Skocz do zawartości


Zdjęcie

atienza kali mass attack


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

atienza kali mass attack
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pierwsze dwa klipy to scenariusze walki z wiecej niz jednym przeciwnikiem. dla atakowanego takie uzycie ostrza to kryminal, ale lepiej byc przez dwunastu sadzonym, niz przez szesciu...
jak ktos tego jeszcze nie widzial, to polecam pozostale klipy na tej stronie. ciekawy material, choc czasem kontrowersyjny.
pozdro
ps. nie jest to moze modern arnis w ladnych spodenkach i kurteczkach, ale od biedy ujdzie :D
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: atienza kali mass attack
Owszem, jest to dosc ciekawe - chociaz, jak sadze, mozna sie tam przyczepic do sporej ilosci rzeczy. Gdybym ja mial to robic (zaznaczam ze z pozycji laika) to niezbyt przekonuja mnie te "projectile defenses" czy jak oni to nazwali w pierwszym filmiku - jest to ryzykowne, bo jest calkiem spora szansa, ze rzut po prostu nie wyjdzie i ogolnie wyglada mi to hipernierealnie (nie upieram sie jednak, bo nie znam sie na FMA).
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: atienza kali mass attack
slusznie ze sie nie upierasz jak sie nie znasz :D takie rzuty, to wychodza carlowi po XY latach treningu i kto nosi wiecej niz 1 - 2 noze na codzien (jezli juz to cos niewielkiego i foldery). ciekawe jest jak znajduja punkt odniesienia (anchor point) w takim zamieszaniu i mozna dyskutowac, czy lepiej jest schodzic z lini ataku in czy out. najbardziej mnie interesuje jak wyglada sprawa z legalnego punktu widzenia tzn kto idzie siedzec w wypadku zrealizowania takiego scenariusza? temat wrzuce na forum walki nozem i moze sie ktos sensowny odezwie.
pozdro
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: atienza kali mass attack
Heh, w Stanach to nie wiem, natomiast kto idzie siedziec w Polsce to Ci chyba moge odpowiedziec ze spora doza prawdopodobienstwa (niestety). :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024