Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaczepka na rynku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
116 odpowiedzi w tym temacie

budo_szogun251
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zaczepka na rynku
Witam wszystkich
Dziś szedłem sobie z dziewczyną przez rynek i widzę gościa buja się jak by był bóg wie kim trącił ją barkiem, gostek koło 40lat szczupły ale nie przesadnie i koło 176cm ja mając 170cm i wagę 65kg zwróciłem mu uwagę żeby uważał jak chodzi, gość jak zauważyłem bardzo porywczy wyglądał jak by miał mi zaraz w ryj dać więc oddałem dziewczynie bluzę którą jej niosłem jak by co żeby mieć ręce wolne. No i zaczeło się gość że chodnik jest dla wszystkich i coś tam o kulturze a ja mu że trochę kultóry i dziewczyną się ustępuje, pomijam fakt że chodnik był szeroki na 4 albo i nawet 5 osób więc spokojnie mógł ją minąć .skonczyło się tylko na wymianie słownej i pogróżkach że niby jak bym nie był z dziewczyną to by mi wpierdolił. Nie wiem, jak zaczoł szumieć może od razu powinnem w bebech i poprawić z kolana zamiast wysłuchiwać tych pierdół i mówić co ja mam do powiedzenia. Mam taki problem że ostatni raz to się biłem w podstawówce i teraz jak mam takie sytuację to nogi mam jak z waty i nie wiem jak sobie z tym poradzić, w podstawówce nie miałem takich problemów gość szumiał to zazwyczaj piącha w ruch szła. możecie mi jakoś pomóc ?Dziewczyna raczej zadowolona że się nie wdałem w bujkę, pewnie nie wierzyła za bardzo że mógłbym wygrać ale chciałbym umieć to opanować bo niech zdarzy się kiedyś że z poważniejszej sytuacji będę musiał ją bronić i co wtedy zrobię jak nogi mi się będą uginać.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
następny "kultÓralny" troll. nie odpowiadac, zignorowac, zabanowac.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
Widzisz ja jak ide z panna a widze "booyake" to biore ja ku sobie, i zmieniam sie z nia stroną - tak ze ja ode od strony klesia... :roll:
Tyle...nie mam głupich problemów...
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
Podobnie do Yoshihiro wole zeby mnie tracono niz kobitke, choc moja kobitka to sama sobie rade daje (6 lat Zapasy, 3 lata Karate) i troche bardziej agresywna jest odemnie :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

następny "kultÓralny" troll. nie odpowiadac, zignorowac, zabanowac.

Ty to chyba sie w tych trolach to zakochales, ze je tak wszedzie widzisz cy co???
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

następny "kultÓralny" troll. nie odpowiadac, zignorowac, zabanowac.

Ty to chyba sie w tych trolach to zakochales, ze je tak wszedzie widzisz cy co???

Takie zboczenie. A ten dział jest wyjątkowo podatny...
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
nie to zebym bronil tego goscia ale czasem mnie tez denerwuja kobitki ktore sie woza i nichu chu nie ustapia a ja nie jestem taki rycerzyk zebym to ja mial j azawszeominac jak idzie srodkeim malego chodnika chociaz zazwyczaj mijam ludzi jak tyczki tak czasem jak widze taka rozbuchana laleczke co sobie nie wiadomo co mysli tez ja trace .. lekko bo lekko al ejednak ludzie powinni oboje mijajc sie a nei majac miejsca zejsc sobie z drogi ...
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

następny "kultÓralny" troll. nie odpowiadac, zignorowac, zabanowac.

Ty to chyba sie w tych trolach to zakochales, ze je tak wszedzie widzisz cy co???

Takie zboczenie. A ten dział jest wyjątkowo podatny...

rozumiem , ale jak ktos sie chce wygadac to powinienes jednak dac mu szanse :wink:

a co do tematu to juz na takich co mnie troncaja barem to nie zwracam uwagi...jak widze goscia co sie wiezie i mam mnie tracic to tez nie ustapuje i juz...raz tylko sie wkurzylem bo w sklepie z ciuchami bylo naprawde malutko miejsca, a many szedl jak szlachta i mnie prawie stratowal, ale po grzecznym zwruceniu uwagi przeprosil :)
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

Mam taki problem że ostatni raz to się biłem w podstawówce i teraz jak mam takie sytuację to nogi mam jak z waty i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Dziewczyna raczej zadowolona że się nie wdałem w bujkę, pewnie nie wierzyła za bardzo że mógłbym wygrać ale chciałbym umieć to opanować bo niech zdarzy się kiedyś że z poważniejszej sytuacji będę musiał ją bronić i co wtedy zrobię jak nogi mi się będą uginać.
Pozdrawiam.


