Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaczepka na rynku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
116 odpowiedzi w tym temacie

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
Grabek wyraża swoje zdanie i nie zauważyłem aby pisał głupoty.
Uwagi co do jego ortografii będę traktował jako offtopy bo ileż można o tym pisać/czytać.

Do Grabka mam prośbę aby troszkę dopracowywał swoje posty. Zrób to dla nas.
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
Szczeże mówiąc to z tym kopaniem w twarz to różnie może być... Bo tak naprawde to kto się tego spodziewa :?: Co prawda ja bym nie próbował :P
A propo glanów:
Ktoś powiedział że ciężko się w nich kopie z tego wnioskuje że nie chodzi w glanach... Co prawda ja wole ostatnio desanty (wygodniejsze) które są jeszcze cięższe od glanów i kopie w nich powyżej swojej głowy. Owszem siły to nie ma, ale siłe zastępuje sam typ buta :twisted: Nos złamany na sto procent. Choć jak już pisałem nigdy tego nie próbowałem, ale tylko i wyłącznie z powodu takiego iż wole przywalić z łokcia w ucho :twisted: Skuteczniejsze :P

A i apropo tematu:
CHAMSTWO TRZEBA TĘPIĆ :!:
Większość z nas ćwiczy i z burakami sobie rade damy :!: Jak chamy będą dostawać wpierdol codziennie to się nauczą dobrych manier :!: i nie będzie takich sytuacji jak ta która pare dni temu spotkała moją koleżanke :!: (siedziała spokojnie z chłopakiem na ławeczce przed swoim blokiem, podeszło trzech dresów i zaczeli tłuc jej chłopaka (kolo w życiu się nie bił) i ona też dostała kopa w twarz :!: Ci kolesie mają niewyobrażalne szczęście że siedzą teraz na dołku :twisted:
Jak by kolesie dostali wcześniej pare razy wycisk za chamstwo to by się dwa razy zastanowili zanim by coś takiego zrobili :!: Teraz ona się boi wychodzić z domu i dzwoni do mnei żebym ją przez jej własne osiedle przeprowadzał :!: (Akurat do mnie bo dałem się tam przez ostatnie pare lat poznać z mojej gorszej strony :twisted: )

Sory że post troche ostry, ale sami rozumiecie że jestem troszeńke wkurwiony...
  • 0

budo_artur88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
mi chodzi o to iż na forum powinniśmy nawzajem się wysłuchać... skomentować to co się nam nie podoba ale przede wszystkim powiniśmy się szanować nawzajem... cytat, który mam dużo mówi o mojim podejściu do sztuk walki... Mas Oyama wiedział o co chodzi...
  • 0

budo_grabek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
masz racje Garret desanty som cienrzsze i wygodniejsze a przedwszystkim niemajom w czubah blahy przezco nienagrzewajom sie tak mocno.A co do zadania ciosu w 1 sekunde to mi hodzilo ze tyle trwa cios w twarz z buta zadanie 3 ciosów w rużne miejsca w obojentnie jakih butach jest hyba niemożliwe.

co do ortografi to własnie jestem w trakcie szukania płyty z wordem jak jom znajde błendy sie skonczom wienc prosze wytrzyma cmoje łendy jeszce trohe jutro jurz bende pisał na wodzie bez błendOw
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

co do ortografi to własnie jestem w trakcie szukania płyty z wordem jak jom znajde błendy sie skonczom wienc prosze wytrzyma cmoje łendy jeszce trohe jutro jurz bende pisał na wodzie bez błendOw

No i o taką postawę chodzi! :)
Jednak nadajesz się do specnazu. ;)
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
Wracając do tematu dziś spacerowałem sobie po szczecinie i na jedenej ulicy ide sobie i widze że ktoś mnie obcina(koles okolo 19 lat widac że kozak) więc ide sobie dalej w końcu koleś wychodzi naprzeciwko mnie i widze że idzie na mnie .Stuknął mnie z bara i tekst:
on-Coś ci sie nie podoba ??
Ja- chyba masz problem z sobą??
on-Chcesz wpierdol ??
Ja-(zchowałem mp3 do kieszeni)no to chodź.
Klijent sie krzywo spojżał i poszedł w drógą stronę.
Pewnie chciał minie zdziesionować.
Już myslałem że będe musial się trzaskać :evil: .Jakby do tego doszło to pewnie zaraz by sie zlecieli jego kumple i bym dostał w pierdol.
nienawidze jak ktoś mnie zaczepia w nieswoim mieście ciekawe czy by kozak był jakby do mnie przyjechał.

