Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
296 odpowiedzi w tym temacie

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

:twisted: :twisted: :twisted:
Tego roczna konfrontacja zapowiada się wyśmienicie. Nie tylko ze zwględu na walki ,ale ze względu na oprawę.
Będą pokazy akrobatyki , pochodni oraz mój pokaz 2 nunchaku.
Mamy nadzieję ,że kibice dopiszą bo to dla Was jest robione... Ta edycja będzie dużo lepsza od poprzednich.


Mało ważne pierdoły.
Ważne aby liny w ringu były porządnie naciagniete, lekarz znał sie rzeczy, aby był cutman i aby rękawice były dobre - jeśli tego nie bedzię to pochodnie i nunchaku mozna akrobatom w dupe wsadzić.
Bez obrazy.


hahahahhahahha
  • 0

budo_ricky
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Steven88 - czy to Ty robiles pokaz na gali na Torwarze? Jezeli tak, mam dla Ciebie radę - wyjdź tym razem bez gumy do żucia. To wygląda zajebiście nonszalancko :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

Mało ważne pierdoły.
Ważne aby liny w ringu były porządnie naciagniete, lekarz znał sie rzeczy, aby był cutman i aby rękawice były dobre - jeśli tego nie bedzię to pochodnie i nunchaku mozna akrobatom w dupe wsadzić.

Raczej ogranizatorom i Stevenowi 88 ktory twierdzi ze konfrontacja zapowiada sie wysmienicie bo beda pokazy :wink: Dar75 zapomniales wspomniec o fachowych sedziach i konferansjerze :)
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
sa tacy ktorzy lubia pokazy i pochodnie i tacy ktorzy chca zobaczyc walki.

ja z checia zobaczyl bym dobre walki i pochodnie w dupie ale to, jak napisal dar75, sie chyba niestety wyklucza.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
podobno konferansjer ma robić akrobacje i sędziować :)
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
swoja droga dobrze ze zawodnicy nie musza zonglowac pochodniami podczas walk :) :) :)
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

podobno konferansjer ma robić akrobacje i sędziować :)

tak to informacja potwierdzona. Ma przyjechac z trupą cyrkową słynnej rodziny GARCIA :D :D:D
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
taaa... pokaz nunchaku na Torwarze był tak fascynujący, że z wrażenia nie zrobiłem ani jednego zdjęcia do magazynu ;-)

podpisuję się pod tym, co napisał dar75 - fajerwerki zostawmy na koniec, podstawa to:
ring,
rękawice
SĘDZIA (Panie Kostecki, niech Pan weźmie urlop na ten dzień, dla dobra polskiego mma...)
lekarz
itd

A co do efektów specjalnych - słyszałem, że podczas akrobacji konferansjer dodatkowo recytował będzie na zmianę wiersze Szymborskiej i Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej :twisted:

A tak poważnie to mam nadzieję, że organizatorzy TYM RAZEM wyciągnęli wnioski ze swoich błędów i tego co zobaczyli na innych imprezach i będziemy mieli fajną galę.

pozdr

Piotr
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Mało ważne pierdoły.
Od zarania dziejów pokazy są nie odwowną częścią każdej gali. Jeśli chcesz oglądać tylko walki to włacz eurosport.

My staramy się zrobic coś dla wszystkich a nie tylko dla ludzi ,którzy trenują bo to nie ma sensu. Nigdy w ten sposób nie będziemy na światowym poziomie!!!
Jeśli nie podoba Ci się pokaz nunchaku czy pochodni to Twój problem. Ja uważam ,że warto zobaczyć takie rzeczy zwłaszcza ,ze nie są popularne i dostępne na codzienw Polsce.

Sponsorzy muszą być, telewizja też i to dzięki nim ten sport ma szanse się rozwijać.
Moze dożyje czasów ,jak będzie można się utrzymac ze sportu w naszym kraju!!! :!: :!: :!:
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

ja z checia zobaczyl bym dobre walki i pochodnie w dupie ale to, jak napisal dar75, sie chyba niestety wyklucza


DOBRE :) :) :)

Moze dożyje czasów ,jak będzie można się utrzymac ze sportu w naszym kraju!!!


:rofl: :rofl: :rofl:

Jeszcze lepsze :) :) :)
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Spox. Da radę!!! Każdy ma jakies potknięcia ,a moim zdaniem chak z ta gumą jeśli pokaz był spox.!!!
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

ja z checia zobaczyl bym dobre walki i pochodnie w dupie ale to, jak napisal dar75, sie chyba niestety wyklucza


DOBRE :) :) :)

Moze dożyje czasów ,jak będzie można się utrzymac ze sportu w naszym kraju!!!


