Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaczepka na rynku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
116 odpowiedzi w tym temacie

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

a po co wyskakiwac???nielepiej odrazu gosciowi buta w twarz przywalic??

A próbowałes tego kiedyś? :roll:
  • 0

budo_janosik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oświęcim

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

A co robicie jak widzicie ze ktos specjalnie na was skreca by was walnac z bara :?: :?:

UNIK I W MORDE PROSTO I PRZYJEMNIE :)
  • 0

budo_grabek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

a po co wyskakiwac???nielepiej odrazu gosciowi buta w twarz przywalic??

A próbowałes tego kiedyś? :roll:


tak wielokrotnie zawsze sie udawalo jak narazie jestem natyle dobzre tozcieondnienty zre kopniencie nawet goscia majoncego 210cm wzrostuniestanowi zbytniego problemu zresztom wam mam prawie 2 metry wzrostu wienc wiesz.
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

tak wielokrotnie zawsze sie udawalo jak narazie jestem natyle dobzre tozcieondnienty zre kopniencie nawet goscia majoncego 210cm wzrostuniestanowi zbytniego problemu .

albo pierdolisz jak potłuczony, albo musisz być jakimś mega wymiataczem - stawiam na pierwszą opcję
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku


tak wielokrotnie zawsze sie udawalo jak narazie jestem natyle dobzre tozcieondnienty zre kopniencie nawet goscia majoncego 210cm wzrostuniestanowi zbytniego problemu .

albo pierdolisz jak potłuczony, albo musisz być jakimś mega wymiataczem - stawiam na pierwszą opcję

A ja sie skromnie przychyle również do pierwszej opcji ;)
  • 0

budo_grabek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
a w czym pierdole wzrost muj to 195 cm wienc podaje prawde noge podnosze na max 215 cm a że nic nietrenuje to terz niewalcze na zawodah tylkobije sie w obronie wlasniej albo soluwy jak mnie ktos wkurzy . Nie walczyłem jeszce z nikim kto cos treował ale jak bije sie z kims kto jest mojego wzrostu albo trohe wyrzszy i terz nic nietrenuje to zwykle jest na tyle zaskoczony rze mu do twarzy dosiuengne zre niezdonrzy nawet zareagowac a zresztom taki cios na twarza trwa mozre sekunde.cienrza r ciała osietam na przedniej czensci stopyczym trace nozre na stabilkosci ale wysokosc kopniencia wzrasta. NIgdy ni wyskamuje zreby w cos kopnonc bo mi sie to zbytnio nieudaje takie pruby zwykle w moim wykonaiu konczm sie stłuczeniem kosci odonowej albo czyms podobnym.W durzym skrucie jesze nigdyt mi sie niezdarzyłe zreby kopniecie kogos w twarz zakonczyło sie niepowiodzeniem ale jak jurz pisałem moi pzreciwnicy to terz tylko amatorzy. Jesli sprubował bym tak kodos kopnonc podczas walki kto trenuje np. kick boxing to pewnie zakonczyło by soe to w wienkszosci wypadkuw rozbiciem głowy albo czyms ruwnie sumpatycznym:/
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

a w czym pierdole wzrost muj to 195 cm wienc podaje prawde noge podnosze na max 215 cm a że nic nietrenuje to terz niewalcze na zawodah tylkobije sie w obronie wlasniej albo soluwy jak mnie ktos wkurzy . Nie walczyłem jeszce z nikim kto cos treował ale jak bije sie z kims kto jest mojego wzrostu albo trohe wyrzszy i terz nic nietrenuje to zwykle jest na tyle zaskoczony rze mu do twarzy dosiuengne zre niezdonrzy nawet zareagowac a zresztom taki cios na twarza trwa mozre sekunde.cienrza r ciała osietam na przedniej czensci stopyczym trace nozre na stabilkosci ale wysokosc kopniencia wzrasta. NIgdy ni wyskamuje zreby w cos kopnonc bo mi sie to zbytnio nieudaje takie pruby zwykle w moim wykonaiu konczm sie stłuczeniem kosci odonowej albo czyms podobnym.W durzym skrucie jesze nigdyt mi sie niezdarzyłe zreby kopniecie kogos w twarz zakonczyło sie niepowiodzeniem ale jak jurz pisałem moi pzreciwnicy to terz tylko amatorzy. Jesli sprubował bym tak kodos kopnonc podczas walki kto trenuje np. kick boxing to pewnie zakonczyło by soe to w wienkszosci wypadkuw rozbiciem głowy albo czyms ruwnie sumpatycznym:/

