Skocz do zawartości


Zdjęcie

oboz combat, ktory?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

oboz combat, ktory?
Witam,
od pewnego czasu planuje jakis letni oboz combatu (najchetniej KM) i tu sie zaczyna problem. Mam 16 lat i od pazdziernika trenuje KB (oboz kb koliduje mi niestety z zaplanowanymi juz wyjazdami), o combatach nie mam zielonego pojecia, chcialbym jednak wzbogacic doswiadczenia o taki wypad.

Zupelnie nie moge sie polapac posrod mnogosci instruktorow, ogloszen, organizacji... Prosze o wskazanie mi jakiegos kursu/obozu, sprawdzonego przez Was osobiscie lub dobrze Wam znanego. Interesuje mnie grupa poczatkujaca (jak juz wspomnialem) i obejmujacy mnie zakres wiekowy (16 lat). Najlepiej wyjazd z okolic W-wy. Z gory dzieki.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: oboz combat, ktory?
na stronie IKMF chyba jest ogloszenie na temat jakiegos obozu letniego
  • 0

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: oboz combat, ktory?
zobacz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: oboz combat, ktory?
na obóz combat jestes za młody , a jesli sie na jais kwalifikujesz to znaczy że to harcerstwo
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: oboz combat, ktory?
Dzieki za powyzsze linki.

Nie wiem czy ja zle swormuowalem pytanie czy zle odebrales... Moze myslisz o jakims wojskowym kombacie lub obozach takich jakie proponuje combat56.
Kravmage z tego co wiem mozna cwiczyc w moim wieku bez problemow, wiec i obozy musza miec taka kategorie wiekowa. Tak jak wspomnialem chce poznac troche (na ile sie da) jakis styl ktory nie ma nastawienia typowo sportowego tylko typowo obronne. Wyrobic sobie ew. jakies odruchy i przekonac sie czy warto. Nie potrzebuje narazie "uodparniania" sie na bol, czy technik dazacych do wyeliminownia przeciwnika z pola walki.
pozdrawiam
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: oboz combat, ktory?
Witam,

CZY KTOS JEDZIE DO USTKI NA OBOZ IKMF 15-22.08 Z W-WY LUB OKOLIC I MIALBY MOZLIWOSC (i ochote) WZIASC PASAZERA (oczywiscie wspolplacacego benzyne itp.) Jesli ktos taki znalazlby sie, prosil bym o informacje do konca tego tygodnia (do piatku) poniewaz wyjezdzam i wracam dopiero 2 dni przed obozem... (nie mam opcji priv wiec na maila lub w temacie)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024