:rofl: :rofl: :rofl:

Jeszcze lepsze :) :) :)


Co jeden to lepszy. Sportowcy za grosz. :? :? :? To przez was ten sport kuleje!!!
  • 0

budo_everlast
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
kain ergo mały chudy co zawsze przy ringy kleczy na każdej gali -to taki koleś co siedzi w necie i o ksw pisze od dwuch lat to samo ,ze liny i rekawice i że nikt nie wyciąga wniosków z jego rad- a kto chce ciebie słuchac co ty wogule zrobiłeś poza paroma słabymi artykułami do sdw - stałeś kiedyś na ringu albo coś zorganizowałeś- wydaje mi się ,ze ty tego nawet nie piszesz tylko wlepiasz jak zobaczysz ,że ktoś coś pożądnego pisze o ksw- masz kompleks czy jakąś trałme z dzieciństwa.

najpierw mnie krytykujesz ,że jestem z telemerketu a potem wlepiasz ten sam tekst co od dwuch lat nim ganiasz po sieci :?:
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

kain ergo mały chudy co zawsze przy ringy kleczy na każdej gali -to taki koleś co siedzi w necie i o ksw pisze od dwuch lat to samo ,ze liny i rekawice i że nikt nie wyciąga wniosków z jego rad- a kto chce ciebie słuchac co ty wogule zrobiłeś poza paroma słabymi artykułami do sdw - stałeś kiedyś na ringu albo coś zorganizowałeś- wydaje mi się ,ze ty tego nawet nie piszesz tylko wlepiasz jak zobaczysz ,że ktoś coś pożądnego pisze o ksw- masz kompleks czy jakąś trałme z dzieciństwa.

najpierw mnie krytykujesz ,że jestem z telemerketu a potem wlepiasz ten sam tekst co od dwuch lat nim ganiasz po sieci :?:


Popieram. Trzeba dawać szanse naszym sportom walki!!! TO POLSKA NIE ELEGANCJA FRANCJA JESZCE!!!
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

kain ergo mały chudy co zawsze przy ringy kleczy na każdej gali -to taki koleś co siedzi w necie i o ksw pisze od dwuch lat to samo ,ze liny i rekawice i że nikt nie wyciąga wniosków z jego rad- a kto chce ciebie słuchac co ty wogule zrobiłeś poza paroma słabymi artykułami do sdw - stałeś kiedyś na ringu albo coś zorganizowałeś- wydaje mi się ,ze ty tego nawet nie piszesz tylko wlepiasz jak zobaczysz ,że ktoś coś pożądnego pisze o ksw- masz kompleks czy jakąś trałme z dzieciństwa.

najpierw mnie krytykujesz ,że jestem z telemerketu a potem wlepiasz ten sam tekst co od dwuch lat nim ganiasz po sieci :?:

Prat Pit dobrze pisze i nie tylko on zauwazyl te bledy. Tak naprawde zauwazaja je chyba wszyscy poza organizatorami. I bedzie te bledy wytykal tak dlugo, az organizatorzy wyciagna jakies wnioski i gala bedzie wkoncu profesjonalna. Wlasnie przykre jest to ze bledy od 2 lat sie wytyka a organizatorzy ni chca tego poprawic.
Ring, lekarz, rekawice, sedzia, konferansjer - przeciez to byly powazne bledy, ale bledy ktore mozna wyeliminowac...
A skupianie sie na pokazach zamiast naprawienie tego co istotne jest bez sensu. Gale oglada sie dla walk a pokazy to tylko wypelniacz miedzy walkami...
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

Popieram. Trzeba dawać szanse naszym sportom walki!!! TO POLSKA NIE ELEGANCJA FRANCJA JESZCE!!!

Co jeden to lepszy. Sportowcy za grosz. :? :? :? To przez was ten sport kuleje!!!


Tylko wiesz co... ten sport wcale nie kuleje,w polsce odbywaja sie swietne,profesjonalnie zorganizowane gale.KSW jest lata swietlne za nimi...

A wiesz co jest najlepsze?Jakos taki np.Mkimura nie musi sobie pochodni wsadzac w dupe,czy robic pokazu pudli na ringu zeby to co organizuje cieszylo sie popularnoscia...

KSW jest zdecydowanie najgorzej zorganizowana gala w polsce(jesli chodzi o poklady tandety to mysle ze smialo mozna stwierdzic ze jest w czolowce swiatowej,ale to juz kwestia gustu...)... zamiast rekawic do MMA,jakies tandetne piastowki,ring mnijszy od mojej lazienki,liny niemalze luzno sobie zwisaja,konferansjer ktorego popisy brzmia jak kastrat lamany kolem,na dodatek obrazajacy ludzi zapraszanych przez organizatorow KSW nie potrafiac nawet wlasciwie wymowic ich imion...mozna by tak godzinami...W obecnej formie KSW jest kpiną z MMA,a zapraszanie zagranicznych gosci tylko przynosi nam,jako polskim fanom MMA,wstyd.Wiec nie dziw sie Stiwenie ze nie zalezy nam na pochodniach,nunchackach,sloniach,klownach,zapasach w kisielu czy co tam jeszcze organizatorzy sobie ubzdurali,tylko na tym zeby ta gala wreszcie zaczela przypominac choc troche profesjonalnie zorganizowana gale MMA.