Cóż, na uginanie się nóg jest tylko jeden sposób... Napier***** się co jakieś pięć miesięcy i gwarantuje że się uginać nie będą, kwestia przyzwyczjenia... (choć nei gwarantuje że twoja twarz taką 'Kuracje' wytrzyma :) a tak na serio, to jeśli żadko się bijesz to nogi ci się na 100% będą trząść, grunt to opanować strach i w razie co walczyć. Zwłaszcza że strach dodaje sił (pod warunkiem że nie jest paniczny, bo nad takim się już nie da zapanować).

A to, że nie zaczołeś bójki od razu to dobrze i źle za jednym razem...
Źle bo jak by się bójka zaczeła to mógłbyś dostać plombe w łeb i już nie wstać...
Dobrze bo jak mówi mój trener "Przywalisz kolesiowi porządnie, uszkodzisz go i dostaniesz co najmiej 8 lat, nie traafisz dobrze, to cię koleś przekopie i trafisz na wózek inwalidzki..." Oczywiście, jeśli to ty kolesia załatwisz to zawsze możesz się ewakuować i cię polcja nie złapie (chyba że masz nie fart), a z tym wózkiem to też przesada bo zaczepki aż tak źle śię zwykle nie kończą... Choć zwykle to nie znaczy zawsze, a takie niebezpieczeństwo istnieje... w każdym razie, ja bójek unikam jak tylko moge, rozmawiam z agresorami, jeśli jestem sam to często uciekam, a bije się tylko gdy wszystko inne zawodzi (ewentualnie nie da się uciec, bo jesteś na przykłąd z dziewczyną ;) ) Choć pechowcy jak ja i tak często nei mają wyboru i trzeba siętłuc... na to nie ma rady, trzeba po prostu nie mieć pecha :)




PS: Sorka za błędy ortograficzne i gramatyczne, ale po imprezie jestem :)
  • 0

budo_guliwer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
Co do tych zaczepek to dobrze chlopaki pisza ze przechodzi sie na strone z ktorego ewentualnie moze nastapic zagrozenie (czy to bej , czy ulica, czy grupka)
Powiem Wam ciekawe moje spostrzezenie. Zdarza sie wlasnie ze stoi grupka lepkow, ktorych i tak sie boje (strach to normalna sprawa) ale idac z panna i tak przechodze na ich strone to wiecie goscie niektorzy (nie wszyscy ale czesto) nawet ustepuja Ci miejsca schodza Wam z drogi. Wydaje mi sie ale nie jestem psychologiem ze czuja szacunek do nas wielu nas on z Panna ale nas sie nie boi , respekt (wiadomo zdarza sie i napewno zdarzaja , ja narazie mam farta, ze o kurwa dawaj pokazemy jego lali ze on pizd ai zaczepka, ale mi sie to jeszcze nie zdarzylo, albo juz tego nie pamietam)

Co do panowania nad stresem to stres dzieli sie na eustres i dystres. Czyli po polsku na pozytywny, ktory daje nam kopa do dzialania i ten ktory nas paralizuje.

ponizej przedstawie w skrocie powstawanie stresu moze jesli poznasz mechanizm bedziesz swiadomy go i polaczysz go z cwiczeniami uda CI sie przelamac ta bariere.

po krotce wiec.: Układ siatkowaty, kora mozgowa oraz uklad limbiczny dzialaja na podwzgorze, ktore za pomoca GHRH i CRH(Kortykoliberyna) oraz uklad wspolczullny odzialuja na przsadke oraz rdzen kregowy. Przysadka uwalnia ADH (czyli wazopresyna) oraz GH(Hormon wzrostu) oraz ACTH (kortykotropina) ktora pobudza kore nadnerczy do wytwarzania Kortyzolu. Wrócmy jeszcze do układu wspolczulnego ktroy oddzialuje na wytworzenie A (adrenaliny ) i NA(noradrenaliny) oraz dziala na nerke ktora wytwarza Renine (Ang I i Ang II) ktora rowniez wplywa na wytwarzanie sie kortyzolu i Aldosteronu. Oki podsumumy wiec co sie dzieje fizjologicznie podczas stresu.

