Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak kupić??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] -to pewnie wytarczy (a wiazac pas ucza na treningu )
-pranie- Gi mozna w jakis sposob "spreparowac"-biale piorac w proszku,niebieskie w plynie do kolorowych -jesli chesz zeby nie bylo takie sztywne dodaj np Lenoru :D
-czy prasowac-jesli odpowiednio rozviagniesz gore i rozwiesisz na wieszaku do suszenia -to takiej potrzeby nie bedzie.. spodnie mozesz-zawsze to estetyczniej wyglada..zobacz jak dobrze miala moja corka-bo ten caly srewis robil tata.. wesolych swiat zycze !! :D
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
wielkie dzięki :D teraz czuję się lepiej. Mam nadzieję, że nauczą mnie wiązać ten pas. We wtorek idę wymienic na mniejszą, zadzwoniłam, ale pan nie był zadowolony :D ale chyba mam prawo na wymianę.

Mam nadzieję, że na treningi ta Maturo się nadaje, choć zastanawiam sie nad Espadą. Żebu ta judoga nie była tak ciężka.

pozdrawiam i Wesołych Świąt :wink:
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
-Pan moze byc sobie niezadowolony-masz prawo zwrocic bez tlumaczenia sie (tym bardziej ze raczej ci dobrze nie doradzil )
-jesli sie w tej Gi nie czujesz -to moze pojedz na Wysoka (tam moze znajdziesz cos uzywanego ) ina Budowlanych do Serwacha-i moze cos wybierzesz zanim oddasz tamta
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
nie wiedziałam, że kupno judogi będzie tak strasznie kłoptliwe i skąplikowane. W dresie tez dobrze się ćwiczyło :D Więcej zamieszania, nieprzyjemności niż to warte. Chiałabym poprostu judogę na mój wzrost (niewiem czy waga też ma coś do tego), w miarę wygodną i nie ciężką :(
Zaczyna robic się to smutne, na jakimś forum przeczytałam, że Espady są w miarę lekkie, wygodne, ja potrzebuje jej tylko na treningi, chodź biała też mi odpowiada.

Dzięki za podpowiedzi, rady i jak to tam jeszcze nazwać.
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
poszłam dzisiaj z tym kimonem na wymianę. Pan stwierdził, że ono sie bardzo skurczy i mam je wyprać w 90 stopniach (aż sie boję), a jak nie to mi wymini. Powiedział, że te Maturo tak mają i one najlepiej się sprzedają:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (biała)

więc sama niewiem co robić, chciałam troche słabszą bo bluza 15oz, a nie 20 jak tamta, ale stwierdził, że kilka treningów i 2 prania i się podże:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

narzekam i narzekam, ale to wszystko coś mi nie pasuje. Wybaczcie i dziękuję
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
pranie w 90 stopniach-to juz nie jest pranie a gotowanie-i owszem mozna tak zrobic-ale po co-jak mozna dobrac Gi odpowiednio i nie robic "takiej procedury "-czy pas tez kazal wygotowac ?.. :D
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
zapomniałam napisać, że pas wyminiony mam na 280cm. (lepsze to niz 3 metry)
  • 0

budo_el presidente
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź/Brzeziny

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
Słuchaj speedy'ego to najlepszy fachowiec na tym forum. Bluza skurczy się w gotowaniu, ale spodnie chyba już nie tak bardzo. Może jakaś krawcowa, ci skróci.
Też trenuję u Piaseckiego :-) spójż na moją stopkę a poznasz mnie na treningu :-) (jak przyjdę, bo ostatnio zapracowany jestem :wink: )
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
PODSUMOWANIE
-pas powinien byc na 260
- przy takim sposobie "sprzedazy " i doradzania zrezygnowalbym z uslug "tego Pana"
-odwiedz Serwacha na Budowlanych lub ten sklepik na Wysokiej -moze cos znajdziesz na siebie
-i prosze nie gotuj tej Gi -bo to juz ostatecznosc !!
.-spodnie sie na szerokosc nie zbiegna !!,wiec bedzie wygladac jeszcze smieszniej jak beda krotkie a szerokie :D
-i jak uprawiasz judo to triche uporu i stanowczosci wobec Pana sprzedawcy tez sie przyda

pozdrawiam !!!
PS -a pozwolil ci przymierzyc mniejsze rozmiary ? -jak sie czulas ?
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
El Presidente, no proszę jaki ten świat mały, niewiem czy cię poznam, ale słucham speediego dlatego zasypałam go masą pytań i upewniam się. Piasecki nie dał mi żadnych wskazówek :( ale znalazłam dobrego doradcę za co speedy bardzo mocno ci dziękuję.

Mam nadzieję, że któregos dnia spotkamy sie na treningu (np. w czwartek).

