Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
296 odpowiedzi w tym temacie

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

kain ergo mały chudy co zawsze przy ringy kleczy na każdej gali -to taki koleś co siedzi w necie i o ksw pisze od dwuch lat to samo ,ze liny i rekawice i że nikt nie wyciąga wniosków z jego rad


Everlast,

przede wszystkim nie Kain - on prowadzi mmaniacs.pl, nawiasem mówiąc dobry serwis. Od dwóch (nie dwuch) lat o tych samych błędach pisze mnóstwo osób, a to, że organizatorzy nie wyciągają wniosków znaczy, że problem tkwi w nich. Nie jestem też mały i chudy, ale nawet gdybym był to mój wygląd nie ma tu nic do rzeczy.

a kto chce ciebie słuchac co ty wogule zrobiłeś poza paroma słabymi artykułami do sdw - stałeś kiedyś na ringu albo coś zorganizowałeś- wydaje mi się ,ze ty tego nawet nie piszesz tylko wlepiasz jak zobaczysz ,że ktoś coś pożądnego pisze o ksw- masz kompleks czy jakąś trałme z dzieciństwa.


Idąc twoim tokiem rozumowania - nie masz prawa krytykować moich artykułów, jeżeli sam nic nie publikowałeś. Ale widzisz, tak to już jest, że ty jako czytelnik masz prawo krytykować mnie jako autora tekstów a ja jako kibic i przedstawiciel prasy mam prawo krytykować organizatorów imprez i zawodników, tak samo jak ma to prawo każdy kibic, który ogląda gale. Nie muszę organizować imprez na poziomie UFC czy Pride, żeby wyrażać o nich swoją opinię, tak jak nie muszę mieć na koncie pokonanego dajmy na to Pedro Rizzo, żeby napisać, że słabo wypadł w walce z Kharitonowem.

Róznica między nami polega na tym, że ja w swojej krytyce używam konkretnych argumentów. Natomiast posądzanie mnie o plagiat to już jest pomówienie, a na to jest konkretny paragraf. Ale z twoich wypowiedzi wnioskuję, że grozi ci co najwyżej sąd dla nieletnich.

Co do kwestii zrobienia czegoś dla mma - spotykam się z pozytywnym odzewem ze strony polskich organizatorów imprez i zawodników, włącznie z bardzo motywującymi do dalszej pracy telefonami i e-mailami. Bardzo przyjemnie było na przykład usłyszeć od Joachima Hansena, zawodnika Pride i Shooto takie oto słowa:

Ten sport rozwija się także dzięki takim ludziom jak ty – ludziom, którzy o nim piszą i go promują.


Nie znaczy to wcale, że mam się za alfę i omegę - chętnie przyjmuję wszelkie konstruktywne uwagi, co poświadczyć mogą ci, którzy ze mną prowadzą korespondencję.

A dzieciństwo, dzięki naprawdę świetnym rodzicom, wspominam z przyjemnością - nie mam żadnej traumy (nie trałmy). Rozumiem jednak, że piszesz te słowa bazując na własnych, przykrych doświadczeniach.

najpierw mnie krytykujesz ,że jestem z telemerketu a potem wlepiasz ten sam tekst co od dwuch lat nim ganiasz po sieci


Niczego takiego sobie nie przypominam.

pozdrawiam

Piotr
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Full Contact Magazyn w SdW
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

Mało ważne pierdoły.
Od zarania dziejów pokazy są nie odwowną częścią każdej gali. Jeśli chcesz oglądać tylko walki to włacz eurosport.


Od jakiego zarania dziejów? Od Mieszka I czy może wcześniej? Czy Pride, UFC czy czołowe gale europejskie odstawiają jakieś szopki? Tam jest oprawa, ale nie tandetna. Nie musi być pokazów, ale jeśli są, niech będą na dobrym poziomie.

My staramy się zrobic coś dla wszystkich a nie tylko dla ludzi ,którzy trenują bo to nie ma sensu. Nigdy w ten sposób nie będziemy na światowym poziomie!!!
Jeśli nie podoba Ci się pokaz nunchaku czy pochodni to Twój problem. Ja uważam ,że warto zobaczyć takie rzeczy zwłaszcza ,ze nie są popularne i dostępne na codzienw Polsce.


Skąd wiesz, czego ludzie chcą? Robiłeś jakieś badania marketingowe na ten temat? Podczas twojego pokazu na Torwarze byłem wśród publiczności - gdybyś usłyszał jak go komentowali zrobiłoby ci się conajmniej przykro.