Tego że masz tyle wzrostu i że tak wysoko podnosisz noge to ok. Tak może byc i co do tego się nikt nie czepia (no napewno nie ja). Tylko naprawde po tym co piszesz to jesteś zabijaka jakich mało. A masz 17 lat i przy takim wzroście i tym wieku nie wierze że kawał kafara jesteś (chyba że koksy) a i nic nie trenujesz więc jak? - Stąd nasze przypuszczenia że ściemniasz...

tylkobije sie w obronie wlasniej albo soluwy jak mnie ktos wkurzy

To twoje słowa. Powiedz skoro tak często się bijesz to znaczy że tak bardzo cię gnębią czy taki agresywny jesteś że ty zaczynasz?

Aha jeszcze jedno kupta se słownik ortograficzny... bo pisownia waszmości utrudnia czytanie ;)
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

a w czym pierdole wzrost muj to 195 cm wienc podaje prawde noge podnosze na max 215 cm

moim zdaniem nic ci to nie da w realnej walce na ulicy pewnie w wieku 17 lat przy takim wzroście wazysz max 70kg, przy 195 pewnie też nie jesteś za szybki.
Jeszcze jak nic nie trenujesz to pewnie twoja technika nie jest za dobra.
Chyba że nauczyłeś sie wszystkiego na "ulicy".
W co niewierze .
Więc przestań pisać takie żeczy

tak wielokrotnie zawsze sie udawalo jak narazie jestem natyle dobzre tozcieondnienty zre kopniencie nawet goscia majoncego 210cm wzrostuniestanowi zbytniego problemu

p.s. możliwe że kopiesz na te ponad dwa metry ale pewnie siła ciosu aż zmiata z powierchni ziemi :roll:
pozdro
  • 0

budo_grabek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
waże 78 kilo trenuje tylko od niedawna na siłce niewiem co ma masa ciała do wysokosci ciosu.Siła cosu zabujcza niejest ale starcza zreby wienkszosc pzreciwnikuw padło na ziemie
jesni wie pocisnie 3 szybkie ciosy w udo łydke i zgienic kolana, albo 1 w kark albo twarz to siła ciosu niemusi byc zabujczo mocna zreby skosic z nug i sprowadzic na ziemie.Czy jestem agrsywny??raczej nie tylko nerwowy jestem metalem i dlatego idonc po ulicy czensto mam problemy z dresami wienc od pzremocy niestronie. Moja tehnika wydaje mi sie zre stoi na srednim poziomie wystarcza rzeby sie obronic.A noszenie cienrzkih butuw (stale) terz wyrabia siłe w nogah i zwienksza siłe ciosu wierzcie mi nietrzeba z tego mocno kopnonc przeciwnika w piszel zreby mu go złamac.Zresztom w walce i tak najbardziej lubie urywac nug bo to moja najmocniejsza strona.Ale niewalczyłem jescze znikim kto cos trenuje przez dłurszy czas wienc zdaje sobie sprawe że jak treaife na kogos kto trenuje np.od 3 lat jujitsu,muay thai,albo kicka to pewnie wylondował bym na ojomie (w nalepszym wypadku).Wszytko co potrafie (zwionzanego z walkom)zauczyłem sie bijonc sie na ulicy z filmuw pokazujoncyh jakies ciosy i od starszyh kumpli kturzy majom w bitce wienksze doswiadczenie nirz ja
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
Masa do wysokości nic ale do jego siły sporo.
chciałbym to zobaczyć jak uderzasz kogoś w glanach w 1 s

jesni wie pocisnie 3 szybkie ciosy w udo łydke i zgienic kolana,

Zadziwasz mnie
Ja wymiękam w tym temacie
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