Speedy ja góry nie wyprałam, spodnie mam ,,zwężone" i mogą już być, a górę chyba muszę wygotować. Wysoka nie jestem, a judo pokochałam, ale dopiero stawiam pierwsze kroki.
ooo... wiem co jeszcze, podobno ta judoga jest 20OZ, a ta druga (o 100zl tańsza) bluże miała 15 Oz dałam linki do nich. No i mówił, że sie podże?? pytam się teraz z czystej ciekawości.

pozdrawiami mocno :wink:
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
El Presidente a tak wogóle ja chodzę od 2 miesięcy i mało kogo kojarzę, są tam prawie sami faceci o imieniu Tomek. Szukałam do kogoś numeru, ale niestety nikt nie umiał mi nikt pomóc , bo jedyne kogo znam to Łukasza :( :( ale to tak na marginesie i nie na temat.
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
..no szkoda ,ze raczej nie posluchalas tych podpowiedzi..
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
chyba raczej posłuchałam... pas wymieniałam, Judoge pojechałam wymienić, ale ten pan robił takie problemy, że moja mama już zrezygnowana tym jeżdżeniem do Łodzi ( bo ja nie jestem z Łodzi) wyprała ją, stwierdziła, że niema co wlaczyć jak sie nie wygra. I wisi w łazience i się suszy. Zobaczymy, mam nadzieję, że będzie dobrze, już sama jestem zmęczona tą ,,walką" . Z rodzicami tak jest czasem, wola ustąpić, a że mama się nie zna posłuchała rady pana sprzedawcy. Mam nadzieję, że będzie ok, a jak nie to wtedy kupię coś innego, ale żadnych nowości.

Ja naprawdę dziękuję ci za cenne rady, stosowałam się do nich. Moja mama to jest zbyt dobra kobieta jak na te czasy niechce nikogo skrzywdzić. Nie mogę jej winić, bo ona tez maiał już dość.

A tobie strasznie, strasznie dziękuję. Bardzo, Bardzo :D
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??

więc sama niewiem co robić, chciałam troche słabszą bo bluza 15oz, a nie 20 jak tamta, ale stwierdził, że kilka treningów i 2 prania i się podże:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Po dwoch praniach by sie podarlo :?
-Nie sadze

Z kimonami sa naprawde problemy w szczegolnosci kupna przez internet,i rozmiarowkami kimon,dam wam przyklad:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Takie mam,kimono na 180cm
Przyszlo to pasowalo na mojego brata ktory ma 190cm.
Lecz na szczescie porzadny sprzedawca mily kontakt,i wszystko sie dobrze zakonczylo na wymienionym kimonie.
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
nie bierz tego osobiscie...,ale jak kapitalizm to kapitalizm.. powinien wymienic,lub zamienic-a rady typu skroc ,wygotuj..nie podoba mi sie.. i to bije w was-to wy pierzecie czy podwijacie..a pan wzial pieniadze..

mnie zdarzyla sie jedna wpadka-jak producent naszyl wadliwe metki (i to sie zdarza).-a tak majac wzrost ,wage i znajac oczekiwania -dobiore na odleglosc.. pozdrawiam
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
..no podziel sie wrazeniami -jak sprawuje sie Ci po praniu ? -pozdrowionka

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a to dla tych ,ktorzy chca miec Gi " na miare "
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
Mam pytanie do kolegi speedy62. czytam te postu i widze, ze jestes ekspertem. chcialbym wiedziec jaki twoim zdaniem jest najlepszy sposob usowania krwi z Gi??
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
cześć
po tzw ,,praniu" czyli gotowaniu judoga skurczyła się bardzo i chyba jest teraz dobra. Mam nadzieję teraz, że więcej sie juz nie skurczy :wink: ale teraz jestem zadowolona i jest troche miękciejsza. Niestety nie wziełam jej na trening, bo była cały czas mokra (długo schnie) więc wypróbuje ją dopiero w czwartek (nie mogę się doczekać).
Co do spodni troszkę mam zwężone, choć zastanawiam się czy można zszyć te rozcięcia boczne przy spodniach??

wielkie dzięki za pomoc i radę.
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
poprawka:
nie w czwartek,a we wtorek ją wypróbuję :D
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: jak kupić??
-czyli wszystko dobrze co sie dobrze konczy..pozdrowionka

do kolegi Manka - usuwanie krwi-prostaa sprawa-zimna woda-jesli takaa plama wysatapi najlepiej z"zaatakowac ja natychmiast " coby nie wsiaknela :D -poprostu potraktowac je zimna wada a jesli sa takie solidniejsze to zimna woda i szczoteczka i troche potrzec-jak do tej pory wszystkie zeszly..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024