Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
296 odpowiedzi w tym temacie

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
kilka fotek na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (dodałem jedną dziś po południu i nieco uzupełniłem tekst)

pozdrawiam

Piotr
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
a mi sie pokaz karate podobal :)
za to tance "lasek" z costam dens, byl strasznie kiepski moim zdaniem. moze akurat takie sie tym razem trafily.
a co innych przerywnikow, to jakas walka K-1, albo pokaz muay thai czy bjj moglyby byc niezle. amerykanscy wrestlerzy tez byliby zajebisci :)

Juras lal poki sedzie nie przerwal i slusznie, tymbardziej ze nimi wielkiej krzywdy i tak nie zrobil. no i nie wiedzial ze Slowak ma dosc.

fajne youtuby ale walke Jurasa to bym sobie chetnie na dysk zassal w jakiejs dobrej jakosci.

pzdr
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
panie od machania nunchaku.

Prosze, przestan sie kompromitowac swoimi wypowiedziami. W znakomitej czesci probojesz nawiazac tutaj dyskusjez ludzmi ktorzy widzieli(czy na zywo czy w tv/z netu) dziesiatki gal, zarowno tych najslawniejszych jak i pollokalnych, a rowniez brali w nich udzial.

Twoj tok rozumowania pasuje wzgledem osob ktore o mma nie wiedza za wiele a z pewnoscia nie trenuja przekrojowo.

Sposob argumentacji zas podpada pod dyskusje 5 latkow ("zle ? to zrob lepiej!"). Fajnie ze masz pan hobby, fajnie ze ladnie to wyglada, ze sprawia ci to przyjemnosc, ale jak dla mnie to pasuje tak samo jak te panienki ktore udawaly ze jednoczesnie figury taneczne robia, czyli w ogole.

pozdrawiam cieplo i zycze odrobiny samokrytyki, bo jak nazywasz sie K.O.zakiem ( ;) ) wsrod wielu ktorzy tutaj zagladaja to wyglada to dosyc blado i smiesznie.
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

BEZ KOMENTARZA !!!!!




I kto jest kozak!!! :twisted: :twisted: :twisted:


conajmniej nudne


Jak mozesz pokazać coś lepszego to śmiało. Nie kazdego to jara i to jest inna sprawa ale jeszcze nikt nie mówił ,ze jest nudne. :idea: Pokaż co potrafisz.
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
[quote name="Balofy"]panie od machania nunchaku.

Twoj tok rozumowania pasuje wzgledem osob ktore o mma nie wiedza za wiele a z pewnoscia nie trenuja przekrojowo.

Trochę trenowałem u Okinskiego więc pojęcie mam, ale fakt jestem za sportami uderzanymi a nie chwytanymi. Każdy robi to co lubi. :wink:
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

BEZ KOMENTARZA !!!!!



Jak jestes taki kozak to wyjdz na ring walczyc !


Troche walczyłem w kyokushin i muay thai.Jak chcesz to zapraszam na sparing do K.S. Serafin.
Pozdrawiam
  • 0

budo_szakalos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

Jak mozesz pokazać coś lepszego to śmiało. Nie kazdego to jara i to jest inna sprawa ale jeszcze nikt nie mówił ,ze jest nudne. :idea: Pokaż co potrafisz.


Trace cierpliwosc do takich K.O.zakuf.
Kolezko, mam nadzieje, ze te dwie osemiki w nicku to chociaz dawa komuni, a nie urodzenia.
Jak urodzenia to zwracam honor i koncze te dyskusje. Poziom jej dla mnie za niski.
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

steven88 nie unoś się. nikt tu nie deprecjonuje kobudo czy innego machania drewnem/żelazem. to ma swoją wartośc, ale taki ładunek tradycji na galach stricte nowoczesnych i pragmatycznych MMA to nieporozumienie. tak ni przypiął ni przyłatał.


Po części się zgodze z Toba ,ale ja też musze promowac swój sport a gale są do tego najlepszym miejscem. Występuje i na galach karat , muay thai i mma. Skoro organizatorzy mnie biorą na takie gale to widać ,ze nie którym się to podoba.

Reklama dzwignią sukcesu. :wink:
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Trace cierpliwosc do takich K.O.zakuf.