Czyli : przyspieszone bicie serca, wzrost ciśnienia krwi, rozszerzeniem źrenic( stad sie wzielo strach ma wielkie oczy), zwezenie naczyn krwionosnychm, rozszerzenie naczyn wiencowych, wzrost stezenia cukru we krwi, wzrost tętna, rozszerzeniem oskrzeli, gesia skorka, suchosc w ustach. Trzeba pamietac aby oddychac poniewaz jak sami widzicie krew krazy duzo szubciej niz normalnie a my oddchamy jeszczemniej niz normalnie. Wiec przedewszystkim zacznij przy konfrontacji oddychac ( mozesz to robic na wiele sposob smieszne? mozesz oddychac tak aby napastnik o tymnie wiedzial, ale zobacz jaki efekt CI da jak pokazesz wjaki sposob oddychasz rozumiesz , oddychasz tak az to slychac dodajac do tego gesty rekoma zaczynasz stawac sie powoli psycholem z ktorym wiekoszsc nie chce miec do czynienia,ja np osobiscie mam do nich wielki szacunek gdyz mialem z takimi ludzmi troche do czynienia i wiem jak potrafia sie zmienic. Badz spokojny czyli mow wolno nawet przesadnie wolno, zobaczysz sytuacja wyda CI sie zabawna. Ale to juz taktyka walki. O ktorej nie bede tutaj pisal.

Co do cwiczen ktore pozwola CI zmniejszyc ten dystres a korzystac glownie z eustresu to np. stanie na swiatlach wyluzowanym i jak sie np zmieni na zielone szybko podnies rece, albo zrob pierwszy ruch, rozumiesz o co mi chodzi swiatla to taka malutka sytuacja stresujca, badz swiadomy tego ze jak najszybciej masz cokolwiek zrobic jak cos sie dzieje nawet podrapac sie po glowie jak cos Cie przestraszy np samochod. Nawet jak sie na poczatku skuliles czy Twoja instynktowna reakcja byla inna najszybciej jak potrafisz zrob cos.Nastepnie sa rozne inne metody treningowe na opanowywanie go i dzialanie jaknajszybsze. Polecam ESDS.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
super topic, moglbys zalozyc jeszcze ze 3 podobne?
  • 0

budo_guliwer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
a zeby nie bylo ze reklamuje cos, to polecam wszystkie sztuki walk, a nawet nie tylko sztuki walk. ;) Dobrym cwiczeniem na szybkosc jest np stosunek przerywany ;) hehe uda mi sie wyskoczyc czy tez nie uda ;) zart oczywiscie pozdro Guliwer
  • 0

budo_grabek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
jak masz problem z opanowaniem strahu np. nogi ci sie uginajom to skoluj se karu jakis znajomyh i poprostu napierdalajcie sie walki 1 na 1.Ja tak robie i pomoglo tylko zawsze albo mam y ze sobom szczenki albo sktaramy sie po rujah nienaparzać.Mam tylko z nimi 1 klopot wole urzywać w walce nug bo mam mockiejszy cios i szybciej zadaje terz ciosy niemuwionc jurz o coelkosći . ale odkond gość podczas takiego sparingu po 2 ciocah zz piszczela w udo padl; na ziemi zabronili mi nug uzywacz a w czystym boxie jestm tragiczny. wiem rze to off topic ale jak wyrobić sobie szybszy cios renkami ???
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

jak masz problem z opanowaniem strahu np. nogi ci sie uginajom to skoluj se karu jakis znajomyh i poprostu napierdalajcie sie walki 1 na 1.Ja tak robie i pomoglo tylko zawsze albo mam y ze sobom szczenki albo sktaramy sie po rujah nienaparzać.Mam tylko z nimi 1 klopot wole urzywać w walce nug bo mam mockiejszy cios i szybciej zadaje terz ciosy niemuwionc jurz o coelkosći . ale odkond gość podczas takiego sparingu po 2 ciocah zz piszczela w udo padl; na ziemi zabronili mi nug uzywacz a w czystym boxie jestm tragiczny. wiem rze to off topic ale jak wyrobić sobie szybszy cios renkami ???


