Skocz do zawartości


Zdjęcie

Micarta dostepna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_rufles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok

Napisano Ponad rok temu

Micarta dostepna
witam
pewnie malo kto mnie jeszcze zna, mimo ze jestem z Wami juz prawie rok to jednak jestem raczej czytelnikiem niz pisarzem. od jakiegos jednak czasu nosze sie z zamiarem ogloszenia sie na forach ze swoja oferta dotyczaca wykonywania glownie micarty tak papierowej jak i materialowej (maksymalny format to kartka zeszytowa) chociaz jak by bylo trzeba to i wieksze. Coz moge powiedziec. Post ten mial powstac jeszcze za jakis czas (dziekuje Kubek za dobre rady) mimo ze jestem w pelni gotowy do sprostania zamowieniom to jednak kilka spraw zaleglych i awaria aparatu sprawia ze moge jedynie pisac o micarcie a wiadomo ze nic nie zastapi zdjec gotowego wyrobu... kilka osob ktore w ostatnim czasie wspominalo o tym ze potrzebuja micarte juz otrzymalo potrzebny material i prosilbym o recenzje bo co by nie mowic ja jako wykonawca zawsze bede odbierany mniej wiarygodnie. Od siebie moge zagwarantowac wyslanie probek micarty poprzedzajace ewentualne zamowienie, oraz to ze wszelkie niejasnosci bede staral sie tak zalatwiac co by to wlasnie zamawiajacy pozostal zadowolony z obslugi.
ponizej zamieszczam foto jednego kawaleczka. malutki jest ale chyba widzac co trzeba.
Dołączona grafika
Thanks to ImageShack for [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
zapraszam do wspolpracy, chetnie odpisze na wszelkie pytania.
pozdrawiam
  • 0

budo_rufles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Micarta dostepna
witam
po za micarta mam tez zestawy do samodzielnego robienia pochewek a'la kydex
witam. tyle ze z ABSu (byl gdzies kiedys topik kydex vs. ABS i nie bardzo bylo mozna sie z niego dowiedziec w czym kydex jest lepszy od ABSu wiec jesli nie widac roznicy... :) w kazdym razie w sklad zestawu wchodzi arkusik 2mm ABSu wielkosci A4 a nawet troszke wiecej, 10 nito-srubek mojego pomyslu i kawalek pianki rowniez wielkosci A4. potrzeba wiec tylko 2 deski i piekarnik co by zrobic sobie wymarzony kydex na noz czy co tam jeszcze wymyslimy. cena 30pln (koszty przesylki biore na siebie)
pozdrawiam
  • 0

budo_rufles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Micarta dostepna
witam
zalaczam zdjecia ABSu i nito-srubek. chyb najlepsze sa z lbem wpuszczanym ale to juz wybor nalezy do zamawiajacego. mozna tez zamowic pojedyncze rzeczy lyb zestaw plus np. kilka arkuszy ABSu.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Thanks to ImageShack for [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pozdrawiam
  • 0

budo_rufles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Micarta dostepna
witam
dorzucam foto stosiku micarty (foto przy lampie blyskowej wiec marnej jakosci ale cos tam zawsze widac)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
lepsze foty niedlugo
pozdrawiam
  • 0

budo_rufles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Micarta dostepna
najwazniejsza sprawa!!!!
niby oczywiste ale jak widze nie do konca:
kontaktowac sie prosilbym przez maila albo gg a nie PM z forum (ma to wplyw na szybkosc mojej odpowiedzi ale tez im mniej mnozenia bytow tym lepiej.
w tresci maila prosze dopisywac Nick bo niestety ale zazwyczaj jest tak ze piszac PM ktos uzywa nicka a potem w przelewie jest juz tylko imie, nazwisko i "micarta" i wez tu teraz badz madry kto to jest :) jeszcze jak by byl opis tej micarty to bym dopasowal albo odwrotnie a tak to tylko dzieki temu ze za duzo zamowien nie ma bo w przyszlosci moze wyjsc spora kupa przez takie glupoty.
pozdrawiam
  • 0

budo_age159
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Micarta dostepna
jaka jestw wstępna cena arkusza?
  • 0

budo_rufles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Micarta dostepna
witam
120x100x6 to 30pln plus przesylka 2pln zwykly 5pln priorytet
wieksze ilosci cena negocjocjowalna
  • 0

budo_rufles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Micarta dostepna
BARDZO WAZNE!!!
dnia 3.04 ktos zaplacil mi 35pln za ABS w przekazie mam tylko numer konta i tytul - ABS zadnego imienia nazwiska nicka ani nic takiego. prosze o zgloszenie sie (warunkiem uwzglednienia zgloszenia bedize przyslanie mi numeru konta z ktorego nadszedl przekaz - mozna wiec strzelac
ps. prosze o przywiazywanie uwagi do takich rzeczy jak wlasciwe tytulowanie przelewow itp w sumie to Wasze pieniazki.
pozdrawiam
  • 0

budo_rufles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Micarta dostepna
sprawa wyjasniona
  • 0

budo_rufles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Micarta dostepna
witam
no to znalazlem troche czasu i poslzifowalem kilka kawaleczkow micarcianych. bede musial MarcinaS podpytac jak sie to powinno prawidlowo robic bo mi to jednak sporo gorzej wychodzi ;) co z reszta bedzie widac bo jeden kawaleczek wyszedl spod Jego pilnika... a teraz kilka fotek:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
a ten kawalek szlifowal Marcin...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
jest roznica prawda...
to nie sa wszystkie kawalki, jedno co mnie cieszy to to ze na tyle probek zadna nie miala nawet najmniejszych pecherzykow :)
pozdrawiam
  • 0

budo_burst....
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Micarta dostepna
witam.
Czy trzeba kupic cały arkusz a4?
Bo mi by się przydały 2 kawałki: 112mm/32mm :wink:
Pozdrawiam.
  • 0

budo_rufles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Micarta dostepna
witam
nie! nie! nie!
a czy gdzies jest powiedziane ze trzeba zamowic a4? albo ze wogole cos trzeba? micarta jest robiona na zamowienie tyle ile potrzeba. zamowienie sklada sie na pm, gg albo e-mail.
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024