Skocz do zawartości


Zdjęcie

KOSA NA ULICE :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

budo_łukasz15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

KOSA NA ULICE :)
Witam mam pytanie jaki noz moge nosic przy sobie na ulicy do samoobrony i dosyc dobry :)

A i zeby cena byla cos koło 50 do 70zl :P P (brak funduszy)
I najlepiej dac linka bo pewnie na allegro sa takie kosy :)

Z gory dzieki
*Zielono mi...
  • 0

budo_paweł kaca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z przeszłości

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
a do Samoobrony idź w gumofilcach.
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
mialem walnac referat nad glupota postu, ale nie chce mi sie
wiec drogi Lukaszu, ogarnij sie zanim kogos zabijesz "w samoobronie"
co do noza, kup sobie jakies fajne niedrogie edc (benchmade pika, spyderco byrd) bo walk na bron biala to sie nie uswiadcza w tych czasach juz :/
(jezeli masz jakies pytania to poczytaj najpierw forum, przemysl dwa razy co chcesz napisac, poczekaj dzien i dopiero pytaj :])
  • 0

budo_mark56
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Dobrze powiedziane qkiel, zgadzam się z Tobą w pełni.

Łukasz, przeglądnij Forum, znajdziesz sporo postów na powyższy temat.
Poczytasz wypowiedzi za, i przeciw.
Może wyciągniesz jakieś wnioski, a jeśli nie to propozycja Pawła Kaca jest wyśmienita.


Pzdr
  • 0

budo_kamboras
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 823 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Możesz nosić każdy nóż .... na który zgodzą się rodzice. To jest poważna odpowiedź.
Za tą kwotę na pewno dostaniesz zabójczy "nóż szefa kuchni". Nie zawiedziesz się na nim. To już żart, choć nie do końca. Najwięcej ludzi ginie od noży kuchennych a Ty o zabijaniu ludzi myślisz. A może nie ?
Pomyśl nad tym aspektem sprawy, 16 lat, dopiero zaczynasz życie, masz plany, marzenia - i nagle lądujesz na kilkadziesiąt lat w klatce. Zauważ, nie prawię Ci moralitetu o świętości życia, tylko sugeruję, nie krzywdź sam siebie. Pomyśl o przyszłości, biegaj dla zdrowia. Szybko biegaj. To już super poważnie.
  • 0

budo_ntech
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Noz w sam raz dla Ciebie:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A teraz powaznie.To ze uzytkownicy tego forum zachwycaja sie na nozami i nosza takowe nie znaczy ze chca ich uzyc w walce.Wiekszosc nosi kosy po to aby dodac odrobiny egzotyki do szarego i monotonnego zycia.Poczuc sie troche lepszym,bardziej taktycznym niz otoczenie,poszpanowac kolegom i panienkom.Tak wiec nie sugeruj sie zachwytami jakie tutaj wyczytujesz bo nikt nigdy nie uzyje tego noza w walce.Ci ktorzy ich uzywaja nie pisuja na takie fora i nie zachwycaja sie ksztaltem bo dla nich noz to narzedzie a nie przedmiot porzadania. Jak masz 15 lat, pryszcze i rodzice cie nie rozumieja to wez zapisz sie na jakis sport czy kolko zainteresowan.
Pozdr.
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
W tym celu najlepszy jest [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :twisted:
Jeśli nie będziesz mógł go dostać, to kup sobie gumową atrapę jaką ćwiczy wojsko. :wink:
Jeśli chodzi o nóż, którym chcesz się posługiwać w innych celach, to pytaj. Chętnie pomożemy. :)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)

W tym celu najlepszy jest [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :twisted:


Taki grał w "Księdze Dżungli". Fajny 8)
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)

Taki grał w "Księdze Dżungli". Fajny 8)

Podoba Ci się?
No to masz jeszcze do kompletu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :wink:
Układ w sumie podobny, tyle, że poprzeczka umieszczona była w rycerskiej rękawicy i oczywiście bez "automatyki" jak w "Katarze". W każdym razie ciekawa, ładna i wbrew pozorom bardzo efektywna w rękach wprawnego szermierza broń. :)
  • 0

budo_łukasz15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Nie no... ja nie chce noza poto zeby kogos zabic i wiem co oznacza kryminał... nie chce problemow z policja itp ale mieszkam na osiedlu gdzie przydaje sie kosa do odstraszenia :) Trenuje Sztuki walki i umiem sobie całkiem niezle poradzic w walce ale chce miec zawsze noz dla podpuchy :) podajcie jakies aukcje na allegro gdzie sa dobre noze najlepiej skladane :)

Bardzo prosze i z gory dziekuje
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)

przydaje sie kosa do odstraszenia :) Trenuje Sztuki walki i umiem sobie całkiem niezle poradzic w walce ale chce miec zawsze noz dla podpuchy :)


Gratuluję podejścia i strategii - życzę miłego pobytu w szpitalu. I oby tylko tam a nie w ciepłym łonie matki ziemi :?
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Przypadek beznadziejny...

