Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak kupić??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

jak kupić??
pewnie moje pytanie jest dla was banalne, ale dla mnie to koszmar :cry: Muszę kupić w końcu kimono do środy, ale niemam pojęcia co trzeba brac pod uwagę. Przeczytałam ze 100 stron, i wiem, że gramaturę materiału, ale niewiem o co w niej chodzi. Widzę, że raczej mężczyźni sie tu wypowiadają dlatego pomóźcie mi.

tym modelem jestem zaintersowana:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

co o nim myślicie, lub ta:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

no i kolejne pytanie, jak to jest z tą rozmiarówką ja mam 168cm (waga chyba nie potrzebna :-) , ale przeczytałam, o jakimś zamnijeszaniu ??
posłucham jeszcze innych propozycji, oczywiście z względną ceną.

Dziękuję bardzo :D
  • 0

budo_wirid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
Ja tam jestem za kupowaniem w realu. Wtedy bedziesz lepiej widziala czy pasuje Ci judogi na 160, czy na 170 cm. wszystko zalezy od postury ciala.
powodzenia zycze
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
dzięki za odpowiedź, ale ja potzrbuję jakiś informacji, a może ktoś wie gdzie w Łodzi sprzedają takie rzeczy??
  • 0

budo_wirid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
No w Łodzi masz np. sklep "samuraj" :
91- 415 ŁÓDŹ, PLAC WOLNOŚCI 7
tel./fax (042) 6301 097
Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 10.00 - 18.00
w soboty w godzinach: 10.00 - 14.00
wzielam z ich stronki.
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
dziękuję bardzo wirid!!
własnie skorzystałam i pojechałam tam i zakupiłam kimono, wydaje mi się, że sodnie są dużo za szerokie, ale coś wymyślę. Ale faktycznie trzeba przymierzać, bo jednej firmy była dla mnie stanowczo za duża i za sztywna.
Ale teraz mam inne pytanie. Kupiłam pas do tego, ale facet sprzedał mi, aż 3 metrowy 8O powiedział, że to jest taki akurat, nie uważacie, że trochę za dużo?? bo ja już sama niewiem.

buziaki :wink:
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
idz do pana i odmien-3m zdecydowanie za dlugi-mysle ,ze w Twoim przypadku 260-ka wystarczy-pozdrawiam
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
dziękuję ci bardzo, ta właśnie zrobię.

no i ja jak zwykle z pytaniami. Mam 168cm, kupiłam judogę na 170cm (po doradzeniu), rękawy mam cm za nadgarstek, spodnie są na dlugośc dobre, ale strasznie, strasznie szerokie :-) , długość judogi jest cm za pośledek. ale pod pachami wszystko m starczy, nawet jak się pasem obwiąże to wyglądam jakbym miała ja po dużo większe osobie.Ten miły pan doradził, iż na 160cm będzie za mała. Judoga jest firmy Maturo, czy jeśli ją wypiorę, w więcje niż 30 stopni, mam możliwość, iz góra się zbiegnie??

dziekuję wam jak niewiem
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
trudno tak na odleglosc doradzac-i nie wiem do jakiej dysypliny sportu to potrzebujesz-ale z opisu wnioskuje ,ze kupilas szlafrok :D
-raczej bym wymienil-spodnie -sie na pewno na szerokosc nie zbiegna-co najwyzej troche dlugosc a gora w 30 stopniach raczej sie wiele nie skurczy-ok rekawy troche moga,dlugosc i szerokosc raczej nie -a zyby wygotowywac to chyba bez sensu..

przymierz rozmiar 165-albo 160-i przy praniu w 30-40 stopni powinien byc ok-i powinni byc na tyle elastyczni ,coby ci spodnie dopasowac-za porade dla sprzedawcy -pala!!
na budowlanych masz jeszcze Serwacha -wiec moze tam porownaj-moze lepiej rozmiar dobierzesz
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
..a moze przyszalejsz i wezmiesz to : http://www.fabrykasi...p=768883#768883
idealne dla dziewczyny..
  • 0

budo_el presidente
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź/Brzeziny

