Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pas taktyczny PT-3 firmy Miwo do survivalu....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Pas taktyczny PT-3 firmy Miwo do survivalu....
Dotychczas większość ekwipunku nosiłem w plecaku, na pasie zamontowana była tylko manierka i nóż. Ostatnie doświadczenia przekonują mnie jednak do tego, żeby przerzucić tam coś więcej. Chodzi o jedzenia na drogę, co by za każdym razem gdy mam ochotę coś przekąsić nie zdejmować i rozpakowywać całego plecaka. Drugą rzeczą jest podstawowy niezbędny sprzet (latarka, apteczka, zestaw do mycia i szycia, zapasowe baterie). Jako, że noszenie tego na zwykłym pasie wojskowym nie jest zbyt wygodne, wymyśliłem sobie, że kupie pas PT-3 produkcji Miwo + 2 sakwy + amerykańska manierka + nóż + worek na odzysk (co by sobie grzybków lub jagód w terenie pozbierać). A potem może coś jeszcze dołożę (apteczka, latarka, itp.)

A teraz pytanka do Was:
1. Jak taki zestaw będzie zachowywał sie w terenie, czy będzie wygodny i praktyczny?
2. Jaki pas będzie lepszy, szerszy PT-4 czy węższy PT-3.
3. Jak wygląda sprawa zamawiania w Miwo przez cywili - czy sa jakies kłopoty i ile się czeka?
4. Czy szyją we wszystkich dostepnych kolorach (bo foty mają tylko w panterkę), a ja wolałbym nierzucające się w oczy oliwkę.
5. Czy klipsy od Maxpedition dają możliwość przypięcia ekwipunku Allice do pasków moll?
6. Czy Miwo już robi ekwipunek z tasmamy 25mm.

Oczywiście na część pytań uzyskałbym odpowiedź od Miwo, ale zanim się zdecyduję, to nie chciałbym im niepotrzebnie głowy zawracać.

Temat ten zapodałem też na innym forum, ale tam nie widać żadnego odzewu - może tu będzie lepiej?
  • 0

budo_wilkacy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:N 53°02' E 18°37'

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas taktyczny PT-3 firmy Miwo do survivalu....
Na specops Catch odpowiedzial Tobie, jesli ktoś może coś o miwo powiedziec, to on jest jednym z tych którzy mogą to zrobić.
  • 0

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas taktyczny PT-3 firmy Miwo do survivalu....
Od Catcha uzyskałem juz odpowiedź. Teraz czekam tylko na odpowiedź kogoś kto używał tego w terenie.
  • 0

budo_reloader
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas taktyczny PT-3 firmy Miwo do survivalu....
nie chce mi się pisać do miwo więc może ty mi powiesz jak to jest z tym szyciemn na taśmach 25mm??

z góry dzięki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024