Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_stevie
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prosze o pomoc
Witam

Dopiero zaczynam trenowac, kiepsko sie orientuje w sprzecie i mam pytanie/prosbe o pomoc:
Kupilem przez internet nowa judoge Norris niebieska. Mam 2 pytanka - Czy normalne jest to ze na szwach i w paru miejscach niektore niteczki przeswituja na bialo tzn wyglada to jak kropki, z 1,5 metra tego nie widac ale z bliska i owszem. Drugie pytanko tyczy sie spodni - odcien niebieskiego jest troche inny i material jest idealnie gladki. Maja identyczne metki sfam norris i rozmiarowka tez ta sama. Czy ktos jest w stanie mi pomoc, bo nie jestem pewien czy nie dalem sie oszukac. Dzieki, pozdrawiam
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
Powinienes zapytac sie zanim kupiles. Ja ci moge powiedziec tylko tyle, ze na moim niema czygos takiego i nie powinno byc(chyba ze kupiles uzywane) ale tu sa ;udzie, ktorzy sie lepiej znaja na tym. np. wyslij PW do kolegi speedy on ci napewno doradzi.
pozdro
  • 0

budo_stevie
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
Chetnie wyslalbym PW ale jestem nowym uzytkownikiem i nie mam 10 postow. Judoga jest nowa, ale na sciegach przy wzmocnieniach widac w paru miejscach biale koncowki niebieskich nitek uzytych do wszycia tych wzmocnien - tak jakby niektore nitki sie nie zabarwily na samym koniuszku...
  • 0

budo_jiumar
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
Chopie co tam głowe sobie będziesz zawracał z powodu paru niedofarbowanych nitek, to strój treningowy wszak a nie wyjściowy ;)
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
co racja to racja... moja judoga ma miesiąc a już wygląda jakby miała dobry rok :wink: na stroj nikt nie patrz (w każdym bądź razie Ja), ważne,a bym mogła złapać za kołenierz lub rękaw. A to że są innego koloru to nie przejmuj się, według mnie to ładnie, takie cieniowane jest, najważniejsze, aby spodnie nie spadły ci tyłka :wink:

buziaki

P.S. daj znać jak tam się ćwiczyło w nowej judoge 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024