Powiedzmy sobie szczerze,szanse na to sa prawie zadne.Sluchajac wypowiedzi organizatorow typu :"Na gali prezentujemy nowe systemy i sprawdzamy ile prawdy jest w każdej legendzie. Po raz pierwszy odkryjemy to, o czym inni bali się nawet mówić." Po raz kolejny pokazuja ze sa to ludzie ktorzy niewiele po za wlasnym nosem,i kasa splywajaca dzieki polshitowi widza...

KSW jest jak fioletowy trabant ktory jej organizatorzy probuja nam sprzedac... Nie bylo by w tym nic zlego,napewno znajda sie ludzi dla ktorych zespol hip hopowy grajacy na scenie czy machanie pochodniami sa waznijsze niz profesjonalizm w przygotowaniu walk,ale organizatorzy KSW probuja nas przekonac ze ich trabant jest lepszy od mercedesa...a na koniec stwierdzaja ze to oni wogole wymyslili samochod...
a to jest juz po prostu zalosne
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
KSW jest jak fioletowy trabant ktory jej organizatorzy probuja nam sprzedac... Nie bylo by w tym nic zlego,napewno znajda sie ludzi dla ktorych zespol hip hopowy grajacy na scenie czy machanie pochodniami sa waznijsze niz profesjonalizm w przygotowaniu walk,ale organizatorzy KSW probuja nas przekonac ze ich trabant jest lepszy od mercedesa...a na koniec stwierdzaja ze to oni wogole wymyslili samochod...


Napiszcie mi co byście chcieli ,aby było lepiej zorganozowane Tym razem.Lekarz ,liny, i ... Czekam na posty.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

Napiszcie mi co byście chcieli ,aby było lepiej zorganozowane Tym razem.Lekarz ,liny, i ... Czekam na posty.

-przede wszystkim ring...musi byc byc wiekszy i mniej sliski niz na poprzdnich KSW

-rękawice do MMA,a nie napiestniki!!!

-napiete liny...proponowalbym zeby ring rozstawiali ludzie profesjonalnie sie tym zajmujacy,bo odosze wrazenie ze tak do tej pory nie bylo

-lekarz...ktos w temacie o poprzedniej KSW wspomnial ze najlepiej by bylo zatrudnic lekarza zajmujacego sie pomoca w czasie walk bokserskich i uprzedzic ze moze sie tez spotkac z zwichnieciami ect.

kwestie oprawy omijam bo,jak juz powiedzialem to kwestia gustu,ale dobrze by bylo gdyby konferansjer nie dal plamy z wymowa nazwiska Remy'ego Bonjaskiego...
  • 0

budo_konrad77
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Dajcie KSW szanse na rozwój; jeśli krytykujecie to pamiętajci że organizatorzy chcą popularyzować mma. Hasła nie są dla fanów mma tylko dla telewizji. KSW chce przyciągnąć zainteresowanie mediów. Dlatego robia koncerty, pokazy i inne pierdoły. Bez takiego kitu nie można wyprowadzić sportów walki z zamknietego środowiska. Dlatego na pierwszej gali było karate, kalaki i co tam jescze. Dlatego gala nazywa się Konfrontacja... mimo, że tego typu rywalizacja ("między systemami") dawno jest już nie aktualna. Docencie że walki nie odbywały się na sali gimnastycznej jakiejś podstawówki, że dziwni ludzie tam zapraszani budzą zainteresowanie tych, którzy dziś nic nie wiedzą o sportach walki. Zgadzam się z wszystkimi merytorycznymi argumentami typu lekarz itp. ale nie rozumiem jak można nie dostrzegać, że nie ma innej drogii promocji mma niż zaspokajanie oczekiwań telewizji . Za kilka lat znikną dziwne style i koncerty. Ale DOPIERO kiedy uda się zainteresować mma szersą publiczność. Można tę drogę kompromisów (trudnych do zniesienia dla fanów) ominąć. Ale żeby tak się stało Nastula musiałby wygrywać w Pride...
Do stevena88 - jak nie poprawicie tego o co wszyscy mają pretensję to nic nie da robienie szopki. sh69.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Alez pokazy moga sobie byc, nikomu to nie przeszkadza, takie wypelniacze miedzy walkami. Ale niech te pokazy nie sa priorytetem, bo jednak walki sa najwazniejsze, powinny zostac zorganizowane profesjonalnie i bledy przy ich organizacji powinny zostac wyeliminowane jako pierwsze. Skoro organizatorzy maja liste bledow to niech cos z tym zrobia, a jak juz to zalatwia to niech wtedy szukaja sobie cyrkowcow do pokazow...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024