Skocz do zawartości


Zdjęcie

Judo w Poznaniu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_ryan_79
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Judo w Poznaniu
Cześc.
mam pytanie, czy ktoś z Was trenuje w Poznaniu? I wie coś na temat grupy rekreacyjnej? Tzn... mam 25 lat i chciałbym zacząć trenować. Byłem na OLIMPI ale tam chyba takiej gruoy nie ma. Czy ktoś wie coś o jakims klubie? Chciałbym zacząc trenować JUDO bo wydaje mi się bardzo skuteczne a już mam dość słuchania o MMA i BJJ...
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo w Poznaniu
w Poznaniu nikt nie trenuje judo :wink:
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo w Poznaniu
bo i po co :)
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo w Poznaniu

Cześc.
mam pytanie, czy ktoś z Was trenuje w Poznaniu? I wie coś na temat grupy rekreacyjnej? Tzn... mam 25 lat i chciałbym zacząć trenować. Byłem na OLIMPI ale tam chyba takiej gruoy nie ma. Czy ktoś wie coś o jakims klubie? Chciałbym zacząc trenować JUDO bo wydaje mi się bardzo skuteczne a już mam dość słuchania o MMA i BJJ...


Judo jest skuteczne po długim okresie treningu.
Nie spodziewaj się cudów, jak chcesz szbko się czegoś nauczyć to treningi przekrojowe MMA są bardzo fajne. Ogólnie najszybszy postęp zrobisz w uderzankach ...

Idź na AZS, tam zawsze się z kimś dogadasz.
W Polsce sytuacja jest niestety taka, że trenerzy proszą się o zawodników a nie odwrotnie.
  • 0

budo_firebird
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo w Poznaniu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

^ Jak widać trochę tego mamy w Poznaniu jednak ^
  • 0

budo_ryan_79
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo w Poznaniu
Nie no, Panowie wyżej.. nie siejcie pipki. Judo nie jest takie złe. Trenowałem MMA... ale kolega co jest tak tym zachwycony to nie wiem za bardzo czymm..?Trenowałem BJJ, box a potem własnie MMA. W ogóle mamm wrażenie że ludziom się pomyliło MMA... z tego co tam widziałem, a byłem w kilku klubach to większość żeby nie powiedzieć 90% tej wiary nie umie nic.. dokładnie nic. Mam tu na mysli osoby które nie trenopwały nic przed tym i biorę się za MMA. Myślę,że trzeba mieć swój dominujący styl, a dorbić sobie inne... jak np Pan.. MINOTAURO...:):) A nie brać się za wszystko naraz bo potem z tego pipka wychodzi tak sczezre powiedziawszy. A propo JUDO, to znam wiare co na tym i an zapasach wolnych się "wyhodowali i parter maja obcykany bardzo dobrze.. i do tego dorobili kilka duszeń i dźwigni z BJJ i jest zajebiście. Chcę w tym też spróbować... stójka... BACH... Gleba.. BJJ... Dlatego właśanie chcę "otrzeć się o JUDO.
A propo kolegi tego co pisze,że trzeba trebować długo... to.. chyba każdy styl trzeba trnować długo... mozna się naciąć- chodząc przez nawet rok na MMA.... oj mozna...
  • 0

budo_ryan_79
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo w Poznaniu
A jeszcze taka myśl mi przyszła do głowy.. w sumie to Royce Gracie, przedstawiciel BJJ przegrał z Hidehiko Yoshidą(JUDO).... czyli z tym JUDO nie jest tak źle...
:) :)
Pozdrawiam Panowie:)[/center]
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo w Poznaniu

chodząc przez nawet rok na MMA....

Rok to jest nic ...
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo w Poznaniu

A propo kolegi tego co pisze,że trzeba trebować długo... to.. chyba każdy styl trzeba trnować długo... mozna się naciąć- chodząc przez nawet rok na MMA.... oj mozna...


Chodzi mi o wykorzystanie technik judockich w "realnej" walce.
Po krótkim 3 miesięcznym treningu kickboksu wykorzystywałem te umiejętności na ulicy,
w przypadku judo aby poprawnie wykonać seoi-nage na ulicy przy szalejącym przeciwniku,
trzeba "wałkować" ten rzut szmat czasu.
Ja pomimo sporej praktyki w judo nie odważyłbym się wykonać tego rzutu w real-fight ...

Na MMA uczą może takich pierdółek pod względem technicznym,
ale za to wybranych i sprawdzonych w praniu.

Nie odwiedziłem wielu sekcji, ale tam gdzie byłem było nieźle ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024