Skocz do zawartości


Zdjęcie

Giro pracuje!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Giro pracuje!
I bardzo dobrze sie dzieje!!! Giro został modem i bierze sie za robienie porządków w dziale!
Myślę,że najwyższa pora poucinać te wątki typu: pośmiejmy się z niego, ten to jest cienias albo naodwrót,ten to jest niezły. Od jakiegoś czasu, jak co niektórzy zauważyli, poziom Forum obniżył sie zauważalnie. Wina userów?W końcu to my-userzy-je tworzymy,ale przyda się dobry "dozorca", który wszelkie niepotrzebne brudy powyrzuca. I ja Tobie Giro bardzo tego życzę! Jak trzeba to krótko "za mordę" i do szeregu.Bo jak nie ma "kierownika" to robi sie zwykły burdel.
Czyli konkluzja: Giro twardy bądź, nie miętki!
  • 0

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Giro pracuje!
Jarek
i tobie też!
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Giro pracuje!
LIZUS ! : P P P P

P.S.
A Rysia to akurat broniłem, ha! 8)
  • 0

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Giro pracuje!
no to mi dowaliłeś!
i bardzo dobrze że go broniłeś,kazdy ma prawo do obrony,nie ?
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Giro pracuje!
Proponuję zostawić w spokokju pana RM i zająć się czymś innym. jest wiele ciekawych tematów do napisania, a nie tylko RM i Karate T.
  • 0

budo_popeye
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Giro pracuje!
A mi sie wydaje ze troche za bardzo sie wczuwasz w nowa role :D To co pisza inni wcale nie musi cie ciekawic i odwrotnie....
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Giro pracuje!

A mi sie wydaje ze troche za bardzo sie wczuwasz w nowa role :D To co pisza inni wcale nie musi cie ciekawic i odwrotnie....

ja w sumie bym sie zgodził, ale nie do końca...problem z tym działem polega na tym że nic sie w nim praktycznie nie dzieje...jest masa imprez róznego kalibru w kraju i za granicą i nikt nawet nie raczy o tym poinformować...sam kilkukrotnie podejmowałem takie próby i nic (dla odmiamny w dziale MMA opisywane są chyba każde zawody i na każdy temat toczy się żywa dyskusja)...z tego co widzę od jakiegoś czasu forum karate wygląda jako swoista arena na potyczki pomiedzy oyama karate o kyokushin, oraz do odgrzewania starych postów - typu dlaczego RM jest dobry, czy kk jest skkueczne itp...w zasadzie na tym forum jedyną osobą która dbała o nowinki był zapomniany juz chyba MRad ale on z kolei dbał tylko o interesy shidokanu, dziś w sumie o tym stylu nic sie nie pisze...zyja tylko te watki gdzie toczy sie dyskusja oyama vs kk i kilka innych ktore są zamykane przez modów a co za tym idzie na forum nie dzieje się prawie nic...no ale giro wierze w Ciebie że coś może tu ożywisz i że za bardzo nie wczujesz się w role moda-obrońcy wszystkich i wszystkiego bo w koncu to jest forum dyskusyjne a nie kołko wzajemnej adoracji gdzie wszystcy na około usmiechaja się i mówią "jest zajebiscie"
pozdro pitman
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Giro pracuje!
pitman

podejrzewam że problem jest w tym że tak naprawdę mało kto wie jakie imprezy sie odbywają w karate, mamy w naszym kraju około 30 albo więcej organizacji karate, każda z nich organizuje MP albo Puchar P i wiele innych imprez. Z drugiej strony jak ktoś trenujący kyokushin pojawi się na zawodach niekontaktowych, to przeważnie relacjonuje w sposób całkowicie dyskredytujący zawody konkurencyjnej organizacji. I vice versa. Poza tym tak naprawdę zawody karate nie są zawodami widowiskowymi i stąd ciągłe narzekanie np że w WKF podskakuja jak pajace, że w ITKF nic sie nie dzieje, że w IKO napier... sie bez sensu... itd. MMA ma to do siebie że występuję tam walka wszechstronna połaczone zarówno uderzanie zapasy walka w parterze i stójce, co powoduje, że na arenie ciągle sie coś dzieje. Jest to spowodowane ograniczeniami wynikającymi ze sztywnych przestarzałych regulaminóww zawodów karate, powiedzmy sobie szczerze, o ile ciekawsze były zawody gdyby wprowadzić punktowane rzuty dźwignie i obezwładnienia, ale dla wielu to juz nie byłoby karate. A tak z drugiej strony wielu musiało by sobie zacząć przypominać jak to wygladało, a że to są techniki bardzo zaawansowane technicznie więc musieli by trochę popracować.
  • 0

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Giro pracuje!
zawody,zawody,zawody....
nie samymi zawodami Karate żyje,a może by tak opisać seminaria z interesującymi instruktorami?
tylko czy kogoś zainteresuje opis seshin innego stylu???
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Giro pracuje!

tylko czy kogoś zainteresuje opis seshin innego stylu???


mnie
  • 0

budo_mcz-kt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Giro pracuje!
mnie też
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Giro pracuje!
ses-co?
  • 0

budo_mcz-kt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Giro pracuje!
sesshin - zgrupowanie

termin uzywany naprzykład w.... "Karate" Tsunami :D
  • 0

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Giro pracuje!
albo dla określenia spotkania "treningowego" w szkołach ZEN,np. Seshin Rohatsu...
Chemik,wiem,ale ty raczej z podobnego stylu?
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Giro pracuje!
No tak, ale odpowiedź była ogólniejsza, jeżeli ktoś opisze - w miare sensownie - seminarium z dowolnego stylu, a zwłaszcza mniej popularnego w Polsce chętnie poczytam.

pzdr
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Giro pracuje!

pitman

podejrzewam że problem jest w tym że tak naprawdę mało kto wie jakie imprezy sie odbywają w karate, mamy w naszym kraju około 30 albo więcej organizacji karate, każda z nich organizuje MP albo Puchar P i wiele innych imprez.

a wiesz ile imprez odbywa się w MMA? tak naprawde problem chyba polega na podzieleniu środowiska karate i kazdy interesuje się tylko swoją organizacja
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Giro pracuje!
pitman
Właśnie o to mi wcześniej chodziło.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024