Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mogę wam porobić rękojeści


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_mrx1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Mogę wam porobić rękojeści
Otóż mój tata ma frezarkę taką fajną, że rysuje się obrazek na kompie, a ona wycina rządany kształt. Podsyłajcie pliki w corelu, zapisane aby wersja 8 mogla je otworzyć. Później jak nawiążemy kontakt podsyłacie mi drewno lub mówicie, że sam mam znaleźć ( chociaż to będzie słono kosztowało). Jak już będę miał drewno to wycinam kształt i za pobraniem wysyłam. Koszt wycięcia załóżmy 30 zł. Od razu mówię, że narazie tylko robię rekojesci, dlatego, że nie mam frezów do wycinania stali. Rękojeść będzie wycięta czysto i dokładnie (dokładność do 0,01 mm).
Ktoś chętny ?
  • 0

budo_lotar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kielce/oleszno

Napisano Ponad rok temu

Re: Mogę wam porobić rękojeści
za 30 to ja lamom na bazarku moje noze z zwykłej nierdzemki sprzedaje a wyciecie rekojesci(jakielkolwiek) to jest sprawa 10 min a profilujesz je?? jak ta maszyna to robi to jest w miare dobra ale niema to jak pilnik "raśpla" do dzewa
  • 0

budo_a`te
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kątowni.

Napisano Ponad rok temu

Re: Mogę wam porobić rękojeści
mrx, napisz jak już kupisz frezy do metalu. Bo rękojeści to ręcznie się robi najlepiej.

Jak będziesz oferował cięcie stali za trzy dyszki to będę pierwszy.

Pozdro.


Lotar - rękojeść do katany z tsubą zrobisz w 10 min? poklon
  • 0

budo_rufles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Mogę wam porobić rękojeści
A'te za 30 dyszki...? pomyslimy ;) sam sie wlasnie zastanawiam nad takim wpomaganiem "produkcji" a jak by sie jeszcze ktos znalazl to wogole fajnie by bylo. musze tylko sprawdzic cene...
pozdro
ps. co do frezowania to nie jestem fachowcem ale cos mi sie zdawa ze zeby to bylo dokladnie to trza by uzyc malego frezika a jak maly to pewnie sie stosunkowo szybko stepi a ze tani nie jest to i... no ale jak mowie ja sie nie zna chociaz do frezarki cnc dostep mam. pomijam ze do dlubania w stali to juz trza miec kawal sztywnej maszyny.
  • 0

budo_lotar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kielce/oleszno

Napisano Ponad rok temu

Re: Mogę wam porobić rękojeści

Lotar - rękojeść do katany z tsubą zrobisz w 10 min? poklon



Do katanty to raczej nie... cholery mozna dostać jak wyskrobujesz dłutem jus koncowke pochwy a ona penka.......... 3 głownie czekaja na ubranka, po swietach "do roboty"

AA co do frezu to ta twoja MRX1 zrobi mi ubranko do katany??? jak za 3 dychy to ja sie pisze!!!!!!!!!!!!!!! materiał mam :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024