Skocz do zawartości


Zdjęcie

KOSA NA ULICE :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

budo_graf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin-Niebuszewo

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
że tez komuś chce się takie posty wymyslać, trzeba do tego sporo talentu, bo nie chcę uwierzyć że ludzie tak piszą sami z siebie.
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Kosa jest BARDZO niepraktyczna na ulice ... chyba ze jestes AKTYWISTA Samoobrony ... no i nie jest taktyczna .... Choc ja wiem ... po przekuciu na sztorc ... staje sie mgaTaktyczna :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Co tu sie wyrabia, matko boska :rofl:
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Cynik .. Kiedy wleziesz miedzy wrony ....
Ja juz nie mam sily sie denerwowac poziomem ULICY ... to zaczalem humorystycznie podchodzic .. rtaka druga Knajpa
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Ja wlazlem przed momentem na Ulice i oczywiscie pozalowalem :lol: Temat pod tytulem Furia mnie rozlożył na cześci pierwsze...
  • 0

budo_zenobee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Nóż na ulicę?

Oto móje typy:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Osobiście zastanowiłbym się nad modelem WAITER, oprócz mozliwości wystrugania łódki z kory, można otworzyć mamie puszkę z sardynkami, tacie winko, a sobie coca colę.Jeżeli tata nie pije winka, wystarczy model Bantam.

A jeżeli kilku kolesiów z miasta opadnie Cię młody kolego, zaproponuj im, że możesz otwierać im butelki z piwem.
Gorzej jeżeli będą mieli w zwyczaju zgniatać opakowania po piwie na czołach nożyk do otwierania puszek jest zbędny.

Na poważnie
Policja LAPD zrobiła badania, polegające na tym, że kilkuset policjantów było (na ćwiczeniach) zaatakowanych przez napastnika z nożem. Mały tylko odsetek był w stanie dobyć pistoletu z kabury i obronić się. Wnioskiem z tych badań było to, że człowiek z nożem może się skutecznie na krótkie odległosci przeciwstawić człowiekowi z pistoletem.

Według mnie to skuteczne przeciwstawienie się to element zaskoczenia i całkowite ignorowanie prawa - Policeman pomimo zagrożenia jest obowiązany do postępowania zgodnie z procedurą, przestepca nie.
Wniosek? Moje doświadczenie mi mówi , że nie WOLNO wyciągać noża na ulicy, mieć oczy otwarte, unikać wzroku tych co szukają zaczepki, zchodzić im z drogi. Poza tym lepiej mieć znajomych niż uciekać przed nieznajomymi.

Aha jeszcze jedno - Jeżeli ktoś kto Cię zaczepi nie bedzie mial noża, a Ty bedziesz go mieć i go pokażesz (bo szansy na uzycie nie będziesz miał) możesz być pewien, że następnym razem zobaczysz więcej niż jeden Twój nóż, albo więcej tych co Cię zaczepiają, albo Ci co Cię zaczepią będą bardziej zdecydowani.

Na koniec cytat z "Wejścia Smoka": "najlepszy styl walki to sztuka walki bez walki..."
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)

Nie no... ja nie chce noza poto zeby kogos zabic i wiem co oznacza kryminał... nie chce problemow z policja itp ale mieszkam na osiedlu gdzie przydaje sie kosa do odstraszenia :) Trenuje Sztuki walki i umiem sobie całkiem niezle poradzic w walce ale chce miec zawsze noz dla podpuchy :) podajcie jakies aukcje na allegro gdzie sa dobre noze najlepiej skladane :)

Bardzo prosze i z gory dziekuje

nikt ci nie objasnil, ze przyjete jest kosior wyciagasz to nim pracujesz. dla podpuchy to kindybala pokaz jak ci koperkiem podrosnie. jak ty pizda to i gnat ci nie pomoze, a dzisiaj to tylko frajernia i twarozki z kosiorem na miasto wygladaja. ty dziecko jaj sobie robisz bo taki durny chyba nie jestes
  • 0

budo_zenobee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Rzozio, podoba mi się Twoja odmiana polskiego :)

Przypomniał mi się jedne napis na jakiejś szabli: "Nie wyjmuj bez potrzeby, nie chowaj bez honoru"
  • 0

budo_vibes
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
To chyba jednak naprawdę uszczerbek na psychice :D autor tego tematu jest zapalonym fanem Power Rangers, itp. :D Kup sobie Lukasz nóż Rambo z allegro za 14.99 8) możesz sobie z nim do lasu na grzybki pojść 8O ale nie używaj go za bardzo bo gnie się jak plastelina :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024