Skocz do zawartości


Zdjęcie

Estokada w Szczecinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Estokada w Szczecinie
Czesc! Chcial bym sie dowiedziec jak jest z estokada w Szczecinie...ktos moze mi pomoc...wszedlem na strone: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale otwiera sie cos calkiem innego nie zwiazanego z estaokada. Dzieki wielkie za pomoc
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada w Szczecinie
A ciut niżej jest cały topic o Estokadzie.

ESTOKADA

Wejdź też na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], znajdziesz tam namiary do Kaktusa. Skontaktuj się z nim.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada w Szczecinie
Dzieki
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada w Szczecinie
:D :D :D

S.O.S - nie Ty pierwszy miałeś takie doświadczenie hehehehe....ja kiedyś przez adres estokada.com wszedłem na stronę Playboya, gdzie były zdjęcia dziewczyn z okładek począwszy od najstarszych numerów. Nie powiem - miłe zaskoczenie, od razu chciałem się tam zapisać :)
Czyżby Darek współpracował z tym wydawnictwem..???? :wink:
a nic się nie chwali..!!!!!
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada w Szczecinie
Moze poprostu dorabia sobie po godzinach jako fotograf :wink: , nie powiem ze byl bym przeciwko temu aby byly to instruktorki-wtedy trening odbywal by sie na 100% z wiekszym zaangazowaniem i poswieceniem :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada w Szczecinie
wracajac do zajec estokadyw Szczecinie...jest moze ktos na forum kto mogl by mi przyblizyc jak one wygladaja...moja wiedza na temat tego stylu jest zadna, wiem jedynie ze obejmoje walke bronia i tyle :) wystepuja moze jakies elemety bez broni?? jak wygladaja spaingi o ile wystepoja?? bede bardzo wdzieczny za informacje :D
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada w Szczecinie
no to widze ze pomocy to mi raczej nikt nie udzieli :?
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada w Szczecinie
S.O.S. - co Ci przyjdzie z opisów, jeżeli masz tylko mozliwość to idź na trening i wszystko będziesz wiedział.
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada w Szczecinie
Trenowałem u Kaktusa i polecam tego trenera. Muszę przyznać że brakuje mi treningów Estokady. :(
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada w Szczecinie
wiem ze mi nic z opisow nie przyjdzie, ale zaczne trenowac dopiero w czerwcu jezeli beda sie odbywaly treningi w tym czasie(wiadomo wakacje i takie tam :) ) i chcem sie do tego czasu jak najwiecej dowiedziec :) , pytalem sie wielu osob o estokade, lecz nikt nic nie wie :? , ktos wie czy wogole istnieje taka sekcja w Szczecinie bo na prywatne lekcje mnie nie stac :D jesli tak to gdzie??? no i nie chcem trenerowi zawracac glowy telefonami przed czerwcem bo po co :) dzieki za kazda pomoc

punisher wiesz moze czy istnieje jeszcze ta sekcja i gdzie jest??? i juz Wam nie bede zawracal glowy :) z gory wielkie dzieki
  • 0

budo_jon snow
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z połączenia chromosomów

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada w Szczecinie
Oficjalna sekcja już chyba nie istnieje, Darek na pewno prowadzi zajęcia dla wybranych grup i osób indywidualnych. Czy Cię na to stać, czy nie - dowiesz się, jak do niego zadzwonisz i porozmawiasz.

Jesli jesteś z Bukowego albo Słonecznego to możesz ze mną poćwiczyć - szukam kogoś do ćwiczenia i sparingów bronią, bo moi obecni sparingpartnerzy nie są pchnięciami i cięciami różnymi rodzajami broni zainteresowani. Oczywiście o ile zaakceptuję Twoją osobę :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada w Szczecinie
jestem z podjuch :) to chyba nie daleko :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024