Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztuczki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_gunio
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Sztuczki
Wyszukiwarka mi coś nie działa więc jakbym się powtórzył proszę adminów o usunięcie posta

Chciałem zapytać czy znacie jakieś ciekawe sztuczki bronią białą którymi mógłbym zrobic wrażenie na dziewczynach (najbardziej mnie interesuje nóż i shuriken)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczki
Samo obrzezanie nozem z polobrotu z zamknietymi oczami ;) z jednoczesnym rzutem 2 shurekinami w obydwa jadra - efekt na kobietach murowany :)
  • 0

budo_guliwer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczki
Prawie Kazda ( oprocz kff ;) ) ma swoja jakas zlota serie uderzen czyli tak jakby kata z bronia. Poszukaj i poszpanuj robiac agresywne miny zmieniajac bron z reki do reki, bedac mistrzem nad mistrzami w pokazach ;) Rada nie skalecz siebei no i dziewczyny hehe a czy nie lepiej zaprosic ja na wino? Gdyz moze kiedys sie stac ze bedziesz musial ja obronic a tu zonk, a ona przeciez bedzie miala mniemanie o Tobie ze jestes super gosc ;) wiec wiesz uwazaj ;) Pozdrawiam
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczki
Gunio,
nie podałeś ile masz lat.

Nie dociekam ile.

To chyba nie jest najszczęśliwszy sposób działania na panienki imponując im posługiwaniem się jakąś bronią.

Może jeszcze to przemyśl.

Nie będzie lepiej jak zaimponujesz jej znajomościa j. angielskiego czy faktem, że stać cię na zapłatę za nią rachunku w knajpie?

Szpanowanie posługiwaniem sie bronią przed panienką nie świadczy o o Tobie za dobrze. (a się jej to spodoba, to o niej też nie)

Jak dla mnie jest to objaw szczeniactwa, i tak to właśnie nazywam.


pozdrawiam ( i wyrośnij z takich pomysłów )


Wujek dobra rada.
  • 0

budo_pawu
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczki
Ja znam takie sztuczki, pokazywał je np. Segal.

Jak facet pokroi włoszczyznę na cieniusieńkie równiutkie plasterki w takim tempie, że zamiast ostrza widać jeden błysk, to każda dziewczyna wymięknie. :)
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczki

Gunio,
nie podałeś ile masz lat.

Nie dociekam ile.

To chyba nie jest najszczęśliwszy sposób działania na panienki imponując im posługiwaniem się jakąś bronią.

Może jeszcze to przemyśl.

Nie będzie lepiej jak zaimponujesz jej znajomościa j. angielskiego czy faktem, że stać cię na zapłatę za nią rachunku w knajpie?

Szpanowanie posługiwaniem sie bronią przed panienką nie świadczy o o Tobie za dobrze. (a się jej to spodoba, to o niej też nie)

Jak dla mnie jest to objaw szczeniactwa, i tak to właśnie nazywam.


pozdrawiam ( i wyrośnij z takich pomysłów )





Wujek dobra rada.



Dołączona grafika
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczki

Ja znam takie sztuczki, pokazywał je np. Segal.

Jak facet pokroi włoszczyznę na cieniusieńkie równiutkie plasterki w takim tempie, że zamiast ostrza widać jeden błysk, to każda dziewczyna wymięknie. :)




Ooooo, to jest sztuczka ! :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024