszkadzać. Jest z nim chyba jego siostra. Chłopiec siedząc, powtarza rękami techniki, pyta, wymienia opinie, żywo interesuje się i reaguje. I na tyle, co może, ćwiczy.


Wzruszajaca historia ... :(

Wyjątkowy przykład sił ducha ... :(
  • 0

budo_marna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz
Krzysztof Neugebauer. Miałam okazję być na obozie, na którym Sensei był instruktorem. Widziałam jego podejście, zapał i radość jaką czerpał z każdego treningu. Dla mnie jest Mistrzem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024