Skocz do zawartości


Zdjęcie

Shocker


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shocker
Zajebiste triki, skoro jestes szybki to tez zajebiscie, ale latanie na ulicy to bym sobie odpuscil. Zamiast kopac, mozesz mu porzadnie przywalic lokciem/kolanem, chyba efekt bedzie lepszy, a i sama technika bezpieczniejsza (dla ciebie :P ). W ogole co trenujesz? :)

A jeśli ci się shocker nie uda? :?
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Shocker
Łyba, a ja dalej swoje- w sparringach nigdy nikomu nie udało się czysto trafić mnie mawachą w baniak, za to mae, czy lowem jak najbardziej, i to takim, że czasem musieli podnosić z gleby moje 104 kg i często potem dziękowałem za dalszą współpracę tego dnia, normalne KO. W mawaszce stopa pokonuje zbyt długa drogę. Mae łatwo wyłapać? Moim zdaniem nie bardzo- ćwicz cofanie po strzale i używaj w odpowiednim momencie. Lowa skontrować tym bardziej ciężko, no i pamietaj o rękach.
Jak zdecydujesz się na mawachę, pamiętaj: Szoker może nie za nadto zaszokować, koleć wyczai , że idzie w jego ryj twoja stopa, bedzie miał trochę reflexu i techniki i...dopowiedz sobie resztę.

PS. te procenty z mojego poprzedniego postu są troche z dupy wziete, ale i tak wiadomo o co chodzi
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: Shocker
Łyba, zapomnij o kopaniu z obrotu na ulicy. To nie film karate. Wystarczy że przeciwnik nieco skróci lub wydłuży dystans i nie wyjdzie a Ty znajdziesz się na glebie obijany klasycznym G&P (chyba wiesz co to znaczy). I po cholerę masz kombinować z jakimś shokerem? Jak juz uderzasz, nie lepiej seria prostych w twarz?

Jak dowiodły pewne przeprowadzone badania, 98% walk na ulicy toczy się w zwarciu, klinczu, kilkanaście % w parterze. I gdzie tu miejsce na kopnięcia z obrotu?

Pzdr
  • 0

budo_graf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin-Niebuszewo

Napisano Ponad rok temu

Re: Shocker
Jesli ten schocker wejdzie dobrze (zastanawiające jest czemu machać luźną ręką w oczy zamiast normalnie uderzać), to zamiast planować ładne obrotowe techniki (ja bym jeszcze wyskok dodał) kontynuujesz uderzenia, ewentualnie kontrolę przeciwnika w zwarciu, w celu przewrócenia, zresztą tutaj masz spory wybór. A ty zamiast kontroli przeciwnika proponujesz wykonac przed nim obrót. Wystarczy, że się pochyli i podzie do przodu i jesteś ugotowany. Stacisz te pół sekundy przewagi.
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Shocker
a już chyba najłatwiej kopa w jaja a jak sie juz zegnie to tym kolanem co wczesniej sugerowałem :)
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Shocker
@Łyba

ile razy walczyles na ulicy ? tylko tak szczerze
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Shocker
czyzbym sie domyslal do czego zmierzasz Sniffles? :) chyba tak :D
  • 0

budo_sulsa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shocker
Sniffles: na ulicy to sie raczej nie bije bo samochod cie moze potracic, lepiej zejsc na chodnik.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Shocker

ile razy walczyles na ulicy ? tylko tak szczerze


Nie dużo razy ale kilka razy się zdażyło :roll:
  • 0

budo_sea
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Batory .... chorzów

Napisano Ponad rok temu

Re: Shocker
Jaśli chłopak ćwiczy takie kopnięcia i czuje że jest za nie pewny to niech spróbuje ich użyć zamiast decydować sie na techniki których nie próbował i które może wychamować.

Miej tylko takie nadzieje, że:
1. Trafisz na pajaca który nie rusz do przodu po szokingu,
2. Sam sie nie zatrzymasz po nietrafionym lub trafionym na bark lub blok kopnięciu
3. Trafisz tak że zakączysz bo to nie jest tak hop siup i leży

P.S. a co do techniki kopania radze piętom
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Shocker
Chodziło mi o sytuację tylko i wyłącznie gdy przeciwnik po szokerze stoi w miejscu przez chwilę.

Sea dobrze napisał wolę kopnąć obrót którego jestem pewien niż ryzykować że wychamuję np kolano na twarz czego nigdy w życiu jeszcze nie miałem okazji stosować.

:roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024