Skocz do zawartości


Zdjęcie

wrażenia po egazminie na P1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_tom66
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

wrażenia po egazminie na P1
Dla mnie ten egazmin pozostawil pewnien niedosyt, tyle sie mowilo o wymaganiach, o rzeczach na ktore Pan T.Adamczyk zwaraca uwage... itd.
a niestety Pan T.Adamczyk nawet sie nie stawil na egzaminie :(
"paszporty"byly juz wypelnione przed egazminem :(
jedynymi kryteriami rzucającymi sie w oczy to 50zl za egazmin + 29 zl za koszulke i oczywiscie obecnosci
mam tylko nadzieje ze na wyzsze stopnie bedzie inaczej oraz wieksze zainteresowanie ze strony "wladz instytutu" :)
  • 0

budo_pointer99
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południe

Napisano Ponad rok temu

Re: wrażenia po egazminie na P1
Egzaminy na wysokie stopnie od P5 - wzwyż są ogólnopolskie w Instytucie w łodzi.Poziom jest wysoki a p.Adamczyk wymagający!
  • 0

budo_tom66
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wrażenia po egazminie na P1
no mam nadzieje ze jest wysoki bo inaczej strace zapal do dalszej pracy :P
  • 0

budo_gieroj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wrażenia po egazminie na P1
Ja myślę, że instruktor, który cię prowadzi wie, czy zdzasz gzamin czy nie, bo pewnie wie co umiesz, a czego nie. Więc zdany lub niezdany egzamin nie jest wielką niespodzianką.
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wrażenia po egazminie na P1

Dla mnie ten egazmin pozostawil pewnien niedosyt, tyle sie mowilo o wymaganiach, o rzeczach na ktore Pan T.Adamczyk zwaraca uwage... itd.
a niestety Pan T.Adamczyk nawet sie nie stawil na egzaminie Sad
"paszporty"byly juz wypelnione przed egazminem Sad
jedynymi kryteriami rzucającymi sie w oczy to 50zl za egazmin + 29 zl za koszulke i oczywiscie obecnosci
mam tylko nadzieje ze na wyzsze stopnie bedzie inaczej oraz wieksze zainteresowanie ze strony "wladz instytutu" Smile

na moim egzaminie na P1 Adamczyk byl. bardzo rzeczowy facet, swietnie przygotowany merytorycznie i angazuje sie podczas egzaminu. chociaz dla mnie ten egzamin to byl raczej zwykly trening pod okiem Adamczyka - tyle ze oceniany. na koniec Adamczyk po nazwisku wyczytywal tych ktorym poszlo najgorzej i mowil im nad czym maja popracowac. i tu zaczynaly sie jaja. bo zaliczyli wszyscy - nawet ci co wlasciwie wszystko mieli do porpawy! co do wyzszych stopni to P2 tez nie jest trudny (wiem kto u nas zaliczyl i ile sie do tego przygotowywal). podobno schody zaczynaja sie od P3 - nie wiem ile w tym prawdy.

jezeli chodzi o obecnosc Adamczyka na egzaminie to juz slyszalem o tym ze potrafi sie nie pojawic.
  • 0

budo_tom66
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wrażenia po egazminie na P1
co do "rzeczowosci " instruktora prowadzacego egzamin nie mam zadnych i nie moge miec zadych zastrzezen wrecz przeciwnie uwazam ze jest najlepszym instruktorem (mimo uczestniczenia tylko w kilku treningach u TEGO :) instruktora )
  • 0

budo_-=sara=-
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: wrażenia po egazminie na P1
NO proszę ale was zaszczyt kopnął że Ojciec Dyrektor na egzaminie się pojawił :lol:
A do P5 się juz nie pofatygował 8O Zabawny facet się zrobił... :wink:

psycho boy jack w Kielcach nie pojawił się od roku :) Ja tam za nim nie płacze... Załuje tylko że mój trener, który jest świetny, jeszcze nie przeszedł do Grześka...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024