Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie trenować Judo we wrocławiu?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_fazzyb
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Gdzie trenować Judo we wrocławiu?
Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie można trenować Judo we wrocławiu? Wiem, że jest tego sporo, ale... ja mam 24 lata a chciałbym zacząć od początku :?
Podoba mi się Judo (miałem troszkę styczności), ale chciałbym traktować to bardziej jako rekreację.

Chodzi o to, że kluby z reguły trenując kogoś, chcą mieć z niego zawodnika, a ja raczej takim nie będę.

Dzięki za wszelkie info na ten temat.
  • 0

budo_kwazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z AZS AWF Wrocław Judo Team :P
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie trenować Judo we wrocławiu?
Możesz sie zapisać do nas do AZS AWF Wrocław tam możesz trenować sobie dowoli jeżeli niechcesz trenować jako zawodnik tylko rekreacyjnie to tu nikt ci niczego nie będzie nażucał będziesz przychodził sobie kiedy chcesz na treningi oczywiście na ustaloną godzine :D . Mamy dużo treningów z trenerem Kubacki chyba go znasz :-) . Już niedługo po wakacjach będzie otwarta nowa hala specjalnie przystosowana do judo także tylko się do nas zapisać :) .

PS. Będziesz miał dużo sparing partnerów bo mamy taką małą początkującą grupke w twoim wieku.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - tu masz strone klubową
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie trenować Judo we wrocławiu?
To moze ja sie zapytam skoro o treningu we Wrocu. od pazdziernika mam zamiar studiowac na poli i chciałbym tam trenowac Judu, czy moze kots tam trenuje i opisze panujace tam warunki.

ps. z gory dzieki
pzdr.
  • 0

budo_hwast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie trenować Judo we wrocławiu?
Witam
studiowalem na PWR i swego czasu uczeszczalem na zajecia Judo. Teraz sie niestety przenioslem ale cos pamietam. Jednka wszystko zalezy na jakim poziomie jestes i co bys chcial osiagnac. Sa rozne poziomy od podstaw po sekcje. Na sekcji calkiem duzo mieszanka studentow nie tylko z PWR. Zajecia calkiem przyjemne w studenckim gronie ale wiadomo pozim nie jest profi. Zacheca do sprobowania duzo swietnej zabawy a i sposob na pozbycie sie swedzenia w kosciach!
Pozdrawiam
Dawid
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie trenować Judo we wrocławiu?
eh no trenuje ok 4 lata Ju-jitsu w dopiero teraz widze ze to był WIELKI bład, a ze teraz ide na studia (moze ) i na PWR to chciałbym tam trenowac. I czy dostane sie tam do sekcji? Czy raczej od poczatku bede musaił probowac ? Bo w Judo podstawy mam
  • 0

budo_zuikaku
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie trenować Judo we wrocławiu?

to był WIELKI bład

Dlaczego?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024