Skocz do zawartości


Zdjęcie

JUDOGI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

JUDOGI
..witam!poniewaz temat "judogi cennik " jest juz rozbudowany a z pytan ktore stawiacia widze ,ze malao przejzysty -zrobie male podsumowanie

DOSTEPNE MARKI : 1 DAX,2 MIZUNO,3 HAYASHI,4 wszystkie inne po wstepnym uzgodnieniu

MODELE- Dax- Moskito, Tori Gold,Europa - Moskito przedstawiac nie trzeba ,faworytem na Polske jest Tori gold -relacja jakosc -cena bardzo dobra-super oddzwiek od tych ktorzy juz uzywaja-- do opisu posluze sie ralaca posiadacza:
Wczoraj, dzięki Speedy62, dotarły do mnie z Niemiec 2 judogi Dax Tori Gold. Dla mnie i dla kumpla. Pierwsze wrażenie odbierając paczkę: "Kur...a, dlaczego to takie ciężkie?" Ano dlatego że to kawał porządnej, solidnej, grubej plecionki. Sama judogi uszyta jest z 2 rodzajów plecionki. Posiada wzmocnienia w bardziej narażonych miejcach. Kołnież jest bardzo gruby i sztywny. Ciężko przeciwnikowi złapać uchwyt o czym się przekonałem jużwczoraj na wieczornym randori kiedy to przeciwnicy strasznie się męczyli ze złapaniem mnie w duszenie wykorzystując kołnierz (:
Judogi choć jest uszyte z grubej plecionki nie jest bardzo sztywne (jedynie gruby właśnie kołnierz usztywnia "konstrukcję" ( Materiał jest miękki, nie szorstki, judogi jest bardzo wygodne i nie obciera ciała.
Spodnie są wzmocnione drugą warstwą od kolan do samego dołu a nie tylko "plackiem" w okolicach kolana.
Polecam gorąco!

Tylko mała uwaga - Speedy zresztą chyba już o tym wspominał - zamawiając należy brać rozmiar niższy niż swój aktualny. Np. Ja mam 187 cm wzrostu i ważę 95 kg. Zamówiłem za namową judogi na 180 cm. Pasuje jak ulał. Spodnie nawet za szerokie są - ale uszyte są tak że zupełnie to nie przeskadza - również doskonale leżą.
Kumpel ma 178 cm i waży 75 kg. I zamawiał na 170 cm. I też na niego rewelacyjnie pasuje

Mizuno -zaczynamy od najbardziej popularnego Ippon -na a potem droga otwarta -w zaleznosci od zasobnosci kieszeni

Haysahi- Fuji (zawodnicze Gi -nie do zdarcia-preferowalbym dla mezczyzn i model dla wszystkich Osaka

PLATNOSC-po wielu probach udalo sie wypracowac forme ktora mam nadzieje zadowoli wszystkich
-nie trzeba wychodzic z domu,cala operacja przez komputer
-przelew zagraniczny ,za ktory cala oplata wynosi 2,30eu-
-szybko ,sprawnie ,przejzyscie
-http://www.moneybookers.com/app/-- wszystko za sprawa tego patentu
PRZESYLKA-paczke wysylam w niedziele przez firme kurierska LAZAR
-przywaza Wam do domu bez dodatkowych oplat
-czas trwania przesylki -5-7 dni
-zeby sie nie denerwowac lub nie czekac -mozna wykonac telefon do filiali w Polsce i powiedza kiedy kurier bedzie u Was-tel 032 3241901
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: JUDOGI
PRZESYLKA cd:
-koszt przesylki 10eu ( i jest zawarta w cenie Gi ktora podaje )
-w naglych przypadkach-jesli bedzie taka mozliwosc -dostawa moze byc nastepnego dnia -czyli podam autobusem a przyszly uzytkownik odbiera nastepnego dnia u siebie (oczywiscie po ustaleniach )
KONTAKT -najlepiej przez GG (587787) -na priva nie moge wysylac wiadomosci -i nie pytajcie sie mnie dlaczego..bo sam nie wiem

poniewaz nie prowadze dzialalnosci komercyjne nie bede prowadzil rozmow z osobami ,ktore zaczynaja od : a nie oszukasz mnie itp (to najdelikatniejsza z form )
pozdrawiam wszystkich serdecznie..i mam nadzieje ,ze wszyscy ktorym do tej pory pomoglem sie zaopatrzyc w Gi sa zadowoleni -i to nie tylko ze sprzetu ale i z formy transakcji Speedy
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: JUDOGI
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tutaj link umozliwiajacy platnosc
  • 0

budo_filus_ldz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio de Fabrico/ŁdZ

Napisano Ponad rok temu

Re: JUDOGI
No to ja opisze transakcję ze speedym :)

Po wielu staraniach wpłaciłem wreszcie pieniadze na konto speedego, używając serwisu:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Powiem tyle: super sprawa, mając interetowe konto w PKO BP wpłaciłem przelewem podana kwote w złotych, a po 2 dniach była już na moim koncie na moneybookers. Następnie wysłałem pieniadze na konto speedego (w euro) płacąc za to jedynie 0,5 E prowizji. Pieniadze na koncie speedego w moneybookers pojawiły się natychmiast :) . Wpłaciłem wiecej o 1,8 E bo tyle kosztuje przelanie pieniedzy z konta na moneybookers na konto w banku. Sumując, cała dodatkowa opłata wyniosła jedynie 2,3 E, co daje niezwykłe mało w porównaniu z przelewami międzynarodowymi realizowanymi przez banki polskie. Każdemu polecam tę metode.

Ale najbardziej polecam robienie interesów ze speedym. Speedy dziękuje Ci za pomoc w wyborze i tak konkretne załatwienie sprawy. :)

Dzisiaj po południu dotarła do mnie paczuszka z nowiuśkim niebieskim gi Dax Moskito. Gi jest bardzo dobrej jakości, posiada wzmocnienia na każdym szfie. Jest absolutnie nie do zdarcia. Biorąc je do ręki wydawało mi się że trzymam zbroje :) Myślę, że posłuży mi ładny kawał czasu.

Speedy, jeszcze raz dziękuje.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: JUDOGI
http://www.fabrykasi...p=768883#768883

jeszcze raz informuje o tym Mizuno w Warszawie-pozdrawiam
  • 0

budo_aduskaaa
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JUDOGI
czesc..!
Chciała bym kupic judoge ale nie wiem..wsumie jaka i gdzie... ile by tak kosztowała z wszystkim razem z wysyłką?
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: JUDOGI
::http://cgi.ebay.de/Judoanzug-Gr-185-DAX-Moskito-Spezial-WIE-NEU_W0QQitemZ7232349738QQcategoryZ85308QQrdZ1QQcmdZViewItem

-NIEBIESKI dAX mOSKITO- ZDAJE SIE ZE KTOS SZUKAL- pozdrawiam
  • 0

budo_masterb1
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JUDOGI
Hello Ja szukalem, ale juz kupilem... Wyslalem Ci maila...
jeszcze raz dzieki za pomoc..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024