Skocz do zawartości


Zdjęcie

KOSA NA ULICE :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)

a może jeszcze podacie parę innych sposobów na pozbawienie życia
tak żeby jacyś młodzi/ nieletni mogli sie doszkolić :?: :?: :?:
:evil: :evil: :evil: :evil:

Nie przesadzaj. To akurat żadną tajemnicą nie jest. KAŻDY, kto oglądał co nieco programów dokumentalnych na Discovery (i nie tylko) o szkoleniu tego typu jednostek miał okazję zapoznać się powierzchownie z takimi i innymi metodami pozbawiania życia. Chcesz tego czy nie, w dniu dzisiejszym to nie jest żadna wiedza tajemna, ani też wiedza dozwolona od lat 18 (choćbyś niewiem jak sobie tego życzył). Samo zapoznanie się zresztą nie uczyni jeszcze z gościa super zabójcy, bo do tego to jeszcze trzeba w cholerę ćwiczeń.
  • 0

budo_graf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin-Niebuszewo

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Zresztą to nie książki, wiedza, czy znajomość techniki zabija tylko ludzka wola i ręka.
  • 0

budo_ntech
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)

Chcesz tego czy nie, w dniu dzisiejszym to nie jest żadna wiedza tajemna, ani też wiedza dozwolona od lat 18 (choćbyś niewiem jak sobie tego życzył). Samo zapoznanie się zresztą nie uczyni jeszcze z gościa super zabójcy, bo do tego to jeszcze trzeba w cholerę ćwiczeń.

Ja tam tego nie wiedzialem.A teraz juz wiem.
A co do bycia zabojca to jak widac wcale nie trzeba super cwiczen ani super nozy a zwykly kuchenniak, 15 lat i sieczka w glowie.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Z naciskiem na sieczkę w głowie cała reszta nie jest potrzebna.
  • 0

budo__terminator_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
jakich cwiczeń Cassini. Przecież kobity które zabijaja swoich męzów nożem do krojenia mieęcha nie ćwiczą no tak myśle zę nie ćwicza :wink:
  • 0

budo_tokuf
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)

a może jeszcze podacie parę innych sposobów na pozbawienie życia
tak żeby jacyś młodzi/ nieletni mogli sie doszkolić :?: :?: :?:
:evil: :evil: :evil: :evil:

Nie przesadzaj. To akurat żadną tajemnicą nie jest. KAŻDY, kto oglądał co nieco programów dokumentalnych na Discovery .............

Cassini a jak sadzisz ilu 15-18 latków ogląda filmy dokumentalne
juz nie mówie o discowery tylko tak ogólnie ????
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Panowie wyluzujcie żaden normalny człowiek (tzn. człowiek bez sieczki w głowie) nie będzie wykorzystywał "rad" od Cassiniego. A człowiek z sieczką w głowie zrobi to w jakiś inny sposób niezależnie od tego czy Cassini coś napisał czy nie.
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)

jakich cwiczeń Cassini. Przecież kobity które zabijaja swoich męzów nożem do krojenia mieęcha nie ćwiczą no tak myśle zę nie ćwicza :wink:

Tylko, że sposób, do którego nawiązaliśmy wraz z Bionickiem i Grafem służył do cichej likwidacji np. wartowników. Nie wyobrażam sobie kobity z kuchenniakem, czy surowego gościa z ulicy, ktory mógłby szybko i sprawnie to zrobić. Jeśli by tak było, to po cholerę długo szkolono jednostki OSS? Krzywdę komuś można zrobić wszystkim, niekoniecznie kozikiem, tyle, że w sposób opisany raczej trudno w wykonaniu laika :wink:

Cassini a jak sadzisz ilu 15-18 latków ogląda filmy dokumentalne
juz nie mówie o discowery tylko tak ogólnie ????

Nie wiem ilu, jednk jest to wiedza powszechnie dostępna i nie tylko na Discovery. Można sobie to też na filmach pooglądać, lub w czasopismach typu "Komandos" przeczytać. Ty serio sądzisz, że podanie takiej informacji na forum w jakikolwiek sposób zmienia stan rzeczy???
Jeśli tak, to proponuję jeszcze zakazać wydawania pewnych czasopism, czy książek. :roll:
Nie powiem, można i tak, tylko, że moim zdaniem nie jest to żadna metoda, tylko czysta głupota. :?

