Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maxpediotion... funkcjonalnosc, uzytecznosc itp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_grzesiek888
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Maxpediotion... funkcjonalnosc, uzytecznosc itp
Chcialem zapytac, bo malo jest o tym na forum, jak to jest z tymi waistpack'ami.
Czy to sie sprawdza, czy duzo z Was tego uzywa? Pytam bo powoli robi sie cieplo, pozbywamy sie kurtek, i w kieszaniach spodni robi sie troche ciasno i niewygodnie...

Chcialem do tego upchac wszystko to co w kieszeniach: portfel, klucze, komorke, latarke, noz, zapalniczke itp, (kiedys mialem takie cos z Campusa ale strasznie gownianie to bylo, takie z ortalionu, miekkie, ciezko bylo z tego co kolwiek na szybko wyciagnac)

Dla siebie myslalem o modelu H1, czy ktos go uzywa, moze cos napisze...

Pozdr
Grzesiek
  • 0

budo_ntech
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpediotion... funkcjonalnosc, uzytecznosc itp
Mam M1 troche mniejszy.
I prawde mowiac lezy w szafie.Fajne to jest jak gdzies idziesz po lazic po lesie czy gdzie ale na codzien w miescie nie sprawdza sie.Co chwila siadajac zaczepiasz o cos,jak zalozysz kurtke to wyglada jakby cos wynosil ze sklepu pod spodem.I prawde mowiac sprzet nosze dalej w kieszeniach.
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpediotion... funkcjonalnosc, uzytecznosc itp
jeśli już mogę coś polecić to raczej coś na niezależnym pasie - mam thermite i bardzo sobie chwalę, chyba, że przepinanie przy każdej zmianie ubrania Ci nie przeszkadza tylko kiedy ociepli się jeszcze bardzie ... pasek [dla H1] do krótkich spodenek ...?
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpediotion... funkcjonalnosc, uzytecznosc itp
ja mam M2 i M5. Na miasto polecam Ci M2. Zmieści się tam bardzo dużo rzeczy. hehe, przed chwilą sprawdziłem nawet cyfrówka mi się mieści :)
M5 na wypady w dalsze rejony.

O to co np. wchodzi do M2:
Dołączona grafika
(sorki ale dopiero się uczę robić zdjęcia)
komórka, chusteczki, scyzoryk, 2 chusteczki nawilżane, kaska, gaza, zapałki, latarka, zapasowe akku do latarki, opaska elastyczna, plastry, światło chemiczne, zapalniczka, długopis, paracord i jest jeszcze ciut miejsca.

to tylko przykładowy zestaw. Komórkę, latarkę i scyzora noszę z reguły w kieszeniach.
A zamiast nich do waistpacka wchodzi mi taśma izolacyjna (20m), i zostaje w ciul miejsca na jakieś pierdoły np. planuje jeszcze jakiś notesik dorzucić.

pozdrawiam
  • 0

budo_grzesiek888
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpediotion... funkcjonalnosc, uzytecznosc itp
ok, zamowilem M1 szkoda ze byly tylko czarne (chcialem khaki), jak mi nie spasuje to wylonduje na budo-aukcjach :)
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpediotion... funkcjonalnosc, uzytecznosc itp
cóż - Twoja decyzja, chciałem tylko dopisać, że o ile mieści się sporo to wygląda się toto i nosi niespecjalnie [mówię o M1 i M2] - z płaskiego robi się okrągłe i odstające

[różnie może być też z dostępem do rzeczy ale to już kwestia drugorzędna]
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpediotion... funkcjonalnosc, uzytecznosc itp
hehe, też się przymierzam do M1 powolutku :)

pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024