Zamiast nożem "do podpuchy" zainteresuj się treningiem 100 m przez płotki.
To najskuteczniejszy sport obronny bohaterze.

Panowie - tłumaczenie zdaje się nie ma sensu. Nie chce mi się dalej pisać...
  • 0

budo_łukasz15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
nie jestem typem ktory bedzie walczyl zeby bronic swej dumy itp... przy pierwszej lepszej okazji unikam kontaktu fizycznego ale Czasem jest tak ze sie nie da!! a na nozach zupełnie sie nie znam dlatego pewnie pisze totalne bzdury wiec... sam juz nie wiem :) :P P
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Skoro nie znasz się na nożach: wystąpienie w bójce z nożem w ręku = samobójstwo...
Howq.
Z wyrazami szacunku
-wój-
  • 0

budo_łukasz15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
No wiem ale widzisz u mnie jest tak ze podejdzie koles i powie "czemu nie masz dla mnie papierosa" i jak mu cos odpowiesz to masz po ryju a jak tylko zobacza noz to odrazu cofka... :P P wiem bo moj kolega z treningow tak robi :P P Ja nigdy w czasie bojki nie uzylbym noza bo wiem czym moze sie to skonczyc!!
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)

a jak tylko zobacza noz to odrazu cofka... :P P wiem bo moj kolega z treningow tak robi


To ten Twój kolega z treningów musi być naprawdę zajebisty!!! Masz może jakieś jego zdjęcia, które mógłbyś tutaj wrzucić? Najlepiej z nożem w dłoni. To jest w końcu forum o magii... stali.

A Ty może spóbuj, jak Cię bestialsko napadną w celu pozyskania papierosa, wyciągnąć przyrodzenie i rzucić się z krzykiem na napastników. Oni wtedy od razu cofka - wiem, bo kuzyn babci kolegi z treningów tak robi.
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
straszyc bandziorow nozem ? tobie zycie jest chyba bardzo niemile
zapomnij o takiej ewentualnosci
koledze sie udalo, to nie znaczy, ze ciebie nie zajebia twoim wlasnym kozikiem
nozyk jest przede wszystkim narzedziem, potem bronia, ale straszakiem to ni chu chu
chcesz noz EDC to tak jak napisalem, firmy: spyderco, benchmade, byrd
na allegro popatrz i wybierz to co ci sie podoba, do 70zl nikla szansa niestety na wyrwanie czegos sensownego
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Rozumiem, Panowie, ze jestesmy dla nowicjusza na forum lagodni, ale bez przesady!

kilkadziesiąt lat w klatce


Kilkaset! Kilkaset!


wystąpienie w bójce z nożem w ręku = samobójstwo...

Powiem wiecej! Wyjscie na ulice w dzisiejszych czasach to samobojstwo!
  • 0

budo_artix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Powiem tylko tyle agresja rodzi agresje, jezeli wyciagniesz noz do jakiegos oprycha to istnieje duze prawdopodobienstwo, ze on w przyplywie szalu zatlucze cie na smierc i zgadnij kto bedzie winny Ty, ktory chciales pociac goscia(a przypuszczalnie sad to tak zinterpretuje) czy on, ktory desperacko bronil swojego zagrozonego zycia. Sorry za tak dosadne stwierdzenie ale widze ze wiekszosc wlasnie to ma na mysli a moze ty Łukasz to przemyslisz i wyciagniesz wnioski. Pozdrawiam
  • 0

budo_ntech
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)

No wiem ale widzisz u mnie jest tak ze podejdzie koles i powie "czemu nie masz dla mnie papierosa" i jak mu cos odpowiesz to masz po ryju a jak tylko zobacza noz to odrazu cofka...

Nastepnym razem zaczaja sie za rogiem i nie beda pytac o peta tylko skopia cie dokladnie.
A jak trafisz na popapranca to wlasna kosa Cie pokroi.Jestes w stanie zabic czlowieka nozem bez wahania? Masz watpliwosci? Gosciu przed Toba nie bedzie mial tych rozterek.
Generalnie za duzo filmow "Rambo" i za duzo lektury forum.
Lukasz, naprawde, zacznij myslec...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024