Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nunchaku alu czy drewno?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_majer
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin

Napisano Ponad rok temu

Nunchaku alu czy drewno?
witam,

to moj pierwszy post, wiec jak sie powtarzam to sorry, ale staralem sie wyszukac czy cos podobnego tutaj sie znajduje, wiec albo zle szukalem albo faktycznie nie ma tego co chce Was zapytac.

W sumie zaczynam zabawe z nun, generalnie bawie sie kilka miesiecy juz, jednak mam samorobke, calkiem niezla, drewno debowe polaczone lancuchem 28mm srednicy, 380g, 31cm palki,odleglosc od palek ok 18cm, bez lozysk. Aktualnie chce sobie kupic 2x nun na lozyskach. Znalazlem sklep [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] z takim sprzetem. Widnieje tam kilka nun i nie wiem jakie wybrac, co powiecie o aluminiowych w porownianu do drewnianych i co sie lepiej spisuje lancuch czy sznurek? i Jaka waga jest odpowiednia. mam tez drugie nun o wadze 280g, jeednak jest beznadziejne, za lekkie, wiec mysle, ze 380g to dobra waga i takie tez nun sa w w/w sklepie o tej samej wadze. tyle, ze nie wiem czy np te alu o sredniyc 26mm nie beda za waskie. Generalnie mi sie rozchodzi co sadzicie o tych aluminiowych nun? czy to jest czegos warte i lepsze od drewnianych? Raczej preferuje freestyle.

z gory dzieki za wszystkie wypowiedzi i uwagi. pozdro dla wszystkich!
  • 0

budo_ushysty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku alu czy drewno?
jesli już mówimy o tym sklepie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
lub
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jedno z tych, jeśli chodzi o freestyle nie ma chyba nic lepszego niż dobry nun aluminiowy na łańcuchu większośc "freestylowców" takich właśnie używa
  • 0

budo_pl4y3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku alu czy drewno?
ale tandetny ten smok;)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] te wygladaja ladniej
  • 0

budo_majer
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku alu czy drewno?
a czy ktos z Was zna ten sklep? kupowaliscie juz tam kiedys?bo w sumie nigdzie nie moge znalezc podobnego sklepu z aluminiowymi nun, czy te w tym sklepie to nie jest jakas tandeta? piszscie co wiecie, kazda info bedzie przydatna :) dzieki
  • 0

budo_ushysty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku alu czy drewno?
sklep ma dość dobrą opinie choć sam jeszcze w nim nie kupowałem (ale zamierzam :wink: )

jeśli chcesz wiedzieć coś więcej o tym sklepie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

swoją drogą to dziwne rzeczywiście nigdzie indziej nie widziałem nunów aluminiowych co najwyżej piankowe lub drewniane
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku alu czy drewno?
Bo aluminium to zaden problem zrobic. Jedziesz do castoramy kupujesz rurke aluminowa za 10-15zeta kawalek linki i masz aluminium za niecale 20 zeta.
Sam takie mam, widac je np na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Tyle ze aluminium to to tak jakby zabawiac sie z dmuchana lalka. Niby nunchaku ale jednak nie to co drewno ;)

p.s.
18cm linki to nie troche za duzo? Jak dla mnie to 14 to juz spory zapas. No ale kto co lubi.
  • 0

budo_age159
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku alu czy drewno?

a czy ktos z Was zna ten sklep? kupowaliscie juz tam kiedys?bo w sumie nigdzie nie moge znalezc podobnego sklepu z aluminiowymi nun, czy te w tym sklepie to nie jest jakas tandeta? piszscie co wiecie, kazda info bedzie przydatna :) dzieki


Ja i moi koledzy z gdańska zaopatrujemy się w sprzęt(głównie nun) w tym sklepie. Nuny jakościowo są pierwsza klasa, z tego co wiem jest na nie 2 tygodnie gwarancji zwrotnej no ale ja mam swoje od przeszło 8 miesięcy i nie nażekam na nic.

Wiem że mozna zmieniać wymiary nunchaku ponieważ na moje życzenie wyprodukowano stożkowe aluminiowe (27 x 32 mm średnica) długości 32,5 cm

Właściciela znam osobiście bo jakiś czas mieszkałem w Elblągu(tam mieści się sklep) i miałem okazję uczyć się w jego ekipie machać nunem - w eg jest kilku osobowa zorganizowana grupa ludzi którzy trenują nun od kilku lat, ostatnio były z nimi pokazy w barzantarni. Własciciel spoko, można się z nim dogadać bez problemów, widać po nim że zna się w temacie nie tylko walki bronią ale i sztuk walki.

Jedyne czego mogę się czepić to czas realizacji zamówinia, no ale w sumie 7 dni to nie tak długo :P

The_d - z fbb?
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku alu czy drewno?

The_d - z fbb?

ten sam :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024