Skocz do zawartości


Zdjęcie

ROZCIĄGNIĘCIE NÓG


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_szkarłatnik
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ROZCIĄGNIĘCIE NÓG
Elo. Mam 15 lat i chciałem się zapisać na treningi kickboxingu, jednakże miji rodzice się nie zgodzili gdyż uważają że zrobi to ze mnie maszyne do mordobicia> pOSTANOWIŁEM WIĘC ŻE BĘDE ĆWICZYŁ Z KOLEGĄ U NIEGO W GARAŻU> Jest tylko mały propblem a właściwie z nogami> Jakie ćwiczenia proponujecie na ich rozciągnięcie(z czasem może i na maxa)> Pomózcie gdyż tylko w was mam oparcie.
  • 0

budo_kacperr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZCIĄGNIĘCIE NÓG
Idź do klubu,w garażu nic się nie nauczysz tylko błędnych nawyków nabierzesz.
Tu masz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
a tu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_szkarłatnik
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZCIĄGNIĘCIE NÓG
Skoro twierdzisz że powinienem iść do klubu to jaki jest najlepszy klub kickboxingu w Warszawie i okolicach :?: :?:
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZCIĄGNIĘCIE NÓG
Jak chcesz przekonać rodziców, że kickboxing nie zrobi z Ciebie maszyny do zabijania, zabierz ich na trening! polecam klub SERAFIN u Maćka Skupińskiego. Jest to klub Muay Thai. Maciek jest wspaniałym człowiekiem. Zdobył tytuł amatorskiego Mistrza Świata Muay Thai jako pierwszy Polak.
  • 0

budo_paweł kb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZCIĄGNIĘCIE NÓG
Miałem to samo ;/ rodzice(Mamuśka) mówiła"jak ja nie lubie takiego lania po twarzy"ale sie przekonała i teraz jest zadowolona ze trenuje i odnosze sukcesy :D
(tez mam 15 lat)
  • 0

budo_theleszczu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Birmingham
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZCIĄGNIĘCIE NÓG
U mnie również doszukiwali się czegoś tylko bym nie ćwiczył. Zawsze było coś co niby przeszkadzało. Obecnie jestem już na studiach, w Anglii, nie mają nade mną żadnej kontroli i w końcu mogę ćwiczyć Tajski Boks. Wracam posiniaczony, ale jaka radocha jest być wyczerpanym po treningu... z resztą, tutaj to mi się przyda, bo często są burdy, więc wymówką dla Ciebie może być chęć samoobrony - w przypadku, w którym już nie możesz uniknąć walki, a takie też są, po prostu będziesz umial obronić się.
  • 0

budo_tony_montana
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroc.
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZCIĄGNIĘCIE NÓG
tu nie chodzi tylko o zle nawyki, ale takze o bezpieczenstwo twoje i kolegi. :D

przegladnij tematy na forum.. sztuk walki nie mozesz nauczyc sie z pdf'ów czy dvd.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024