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
Właśnie, gdzie trenujesz i co? Ot taka moja mała ciekawość wobec nowej koleżanki :-) tanie kimonka są na Wysokiej idąc od Piłsudskiego, po prawej stronie bodajże. Pozdrawiam.
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
wielkie dzięki, juz sie umówiłam do wymiany. Trenuje na WSHE, w Centrum Sportu i Rekreacji, dopiero od pół roku no ale mam nadzieję, że będzie dłużej. W porównaniu z tym zdjęciem, to moja judoga jest ZADUŻA, spodnie są o jakieś 40cm zaluźne w biodrach. I dlatego poszłam kupić do sklepu,a nie przez internet, jestem zła sama na siebie :( Kupiłam w sklepie ,,Samuraj", wszystko do sztuk walki na placu Wolności.
Mam prośbę, czy ktoś ma zdjęcie jak powinno byc dopadowane kimono, i spodnie. Bo jak sprzedawca jest baran, to sama muszę sobie poradzić.

dziekuję i buziaczki
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tu masz zdjecie babeczki..to taka przed praniem...
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
widzę, że jesteś fachowcem i doceniam twoje porady, byłabym wdzięczn jakbys się wypowiedział na temat tej judogi:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
obejrzałam to zdjęcie, no i rękawy mamy takie same, tyle, że u mnie wszystko bardziej sterczy pod pachami, a bardziej obwiązać się nie mogę,a sponie sterczą mi strasznie ona w porównaniu z moimi to ma obcisłe. Trenera będę widzieć dopiero w czwarte, sby się wypowiedział, jeśli ktoś się zna to ja wyślę zdjęcie jak wyglądam i wtedy będę wiedzieć czy jest dobre czy za duże.

A mam do was pytanie czym się różni niebieska judoga od białej?? ma to na coś wpływ??
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
no ze zdjecia trudno radzic... a jeszcze nie wiem co trenujesz..wyglada ladnie niebieska :D :D -nie widze wzmocnien na kolanach i troche mi przy szeroka
poczytaj posty-judogi,judogi cennik,niebieska espada-tam jest troche opinii--i wtedy sprecyzuj swoje oczekiwania..to cos podpowiem..
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] zdjecie -dziewczyny w GI :D -niebieska i biala -roznia sie kolorem :D - niebieska moze byc praktyczniejsza do treningow -nie trzeba tak czesto prac... :D
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
o tych Espadach, to nie za dużo mówią. Ja potrzebuje kimono do treningów judo, bo to trenuję. Bo tak wogóle to ta Maturo jest przeokropnie sztywna. I nie chciałam czegoś ciężkiego i strasznie sztywnego jak na początki.
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
a cuz pisac o espadach-jedyny + to cena ( a informacje o innych Gi maszw w innych postach )
-http://cgi.ebay.de/JUDOANZUG-DANRHO-Gr-160-NEU-BLAU-Versand-3-90_W0QQitemZ7232171681QQcategoryZ26144QQrdZ1QQcmdZViewItem zobacz ta -na poczatek wystrczy :D
-ile masz lat -ma to byc rekreacyjnie czy zawodniczo -i polecam Gwarie Lodz u Zbyszka Pacholczyka..
-pewnie dobra bylaby dla ciebie ta hayshi osaka (to zdjecie babki ),Dax Europa ..
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
speddy strasznie ci dziękuję. Jednak zostane przy białej, powiedz mi proszę czy Maturo to dobra firma?? czy nadaje się na treningi? wiem, że muszę wymienić na 165, a nie na 170 jak mam. Porównałam siebie z tymi dziewczynami i moje jest poprostu za duże. A spodnie muszą byc tak szerokie, czy są węższę, i można takie kupić no i dokąd mają sięgać, bo na zdjęciu mjaą przed kostkę, a jak reklamują judogi to za kostkę? przepraszam za tyle pytań, ale jestem nowicjuszem i niemam zbytnio gdzie się dopytać,a do środy muszę mieć ,,sprzęt"?? A ja nawet niewiem jak sie wiąże pas :(

A teraz dziwne pytanie czy da się zmiękczyć judogę (czy zawsze będzie miękka jak papier ścierny?) i czy się ją prasuje??

Dziękuję bardzo bardzo mocno :wink:
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
-przymierz 160 nawet,spodnie moga byc krotsze(dziewczyny to profi :D -te na zdjciu)-nie powinny byc takie szerokie -bo sie w nich pozawijasz :D -wiazanie pasa znajdziesz na google
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024