Spokój Cię uratuje:) :lol:
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
własciwie to:
"reklama dźwignią handlu: :)
nikt nie deprecjonuje Twoich umiejętności w posługiwaniem sie nunchaku..ale poo prostu zrozum że nie każdy tak jak Ty jest maniakiem kobudo..
poza tym "kozaczenie" na Vortalu jest co najmniej nie mile widziane więc zastopuj ze słownictwem..
fajnie, że masz hobby to człowieka uszlachetnia..ale jak sam widzisz to co Ty lubisz ma się nijak do zjawiska "vale tudo".. zapraszają Cię na pokzay??!! fajnie, możesz się zaprezentować.. od strony laika może karate być jakoś powiązane z MMA ale tu na FOrum każdy wie jak karate ma się do MMA.. a zwłaszcza techniki zz akresu kobudo...
nijak
pozdrawiam szanownego kolegę..
wodnik szuwarek
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
[quote name="wodnik szuwarek"]własciwie to:

nikt nie deprecjonuje Twoich umiejętności w posługiwaniem sie nunchaku..ale poo prostu zrozum że nie każdy tak jak Ty jest maniakiem kobudo.

Każdy ma jakieś hobby ja tez nie neguje waszego treningu MMA każdy trenuje to w czym czyje się mocny. Tez to trenowałem ,ale mi nie odpowiadało. Takie życie:). Dzięki za riposte.

Pozdrawiam
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

własciwie to:

nikt nie deprecjonuje Twoich umiejętności w posługiwaniem sie nunchaku..ale poo prostu zrozum że nie każdy tak jak Ty jest maniakiem kobudo.

Każdy ma jakieś hobby ja tez nie neguje waszego treningu MMA każdy trenuje to w czym czyje się mocny. Tez to trenowałem ,ale mi nie odpowiadało. Takie życie:). Dzięki za riposte.

Pozdrawiam

zanim zaczniesz cos pisac to zajrzyj tu i naucz sie cytować
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

ja też musze promowac swój sport a gale są do tego najlepszym miejscem. Występuje i na galach karat , muay thai i mma. Skoro organizatorzy mnie biorą na takie gale to widać ,ze nie którym się to podoba.

od tego są gale sztuk walki, gdzie ejdnym tchem prezentuje sie kung-fu, karate, aikido, kobudo itp. tam jest właściwe miejsce do promowania twojej sztuki (wątpię, czy to mozna nazwać sportem, z przyczym oczywistych)
a nie gale MMA, na które przychodzi się aby zobaczyć zupełnie co innego. i na których pokaz robienia kata itp po prostu wkurza ludzi.
że co, że niektórym to się podoba? niestety, podoba sie organizatorom, którzy oceniają publiczność według siebie. albo biorą ludzi za idiotów, którzy nie wiedzą co jest co i dlatego wystarczy im pomachac pochodniami w dupie albo pokazac majtki tancerek. albo samoobronę przed klamką.
dlatego wychodzi jak wychodzi, mimo widocznych pozytywnych zmian.

tu po prostu twoja specyficzna sztuka nie pasuje i tyle. tak samo jak kata, samoobrona itp zrozumże to, jak portafisz.
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
tu po prostu twoja specyficzna sztuka nie pasuje i tyle. tak samo jak kata, samoobrona itp zrozumże to, jak portafisz.[/quote]


I tak i nie. Ja orzystam z reklamy. A twój nie smak rozumie ale nie popieram.U nas na mistrzostwach europy kyokushin był pokaz mma. Trzeba sie promować na wzajem a nie słać kosy w plecy.
Tak czy inaczej wszystkie sztki walki są jakoś połączone ze sobą.
Pozdro
  • 0

budo_szakalos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Twoja chec reklamy jest malo skuteczna.
Dlaeczego? Pozwole sobie zauwazyc, ze nie skierowana do odpowiedniego odbiorcy.

Proponuje zwiekszyc skutecznosc i kierowac swoje wypowiedzi na forum kung fu czy cos w tym stylu, a nie na mixed-ma.

I sorry wszystkich za offtopa.
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
dokładnie... skierowałeś reklamę na niewłaściwy segment rynku.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
panie moderatorze, jesli istniejesz, zakoncz te zalosna dyskusje...
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

dokładnie... skierowałeś reklamę na niewłaściwy segment rynku.




Po 1 reklame ja juz sobie zrobiłem. Na pewno nie zależy mi na reklamowaniu się na budo mma. Piszę tu bo po części organizowałem Konfrontacje i tyle w tym temacie. A wy jak nie macie się czego czepic to czepcie się tramwaju.
Narq
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
steven jesteś żałosny koleś
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

steven jesteś żałosny koleś




Bez komentarza!!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024