Gale powinny być robione jak dla trenujących - bo to właśnie oni najlepiej wyłapują błędy. Robiąc gale dla publiczności znającej się na rzeczy podnosisz jej poziom, bo nie możesz sobie pozwolić na pomyłki. Reszta publiczności też doceni profesjonalizm - zdziwiłbyś się jakie i ile błędów wytykały KSW osoby nie mające z mma nic wspólnego. Inteligentna publiczność zawsze zorientuje się, że chce się jej wcisnąć festyniarstwo i kit. Pride jest taki dobry, bo tam jest publiczność znająca się na mma, dobrze w tym zakresie wyedukowana. Dlatego organizacja imprez "pod trenujących" to jedyna droga żeby znaleźć się na światowym poziomie.

Sponsorzy muszą być, telewizja też i to dzięki nim ten sport ma szanse się rozwijać.


To oczywiste, zgadzam się w całej rozciągłości.

Moze dożyje czasów ,jak będzie można się utrzymac ze sportu w naszym kraju!!!


Już można - ale nie z mma, czego żałuję.

Co do KSW - naprawdę mam nadzieję, że będzie to impreza dobra. Wcale nie mam ochoty, jak pewnie większość z nas - kibiców po raz kolejny powtarzać mantry: "ring... rękawice... sędzia... lekarz...konferansjer...". Naprawdę.

pozdrawiam

Piotr
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Full Contact Magazyn w SdW
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
coś się skopało, dubel...
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

Co jeden to lepszy. Sportowcy za grosz. To przez was ten sport kuleje!!!


Co Ty możesz o mnie wiedzieć? Czy dlatego, że uważam (zresztą jak wiele osób tutaj), że pokazami nie zrobisz z marnej gali polskiego odpowiednika Pride, to przeze mnie MMA kuleje?
Czy dlatego, że nie chcę wyżyć z tego sportu, MMA kuleje? Stary z tego co mi wiadomo to nawet w Japonii nie wyżyjesz z samego machania nunchakiem.

Tak jak napisał Mesjasz, MMA w Polsce wcale nie kuleje, tylko prężnie się rozwija. Jedyne co hamuje rozwój tego sportu to 1) brak odpowiednich przepisów prawnych regulujących kwestię mieszanych sztuk walki, 2) "renoma" którą sobie wyrabiają nieprofesjonalni organizatorzy gal. Tacy, jakich opisał Mesjasz: tacy, którzy zapraszają zagranicznych gości na galę i nawet nie mają pomysłu, jak o nich zadbać.

A Twoje tłumaczenia w stylu "to Polska, a nie elegancja Francja", to argumenty na poziomie dzisiejszych elit politycznych, w stylu Andrzeja Leppera.
  • 0

budo_pts00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RADOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Po poprzednich konfrontacjach na pewnym forum zarejestrował się organizator KSW usłyszał co się komu podoba co nie ,co trzeba poprawić .Obiecał ze następne KSW będzie lepsze i mam nadzieje ze dotrzyma słowa. Bo nie chce oglądać jak zawodnik wypada za liny jak na gali na torwarze.

P.S.A pokaz machania z torwaru :) fajnie go skomentował ten zawodnik który na tele5 komentował :lol: :lol:

P.S.A jak oglądam pokazy to łapie pianę bo ja chce oglądać walki a nie koleszków żujących gumę
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
coś dla was:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

a teraz spać....
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

coś dla was:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

a teraz spać....

No zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, oby jak najlepiej i moze wkoncu bedzie mniej narzekania a wiecej zachwytow po gali :)
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
P.S.A pokaz machania z torwaru :) fajnie go skomentował ten zawodnik który na tele5 komentował :lol: :lol:

Jeżeli mój pokaz komentuje kickboxer ,który nie ma pojęcia o karate to co on może mówić. Na początku pokazu było klasyczne KATA jak by ,ktoś nie wiedział i tępo miało byc takie jakie było. Po 2-ujęcia były do dupy ,amatorskim aparatem lepiej było widoczne.
Po-3 jeśli komentator Rufusa 6 krotnego mistrza świata nazwał "baletnicą i psiakiem ,który się bawi" to ja zostawiam to bez komentarza. To jest wypowiedz w stylu Leppera