chyba juz najwyzszy czas skolowac sobie slownik jezyka polskiego - nie zebym sie przypierdalal, ale az zal patrzec na takie kalectwo.
  • 0

budo_szogun251
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
Witam
Dzięki guliwer twoja odpowiedź jest najlepsza. Co do laski to wcale się nie buja ona nie jest taka jak te niektóre primadonny, raczej bym takiej nie zniusł a facet koło 40 to się nie spodziewałem czegoś takiego no i braku kultóry z jego strony. pomysł z zamienianiem się miejsca hmm chyba zacznę stosowa tylko nie wiem czy się nie okaże że na odcinku 100m to chyba z 5 razy będę się musiał zmieniac bo tu to czasem nawet się 14 latki bujają miałem raz taką sytuację a raczej mój kumpel z którym byłem że coś im nie przypasiło i po laskę co w judo wymiata skończyło się tak że kumpel kopa w szczenę zaliczył. No a ja cóż nie będę ściemniac rzecz by można że nie mam kumpli już teraz..
Pozdrawiam i dziękuję za rady.
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
40letniego faceta to powinieneś szanować, bo gówniarz jesteś, a ty chcesz go bić? I jeszcze przepraszać za dziewczynę że się z nim zderzyła. Dobrze, że za duży nie jesteś i to raczej ty będziesz bity w życiu.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

40letniego faceta to powinieneś szanować, bo gówniarz jesteś, a ty chcesz go bić? I jeszcze przepraszać za dziewczynę że się z nim zderzyła. Dobrze, że za duży nie jesteś i to raczej ty będziesz bity w życiu.


:roll: :roll: żartujesz chyba :roll:
ja tam hamowi wpierdziele jak będzie trzeba :) i w dupie mam to ile ma lat.
no chyba że to małe dziecko albo osoba upośledzona umysłowo albo niepełnosprawny.

na bramkach na wioskach nauczyłem się jednego: jak hamowi nie wpierdolisz to nigdy Cię nie wysłucha i nie zacznie szanować :D
  • 0

budo_szogun251
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
popieram kontur17 jak go mama w dzieciństwie nie nauczyła manier to nie moja wina a że ma 40 lat to tym bardziej powinien się wykazać. Ja nie szukam zaczepek specjalnie ale to on wlazł na moją dziewczynę a nie ona na niego. Co z tego że 40 lat ma to szanować mam go ? Szanuje tych co na to zasługują a nie ze względu na wiek. Co do tego że mały jestem no cóż nie da się ukryć ale nie przesadzajmy troszkę cięższy odemnie i wyższy tyle zresztą nie należy lekceważyć przeciwnika bo mały, mały a może być dużo zwinniejszy i ci dokopać do dupy, ja długo ćwiczyłem na siłowni nie teraz już nie systematycznie ale jadnak więc nie mam rączek jak panienka, jak ZŁOOO bez urazy ale choćbyś miał 2,5metra i byk w chuj jak cipa jesteś to i dużo mniejszy da ci po mordzie.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
Of10 napisał :

nie to zebym bronil tego goscia ale czasem mnie tez denerwuja kobitki ktore sie woza i nichu chu nie ustapia a ja nie jestem taki rycerzyk zebym to ja mial j azawszeominac jak idzie srodkeim malego chodnika chociaz zazwyczaj mijam ludzi jak tyczki tak czasem jak widze taka rozbuchana laleczke co sobie nie wiadomo co mysli tez ja trace .. lekko bo lekko al ejednak ludzie powinni oboje mijajc sie a nei majac miejsca zejsc sobie z drogi ...


Popieram cie stary !! Ja tez z bara wypłacam jak ludzie nie ustepuja miejsca na chodnikach .
Kurwa czemu to zawsze ja mam sie gimnastykowac koło jakis bab zeby tylko szanowną panią nie potrącić :evil:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

Dobrze, że za duży nie jesteś i to raczej ty będziesz bity w życiu.

Ja znam takich "nie za dużych", co by ciebie bez problemu pobili...

40letniego faceta to powinieneś szanować, bo gówniarz jesteś, a ty chcesz go bić? I jeszcze przepraszać za dziewczynę że się z nim zderzyła.

Rozumiem, że to dowcip? Bo nie wierzę, że to napisałeś na serio :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024