A człowiek z sieczką w głowie zrobi to w jakiś inny sposób

Dokładnie tak, gdyż jak ktoś komuś krzywdę chce zrobić, to i tak ją zrobi. Akurat to, o czym pisaliśmy wymaga sporej wprawy. Nie powiem, może się komuś nie przeszkolonemu coś takiego udać, lecz raczej tylko przypadkiem.
  • 0

budo_marass
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
ano wiec wlasnie -nie ma sie co czepiac Cassiniego, bo nie powiedzial nic, czego by sie przy odrobinie wysilku nie znalazlo na googlu. Jak ktos ma zryte pod czacha to naprawde zaden kurs nie jest mu potzrebny...
  • 0

budo_marass
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
ano wiec wlasnie -nie ma sie co czepiac Cassiniego, bo nie powiedzial nic, czego by sie przy odrobinie wysilku nie znalazlo na googlu. Jak ktos ma zryte pod czacha to naprawde zaden kurs nie jest mu potzrebny...
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)

Oświadczam, jeśli kibole "załatwią" nam noże, to ja rozkręcę ruch na rzecz zdelegalizowania piłki nożnej.

No to nie będziesz tego robił sam. :wink:
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Panowie!!!!
Ja wiem, ze kraj nam sie moherowy mocno zrobil ostatnio, ale, k...., nie robcie tego samego na tym forum!!! Idzcie sobie na jakies forum oazowe, albo gdzies...
Kolo spytal o kose na ulice, wiec mu koledzy odpowiedzieli co jest najlepsze (vide dwie pierwsze odpowiedzi), a kolo dalej swoje i przez 3 strony nie reagowal na perswazje madrzejszych, wiec na 4 stronie mu wkleilem pogladowo, jak wyglada zastosowanie kosy na ulice. Pech chcial wykazalem sie pomrocznoscia jasna, nie rozumiejac jak mozna bylo zadac takie obrazenia, wiec bardziej spostrzegawczy koledzy sprostowali i po sprawie. A tu znowu dyskusja jak rodem z Moherowych Sztandarow RM!!!!
Co to za sranie babci na nocniku, ze ktos nie wiedzial o takim ciosie nozem, lub nie wiedzial jak sie to robi? Skad sie nauczyc - z netu (siedlisko zla i szatana) albo z filmow. Wchodzac do pierwszej lepszej podrzednej wypozyczalni video z miejsca wyciagam 10 w ktorych takie cos (lu bardzo zblizone - czyli nie mniej smiertelny cios w szyje) bedzie pokazane. 10, bo w tych nowszych amerykance podniecaja sie wybuchami i latajacymi na kilometry wojownikami ninja, wiec troche ciezko bedzie. Malo? To, k...., polecam "Jak rozpetalem II wojne swiatowa" - o cwaniaczku Frankiem Dolasem zwanym, co sie przeslizgnal calo przez wszystkie niemal fronty podczas II WS, produkcja polska, "Stawka wieksza niz zycie" - to o przygodach zaprzyjaznionego agenta, tez podczas II WS - dlugi polski serial, polecic moge tez pierwsza serie "Straznika Teksasu" z boskim i niesmiertelnym Chuck'iem N, a szczegolnie odcinek, gdzie za pomoca noza identyfikuja morderce jako bylego komandosa, bo wlasnie uzyl tam sposobu o ktorym mowa wyzej, malo tego, Chuck wytlumaczyl co i jak szczegolowo tej swojej juz mniej boskiej blondi, a dodatkowo ze szczegolami wymienil dlaczego ten, a nie inny noz nadaje sie do takiej roboty - tu niestety produkcja zza oceanu. Wiec mam nadzieje, ze konie bedzie glupich pytan. Mozecie powiedziec moherom zeby zbojkotowali powyzsze tytuly, bo namawiaja do mordu i jeszcze tego ucza.
Kwestia straszenia nozem na ulicy. Owszem istnieje cos takiego, pod jednym warunkiem - jak cie opadnie badna kiboli, to wyciagnij zza pazuchy katane, klayron albo 18 calowe kukri, upierdol pierwszemu noge w kolanie, drugiemu odrab reke w lokciu, trzeciemu uwal cale ramie przy korpusie, po czym obliz klinge z krwi i z blednym wzrokiem spytaj, ktory jeszcze ma ochote, bo ty z mila checia. Bo kazdy mniejszy kozik skonczy w twoim wlasnym ciele, bo okaze sie ze co najmniej jeden z gladko ogolonych kolesi wyciagnie bowie lub gazrurke, po czym obezwladnia cie, lamiec ci rece i spacyfikuja twoim wlasnym ostrzem dla pokazania potomnym, co mozna z 10cm skladakiem. Jest jeszcze jeden sposob, ale tu trzeba jaj, a nie kosy, bo w przypadku osaczenia przez dresy podnosi sie patyk z ziemi, taki jak najbardziej lichy i przyjmujac postawe nalezy wyszeptac grobowym, zachrypnietym glosem: I've been waiting for you, Obi Wan..." Dziala lepiej niz straszenie opisane wyzej, ale to nie dla takich kolo, co sie tu pytaja o kose na ulice. Tylko co do pierwszego sposobu - nie powolywac sie na mnie. Bo to jest sposob dla inteligentnych, ktorzy wiedza co to jest prawo, jak dziala i ktorzy maja swiadomosc i pelna odpowiedzialnosc popelnianych przez siebie czynow!
Kmiecie z kaszana (sieczka) zamiast mozgu niech trenuja sposob drugi.
Lubie noze, moim ulubionym jest 30cm kuchenniak (klinga), ktorym swietnie kroi mi sie mieso na obiad (lubie gotowac). Ostrzejszy jest niz brzytwa, moja Zona boi sie go brac do reki i nie dyskutuje ze mna, jak go uzywam, bo ja strasznie lubie gestykulowac jak mowie (podobno inteligentni ludzie tak nie robia), szczegolnie nie wypuszczajac z rak tego, co akurat tam trzymam. Nie zdarzylo mi sie, zeby ktos sie poskarzyl, ze zamachnalem sie na niego jakimkolwiek ostrzem, zebym probowal sie bronic lub straszyc nozem na ulicy (noze Ampha MT codziennie od dwoch lat i od tego czasu niejednokrotnie juz mialem przyjemnosc z zulami w ciemnej ulicy i jakos nigdy mnie nie korcilo), zebym nozem komus grozil nawet dla zartu.
A "cios komandosa" znam bardzo dobrze. Uczylem sie go z wynikiem dobrym (przerabialismy nawet podrzynanie gardla wartownikowi podczas skoku na "panterke" przez 1,5m wysokosci mur). Do tej pory nie wiem po co to robilismy, ale umiem. Jakos nie uzywam. Tak samo jak nie uzywam tablic smierci Fairbain'a (moglem spieprzyc nazwisko), bo szczerze mowiac nie musze - bardzo dobrze znam anatomie i fizjologie, punkty witalne, akupunkturowe i akupresorowe na ludzkim ciele. Gdzie sie tego nauczylem? W szkole, w liceum, na studiach, a "ciosu kokmandosa" w... harcerstwie (w koncu to organizacja paramilitarna). Zabraniamy? Czy moze lepiej bedzie uczyc takich kmieci i kolesiow po prostu bycia odpowiedzialnym i bycia po prostu czlowiekiem?

