Skocz do zawartości


Zdjęcie

temat do kasacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

temat do kasacji
temat do kasacji
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: temat do kasacji

temat do kasacji


a ja sadze ze to bardzo fajny temat. czekam na opinie innych budowiczow.
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: temat do kasacji
sorry, jak pisalem inny moj temat to mi 2 razy go wkleilo na forum, wiec zeby balaganu nie robic ten do kasacji ... :oops:
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: temat do kasacji

sorry, jak pisalem inny moj temat to mi 2 razy go wkleilo na forum, wiec zeby balaganu nie robic ten do kasacji ... :oops:


ja bym kontynuolawal. temat jest swietny.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: temat do kasacji

wypowiedzi


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: temat do kasacji
ja tylko
kciałem napisać że nie mam nic do napisania...
  • 0

budo_dzika
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ

Napisano Ponad rok temu

Re: temat do kasacji
taaa... strasznie ciekawy ten temat :P
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: temat do kasacji

taaa... strasznie ciekawy ten temat :P


temat jest baerdzo ciekawy i jak widac wzbudza coraz wieksze zainteresowanie.

Jakie sa wasze opinie na ten temat?
  • 0

budo_budoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ateny, Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: temat do kasacji
Długo zastanawiałem się, czy napisać w tym ważnym temacie. Z całą odpowiedzialnością przeanalizowałem poprzednie posty i doszedłem do szokujących wniosków, które prezentuję poniżej.
Szczerze mówiąc zgadzam się z tym, co przeczytałem, ale mam sporo wątpliwości. Uważam, że nie do przyjęcia jest szereg wyżej prezentowanych argumentów, których wydźwięk jest wręcz bulwesujący. Z drugiej jednak strony podzielam poglądy zaprezentowane wyżej, co chciałem w tym miejscu z całą mocą podkreślić. Myślę, ze do problemu trzeba podejść wielopłaszczyznowo, a nie skupiać się na rozmydleniu i rozdrobnieniu ważnych mysli, zawartych w tym temacie.
Wiem, że moze ton mojej wypowiedzi jest napastliwy, za co z góry przepraszam - nie chcę nikogo urazić. Ale nie do przyjęcia jest dominująca myśl, którą prezentujecie. Protestuję w imieniu innych Forumowiczów! Dość bicia piany! Jak się zabiera głos w tak ważnej dyskusji, to trzeba mieć coś do powiedzenia, a nie tylko "gadać o niczym". Takie jest moje zdanie.
Żeby nie być gołosłownym, na tym skończę.
Pozdrawiam, licząc na dalsze cenne i ważne głosy w tym temacie -
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: temat do kasacji

Długo zastanawiałem się, czy napisać w tym ważnym temacie. Z całą odpowiedzialnością przeanalizowałem poprzednie posty i doszedłem do szokujących wniosków, które prezentuję poniżej.
Szczerze mówiąc zgadzam się z tym, co przeczytałem, ale mam sporo wątpliwości. Uważam, że nie do przyjęcia jest szereg wyżej prezentowanych argumentów, których wydźwięk jest wręcz bulwesujący. Z drugiej jednak strony podzielam poglądy zaprezentowane wyżej, co chciałem w tym miejscu z całą mocą podkreślić. Myślę, ze do problemu trzeba podejść wielopłaszczyznowo, a nie skupiać się na rozmydleniu i rozdrobnieniu ważnych mysli, zawartych w tym temacie.
Wiem, że moze ton mojej wypowiedzi jest napastliwy, za co z góry przepraszam - nie chcę nikogo urazić. Ale nie do przyjęcia jest dominująca myśl, którą prezentujecie. Protestuję w imieniu innych Forumowiczów! Dość bicia piany! Jak się zabiera głos w tak ważnej dyskusji, to trzeba mieć coś do powiedzenia, a nie tylko "gadać o niczym". Takie jest moje zdanie.
Żeby nie być gołosłownym, na tym skończę.
Pozdrawiam, licząc na dalsze cenne i ważne głosy w tym temacie -


niestety..choc bardzo chcialbym.. nie moge zgodzic sie z przedmowca. Nie pozawala mi na to honor wszechpolaka jak tez zwykla ludzka uczciwosc. Nie chce tu zucac blotem w kierunku autora poprzedniego postu, nie chce stosowac chwytow ponizej pasa, poniewaz powazna rzeczowa dyskusja to nie walki w kisielu ani mma.

ale do rzeczy. nie sadze aby argumenty krytykowane przez kolge (???) o dziwnym (niepolskim) imieniu budoka, byly biciem piany. Sa to rzeczowo podane konkretne fakty w zwiazku z czym ichi nterpretacja nie moze byc, jak to sie paskudnie insynuuje powyzej "rozmydlaniem waznych mysli".

To co wazne pozostalo zaprezentowane w sposob poprawny, konkretny, rzeczowy i nie pozwalajacy na tak bulwersujaca i pozamerytoryczna krytyke - budkoko.

gleboko ubolewam nad poziomem dalszej dyskusji. Na poczatku bylem pelen nadziei ze temat ktory rozwazamy nabierze rozpedu i pozwoli nam wzniesc sie wysoko i wyzej na poziomy dyskusji jakich na tym forum jezcze nie bylo.

Niestety stalo sie inaczej :cry: :cry: :cry: :cry:
  • 0

budo_budoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ateny, Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: temat do kasacji
No i ku*wa, masz odpowiedź...
Ale ch*j, nie będę się dalej przypie*dalał. Ty, Robot, masz swoją rację, a ja, ku*wa, swoją. Ale my tu sobie gadu-gadu, a ciekawe, co inni mają do powiedzenia.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: temat do kasacji
tak jak te dwie poprzednie wypowiedzi powinno wygladac cale forum o jakze przyjemnie by sie to czytalo... :)
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: temat do kasacji
tak teraz musze, choc nie chce, sie z Budoka zgodzic. On ma swoja racje a ja swoja i nie musimy sie zgadzac - zgadza sie?

...a inni jak zwykle maja ch*j do powiedzenia..jak tzreba to wszyscy kurna glowe w piasek!

Hej of10 czy mi sie wydaje czy ty sadzisz ze wiekszosc wypowiedzi na forum nie spelnia standardow rzeczowosci?

Po czym wnosisz?

Chlopaki jak sie dowiedza nakopia ci do dupy!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Pozalujesz jeszcze swoich bunczucznych prowokacji!!! :twisted: :twisted:
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: temat do kasacji

Hej of10 czy mi sie wydaje czy ty sadzisz ze wiekszosc wypowiedzi na forum nie spelnia standardow rzeczowosci?

Po czym wnosisz?

Chlopaki jak sie dowiedza nakopia ci do dupy!!!! Pozalujesz jeszcze swoich bunczucznych prowokacji!!!


Jesdli ubiora to tak ladnie w slowa jak ty i budoka to niech bedzie :) ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024