Skocz do zawartości


Zdjęcie

ATABAQUE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_branco
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ATABAQUE
Witam
Jak w temacie napisane chodzi o atabaque :)
Dokładnie o to że szuka on właściciela :)
No więc siedzi sobie on u mnie w pokoju i nic nie robi bo z Capoeiry zrezynowałem już jakiś czas temu i chętnie "oddałbym" ;) go w dobre ręce i za doba cene oczywiście :)
Atabaque jest robiony tu w polsce,ale naprawde nie odbiega wyglądem od brazylijskich a dźwięk do gry rytmów z capoeiry jest świetny bo ma bardzo mocny i głośny "slap". (i bardzo mocny bas którego sie właściwie nie używa w bateria niestety)
Cena jest do negocjacji :) Tak kompletnie do negocjacji :D ale to później :)
Atabaque ma......95cm wysokości i 30cm(!) szerokości membrany
Jest zrobiony "brazylijską" metodą czyli posklejany pionowo(a nie wyciosany w kłody albo coś w tym rodzaju jak to czasami widziałem na stronach sklepów capoeira takie pseudo atabaqui :) ) bębenek jest zrobiony z brzozy
miał obręcz u góry ale z niej zrezygnowałem ze względu an to że mogłaby sie przetrzeć lina o nią w podstawce jest obręcz górna,ale to raczej tylko dla celów ozdobnych
Jedyne co trzeba przy nim zrobić to wymienić kołki bo jak dostałem skóre którą trzeba było szybko obrobić i naciągnać(mniem mniem tak sam to robiłem :twisted: ) to te robiłem na szybko :)
Co do ceny to naprawde czekam na ciekawe i rozsądne propozycje...delikatna sugestia to tylko to ze takie atabaquei na berimbau.abc kosztują 1200zł(tego rozmiaru) oczywiście z racji tego że jest to bęben polskiego pochodzenia cene obniżam.Jak zobacze zainteresowanie to zrobie poprostu aukcje allegro i dam znać zainteresowanym...no chyba że ktoś mi da propozycje że odrazu mnie przekona :)
Rozumiem że to duuuże pieniądze ale proponowałbym np zgadać sie całą grupą zrobić zrzute i myśle że nie byłoby tragicznie :)
Tak więc czekam na propozycje i nie podaje ceny bo odbędzie sie to na zasadzie "kto da więcej" :) mówie tylko że poniżej 800zł nie zchodze
Oczywiście mam fotki,dużo fotek które moge przesłać na maila :)

kontakt ze mną:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
gg:4422330

i prosiłbym o jakieś naprawde rozsądne propozycje i naprawde poniżej 800zł nie zejde :)

Ps.bęben jest fajnie zapleciony i ma zrobioną z liny rączke :)
  • 0

budo_branco
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ATABAQUE
Ps2.skóra na bębnie jest z kozy :twisted:
  • 0

budo_branco
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ATABAQUE
no to sie postarałem i fotki wrzuciłem spakowane pod adres

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

kolory powychodziły dziwne bo aparat kijowy ale pytać jak coś chcecie wiedzieć :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024