waże 78 kilo trenuje tylko od niedawna na siłce niewiem co ma masa ciała do wysokosci ciosu.Siła cosu zabujcza niejest ale starcza zreby wienkszosc pzreciwnikuw padło na ziemie
jesni wie pocisnie 3 szybkie ciosy w udo łydke i zgienic kolana, albo 1 w kark albo twarz to siła ciosu niemusi byc zabujczo mocna zreby skosic z nug i sprowadzic na ziemie.Czy jestem agrsywny??raczej nie tylko nerwowy jestem metalem i dlatego idonc po ulicy czensto mam problemy z dresami wienc od pzremocy niestronie. Moja tehnika wydaje mi sie zre stoi na srednim poziomie wystarcza rzeby sie obronic.A noszenie cienrzkih butuw (stale) terz wyrabia siłe w nogah i zwienksza siłe ciosu wierzcie mi nietrzeba z tego mocno kopnonc przeciwnika w piszel zreby mu go złamac.Zresztom w walce i tak najbardziej lubie urywac nug bo to moja najmocniejsza strona.Ale niewalczyłem jescze znikim kto cos trenuje przez dłurszy czas wienc zdaje sobie sprawe że jak treaife na kogos kto trenuje np.od 3 lat jujitsu,muay thai,albo kicka to pewnie wylondował bym na ojomie (w nalepszym wypadku).Wszytko co potrafie (zwionzanego z walkom)zauczyłem sie bijonc sie na ulicy z filmuw pokazujoncyh jakies ciosy i od starszyh kumpli kturzy majom w bitce wienksze doswiadczenie nirz ja

Ty mnie człowieku zadziwiasz wręcz i jak ci pomnika nie postawią to będzie niesprawiedliwe. Takiego farmazoniarza 2 na tym forum nie znajde chocby ze swieca grmniczna... Stray piszesz na tym samym forum w roznych tematach takie sprzeczne rzeczy ze wyszlo teraz coś takiego: 17 lat, 195 wzrostu. noge podnosisz na 215cm, w bicu masz 25cm po napieciu i wazysz 78 kg, nie uprawiasz SW, (wczesniej nie cwiczyles na silce, teraz juz tak) bijesz ludzi jakbyś się z PRIDE wyskoczył...
Poza tym żadna dysleksja czy cokolwiek innego... nawet czystej krwi debilizm nie przewiduje czegoś takiego jak nauka niektórych wyrazów jak np MÓJ a nie MUJ jak walisz w każdym jednym poście. Sory start ale takie moje zdanie.

PS: niech admini będą dla mnie wyrozumiali :P ;P
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

Poza tym żadna dysleksja czy cokolwiek innego... nawet czystej krwi debilizm nie przewiduje czegoś takiego jak nauka niektórych wyrazów jak np MÓJ a nie MUJ jak walisz w każdym jednym poście.

Sorka. chodziło o to że tych wyrazów można się nauczyc. Pisze dla sprostowania bo chyba emocje wzięły górę i wyszło jak wyszło ;)
  • 0

budo_grabek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
nie 25 tyko 35 albo zle pzreczytałes albo ja złom liczbe wcisnołem
  • 0

budo_grabek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
a pozatym co by mi dało zciemnianie na forum??Ludzi niebije hyba zre do mnie sie dopierdalajom co est czenste.A wogule nigdzie nie piałem zre wszystkie walki wygrywam nieraz miałem ryjobity.Ja tylko napisałemzre jestem wstanie kopnonc kogos kto ma 2m wzrostu w twarz.Jestme odbzre rozciondgnienty i nawet lubie sie bic tyle z moih postw wynika resze se sam dopowiedzieałes co niejest słuszne .i ponawiam pytanie co by mi dało piepzrenie farmazonuw na foru????Jesli cos pisze to jestem o tym pzrekonany. PO co mam psac cos co niejest prawdpm skoro i tak mi tonic nieda mugł bys mi to wytłumaczyc??
  • 0

budo_grabek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
azreby przyjebac komus w miejsce gdzi naprawde boli wystarycz hoc trohe znacanatomie i posiadachoc minimalnom prawdnosc fizycznom na siłownie to hodze jurz od miesionca przed wakacjami ale wtedy to było nieregularnie bardzo ostatnio trohe czensciej
  • 0

budo_grabek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

Masa do wysokości nic ale do jego siły sporo.
chciałbym to zobaczyć jak uderzasz kogoś w glanach w 1 s

jesni wie pocisnie 3 szybkie ciosy w udo łydke i zgienic kolana,

Zadziwasz mnie
Ja wymiękam w tym temacie


glany nosze od 4 lat a jurz po 4 miesoincah nieczuje sie prawie ih cienzraru ja w tyh butah nieraz biegam wienc mi niepzreszkadzajom w zadawaniu cosuw
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
Prosze Cię- staraj się pisać nieco poprawniej bo tego przeczytać się nie da :?
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

Prosze Cię- staraj się pisać nieco poprawniej bo tego przeczytać się nie da :?

dać to by się dało, tylko po co?
  • 0

budo_artur88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku

dać to by się dało, tylko po co?

Bo to jest forum tu sie czyta...[/list]
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka na rynku
wypociny trolla?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024