Nienawidze takich ludzi :twisted:
  • 0

budo_artur88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
historia jak DUŻO innych na tym forum... tak swoją drogą czy nie za dużo tych cwaniaczków się porobiło. Nie jestem w stanie sobie wytłómaczyć skąd oni się biorą, a raczej ich pewność siebie i chęć szrobienia wszystkim krzywdy... Nie wiem...
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

historia jak DUŻO innych na tym forum... tak swoją drogą czy nie za dużo tych cwaniaczków się porobiło. Nie jestem w stanie sobie wytłómaczyć skąd oni się biorą, a raczej ich pewność siebie i chęć szrobienia wszystkim krzywdy... Nie wiem...

moze troche zbardzo sie wiozłem :) dlatego zwrócił na mnie uwage
  • 0

budo_artur88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
hymmmm... Ty się woziłęś troszkę jak to powiedziałeś:

moze troche zbardzo sie wiozłem Smile dlatego zwrócił na mnie uwage

Ok Twój napastnik jest wytłumaczony... ale co zresztą ludzi którzy atakują bez pretekstu... i bez jakiś racjonalnych wyjaśnień...
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
Wiozłem się z tego powoduze to niemoje miasto i miałem na uszach mp3 przy muzyce troche inaczej się chodzi :) .
a co do tego

Ok Twój napastnik jest wytłumaczony... ale co zresztą ludzi którzy atakują bez pretekstu... i bez jakiś racjonalnych wyjaśnień...


tez miałem pare takich sytuacji
najczęsciej jak późno sie po mieście chodziłem ze znajomymi to zdażało się że podbijała jakś grupka dresów.Ale zazwyczaj konczyło się na rozmowie.U siebie w mieście niema sie czego bać chyba że ktoś narobi sobie wrogów, to inna sprawa.

Z tego co zauwazyłem ze dresy atakują osoby które wyglądają jak ofiary.
Jeżeli widzisz dresa to niemozesz okazywać strachu bo inaczej on widzi że się boisz to wedy jest pewny ze zadużo nie zrobisz jak do ciebie podbije.
To moje zdanie. :)
  • 0

budo_artur88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
Wiem jak zachowywać się się w takich sytułacjach... W Warszawie często gdy wracasz sobie spokojnie ulicą do domku wieczorkiem zawsze musisz natrafić na naćpanego, pijanego kolesia który zawsze zawsze będzie chciał zagadać nie wiem po co albo zacząć się bić...
  • 0

budo_patrykmisiu
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
mam problem zaczepia mnie moj o rok starszy kolega i prowokuje mnie do bujki kazdy mowi ze jest silny ale ja mysle ze moze dałbym mu rady prosze o po rady :?:
  • 0

budo_lukas008
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
rada , nie daj się sprowokować :) :) :) taka rada jest chyba najlepsza
mi się też wydaje że dam rade pudzianowi :D ale ... :? :?
  • 0

budo_zgubcio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
A co jak mu nie dasz rady? Lepiej sie nie dawać prowokować, chyba że już nie masz wyjścia :roll:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
Nie dość, że gościu pisze nie na temat, wali fatalne błędy, prawdopodobnie jest trollem to wy mu jeszcze dajecie "po rady".
  • 0

budo_lukas008
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
a niech sobie ma :? :?
  • 0

budo_kondux
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
Mówiąc na temat:
Jak jest się u siebie to najlepiej zniszczyć kolesia jak ma jakieś pretensje. Ale często tak jest, że koles szuka zaczepi i jak coś zrobisz to za chwile już jego kumple obok i nie masz szans. Zauważone na imprezie 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024