I skonczmy w koncu bezsensowne pieprzenie o uzywaniu noza na ulicy. Ci, co beda chcieli i tak to zrobia, a nauki pobiara z takich miejsc, o jakich nam sie nie snilo. I nie bedziemy mieli na to wplywu. Przynajmniej dopoki nie nauczymy ich odpowiedzialnosci za wlasne czyny i dopoki nie nauczymi ich co to jest realny swiat (to nie fim i nie gra, tu nie ma kolejnego zycia, a zycie ludzkie jest bardziej kruche niz szlanka).
  • 0

budo_marass
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
Słusznie piszesz. I tylko jedna rzecz mnie zastanawia -czy my tu aby sami do siebie tego nie piszemy, czy ci co chcą siekać ludzina ulicach wogole to czytają i czy wyniosą z tego jakąkolwiek naukę..
Pozdrawiam
Mark
  • 0

budo_kamboras
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 823 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
bionick - ale Cię ruszyło, człowieku. Ja w żartach odwołałem się do mocherowych beretów. Cassini też nie pominął tego emotikona :wink:
W czym na pewno jesteśmy zgodni - nóż szefa kuchni jest the best :)
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)

bionick - ale Cię ruszyło, człowieku.

Aaaa, bo wiesz... Czasem i swietym nerwy puszczaja.... :oops: :oops: :wink:
  • 0

budo_agrantar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ornontowice // Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)

Cassini a jak sadzisz ilu 15-18 latków ogląda filmy dokumentalne
juz nie mówie o discowery tylko tak ogólnie ????


Swoją drogą - całkiem prawdopodobnie więcej ludzi w tym wieku ogląda Discovery niż czyta część forum o nożach. Discovery ma naprawdę dużo większą siłę przebicia :wink:
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
ja tam oglądam fimy dokumentalne i Discovery a jestem w TYM wieku :)
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
a tak btw. chłopie skoro mieszkasz na tym osiedlu to nie uważasz ze powinnie Cie nie ruszac? nie obowiązuje u Ciebie tam zasada swoich zostawiamy w spokoju?
  • 0

budo_grabek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
łukasz z nożem jest jak z broniom palnom jeśli niemasz zamiaru go urzyć to go niewyciongaj bo obruci sie przeciwkotobie.Jak jusz niebendziesz miał wybotu to wtedy sprubuj wbić nurz napastnikowi w udo i spierdalaj jaknajdalej liczonc rze gościu zrozumie tom aluzje jako niezblirzaj sie domnie i se pujdze w przeciwnym wypadku w hwili kiedy pacjent sie pozbiera radze ci być conajmnije 500m metrów dalej i niespotkać go wiencej bo wtedy on niebendze na tyle miły rzeby cii tylko kose w noge wbić uwierz mi:O
  • 0

budo_mossberg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: KOSA NA ULICE :)
na profesora Miodka!!!
aż oczy bolą....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024