A co do KSW to mówicie i macie!!!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdro...
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
drogi stevenie 88 (cos jak "konkwista 88" :?: )
narzekasz, że Twój pokaz zjechał koleś nie mający pojęcia o karate, a jednocześnie twierdzisz , że KSW powinna byc robiona nie tylko dla fachowców, ale i dla laikow
Cuś mi to rozszczepieniem jażni jadzie, drogi panie...
Jeżeli KSW ma być dla wszystkich to nie dziw się, że twoje profesjonalne wyczyny nie zostaną dostecznie docenione - jako, że specjalistów od machania cepami na widowni nie bedzie wielu.
Jeżeli zaś chcesz aby na trybunach siedzili tylko fachowcy to nie dziw się, że domagają się oni lekarza i rekawic, a nie płonących nunczaku w dupie konferansjera na rowerze
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Żadna konkwista poprostu taki jest nick.
Nie nażekam tylko oceniam.Nie chodzi o sam fakt ,że komentował to typ bez pojęcia ale o to ,ze zjeżdza coś na początku a potem jak się coś rozkeca (pokaz 2 nunchaku) to się nie poprawia i zostawia niesmak.Debil bez pojęcia o sztukach walki i tyle Rufus baletnica!!!Jebnij sie Pan w łep!!! I sam sie pobaw z kundlami!!!

Co do Ksw to poprawiliśmy sporo elementów. Ja nie zucam słów na wiatr!!
Co do machanie cepem to troche więcej szacunku bo sa to lata cięzkich ćwiczeń aby móc sobie tak pomachać.

:!: :!: :!: I nie słóżą one do wsadzania w dupe !!! :!: :!: :!:
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
P.S.A jak oglądam pokazy to łapie pianę bo ja chce oglądać walki a nie koleszków żujących gumę[/quote]

Życzę Ci abys kiedyś umiał tak żuc gumę:)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
drogi stevenie88
Nieco krytyki i juz płaczesz, a i samochwalstwem jedziesz

...
Życzę Ci abys kiedyś umiał tak żuc gumę:)


Jakbyś nie zauwazył, to wszyscy tu mają nadzieję, że obecna KSW będzie stała na dobrym poziomie organizacyjnym i nikt nikomu źle nie życzy.
Wszyscy sa natomiast źli na organizatorów, że zachcwalaja swoją galę jako cud nad cudami, a Crocopowi taksowki zorganizowac nie potrafili, nie mówiąc już lekceważeniu zdrowia zawodników.
A jeszcze dodaktowo Ty napisałeś , że gala będzie hoho bo bedą akrobaci...
Na akrobatów mogę iść do cyrku
  • 0

budo_isengrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MAOD Academy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Trzeba myśleć pozytywnie.
Gorzej niz nasi piłkarze wczoraj to czyba nie wypadną :)
  • 0

budo_chozenone
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
nie mieszając się w argumentację odnośnie zasadności obecności nunczaku na KSW chciałbym napisać że od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem 2 biletów i w niedzielę będę mógł się odnieść do waszych wątpliwości i zastrzeżeń ;) ja tem jestem podekscytowany! ;)
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Ja tez mam nadzieję ,ze wszystko będzie ok. :) Postaramy się jak najlepiej. Gala będzie hoho bo jest grono dobrych zwodników + bonusy. Mam nadzieję,ze nie będa cały czas walczyć w parterze tylko w stujce. Wszystko wyjdzie w sobote. :twisted:
Pozdro :wink:
  • 0

budo_pts00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RADOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Nie no gumę to ładnie żułeś i widać ze ostro ćwiczyłeś machanie cepami albo jajka masz tak mocne :) ja mam nadzieje ze będzie tak jak napisali i żeby liny napięli bo nie lubię jak zawodnicy wypadają z ringu :evil:
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

Mam nadzieję,ze nie będa cały czas walczyć w parterze tylko w stujce.

A ja mam nadzieje na obejrzenie dobrego parteru :)
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

Mam nadzieję,ze nie będa cały czas walczyć w parterze tylko w stujce.

A ja mam nadzieje na obejrzenie dobrego parteru :)


Zależy od tego co ćwiczysz. Jedno i 2 jeśli jest dobrze wykonane moze być widowiskowe.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

Mam nadzieję,ze nie będa cały czas walczyć w parterze tylko w stujce.

A ja mam nadzieje na obejrzenie dobrego parteru :)

No to Bagi by armbar. ;)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
by kimura :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024