Skocz do zawartości


Zdjęcie

Murat o Drewniaku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Murat o Drewniaku
Wyrocznia...
Obiektywizm..

Dajcie spokoj.

Sa pewne fakty. Jak chocby ten ze niektore nowe kluby zostaly przyjete pod PZK (a przeciez jest o co walczyc - dotacje) bez gadania i placac standardowa oplate a innym bylo "trudniej" i pan D. (lub A.) arbitralnie ustanawial sobie np. astronomicznie wysokie wpisowe.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Murat o Drewniaku
jestem fanem KB jednak czytałem ten list i to moje spostrzeżenia:
- Jest to SB-ek które życie poświęcił by go niszczyć. Miał w tym interes bo chciał wypromować Tsunami gdzie robił kasę. Na topie jest temat z księżmi to wymyślił sobie bzdurę mówiąc o psełdodowodach. Tekst z listą wilszteina jest szczytem beszczelności. Uwaza osoby z środowisk sportów walki za idiotów. Lista ta zawierała nie tylko wspópracujących ale fteż inwigilowanych. Dziwie sie PUT ze umiescili to na stronie to bardziej obraza ich niz Drewniaka. Murat to oszolom a oni jego tuba
- Jeśli czytaliscie zarzuty ministerstwa to nie tyczą się dysponowaniem dotacjami a środkami pozyskanymi samodzielnnie. Dużo jest w tzch zarzutach racji jednak nie mówi się o malwersacji a o niewłaściwym rozliczaniu. Min. Poprostu każda z odmian ma swoje konto do rozliczania środków za egzaminy i innych. Jest to niezgodne z prawe. Jednak jeśli mogę mnieć swoje zdanie to są style które nie obiete są żadnymi kontrolami a obracają dużymi sumami za egzaminy. Np. organizacja Murata.

Nie bronie Drewniaka bo jest osoba kontrowersyjna ale chce zyc w Panstwie prawa. NIe lubie gdy SB na forum oskarza. Do tego sa sady ale tego akurat Murat nie uznaje. Lubi oplowac i prawda go nie obchodzi. Ma nadal metody swoich kolezkow: Jesli pamietacie Czarnz Pas jego pisemko. NIE przy jego brukowcu to grzeczna lektura. Tylko wtedy byl panem sytuacji bo byl SB+kiem. Nikt go nie mogl oskarzyc.

Prosze jesli chcecie oskarzac to nnie robcie to opierajac takimi listami bo to osmiesza nasze srodowiska.
A z Murata :)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Murat o Drewniaku

Jeżeli Murat jest dla was wiarygodną wyrocznią to gratuluję.

A ten co inwigilował-śpiegował misje katolicka w Tokio może być ?
A ten co pisze kłamliwe donosy może być ?
A ten co przy użyciu Policji, Sądu i Prokuratury chce niszczyć inne organizacje może być ?
itd
itd
itd
:(
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Murat o Drewniaku

A ten co inwigilował-śpiegował misje katolicka w Tokio może być ?
A ten co pisze kłamliwe donosy może być ?
A ten co przy użyciu Policji, Sądu i Prokuratury chce niszczyć inne organizacje może być ?
itd
itd
itd
:(


posiadasz na to niezbite dowody?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Murat o Drewniaku
Czy istnieje szansa na zorganizowanie walki Murat-Drewniak?
Zwycięzca zgarnia stołek i kasę.

Najlepiej na zasadach bjj, aby nie wzbudzać animozji czyje karate jest lepsze :)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Murat o Drewniaku
karateka1
Murat w całej swej głupocie przyznał sie ze był w SB a ty oceniasz Drewniaka na podstawie jedynie jego zarzutów. Jest stare przysłowie. Kto jest większym głupcem? Głupiec czy ten kóry go słucha. Odpowiedz sobie na to sam.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Murat o Drewniaku
Nikogonie nie oceniam, a jedynie posługuje sie faktami i wyrażam swoją opinie jak każdy tutaj , zresztą czy to ważne ale zapytam się skąd macie informacje,że pan AD mówi i pisze prawdę czy aby ich żródłem nie sa jego informatory ( broszur) przepisane i powiększone o życiorys , który pisał sam.
Pan Ryszar to ubek i kwita ale z jajami bo niczemu nie zaprzecza i przynał się do swej historii w przeciwieństwie do innych.Co do jego karate to nie ma co się wypowiadac, gdyż powiedzianu tu wszystko.
A jeżeli chodzi o dowody to zapytaj się kolegów z innych organizacji jakie pisam wysyłał na ich temat do władz :(
Każdy z nas dokonuje swojego rodzaju wyboru świadomie i przypadkow lub nieświadomie ale po jakims czasie wszystko ulega zmianie i zawsze jest czas na weryfikację wszystkiego.
  • 0

budo_chung-shi-he
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KOŹLE

Napisano Ponad rok temu

Re: Murat o Drewniaku
Nie pierwsze to "starcie" pomiędzy tymi Panami.W sztukach walki "siedzę " już jakiś długi czas i nie rozumiem dlaczego:
-sa równi i równiejsi ?
-dlaczego dotacje państwowe są jedynie dla jednej grupy (A Drewniak & PZKarate) a nie dla Twojej sekcji,Twojego Związku ?
Zło (defraudacje,nie rozliczenie się z pieniedzy państwowych - a wię naszych ) nalezy piętnować i niszczyć w zarodku aby nie urosło do rozmiarów AD & PZKarate !!!
KARATE , "puste ręce" - czytaj także czyste ręce !!!
  • 0

budo_waloo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Murat o Drewniaku
A dla mnie ani jeden ani drugi autorytetem nie jest więc............
A swoją drogą mam nadzieję że w PZK ktoś zrobi porządek. Pozdra.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Murat o Drewniaku
pytasz dlaczego dla PZK. Dlatego, że jak wszystko musi sie opierac na zasadach. Dyscyplina musi byc popularna ( 40 panstw 11 wojewodztw). Wiele innych zasad. Pan Murat też miałby dostać pieniądze. Pieniądze są na rozwój rywalizacji międzynarodowej. Uważasz ze jak dostanie klub to wykozysta to zgodnie z przeznaczeniem. Środki z Panstwa związki wykorzystują raczej poprawnie.) czeste kontrole) Inne srodki pozyskiwane przez nie same są zarzewniem konfliktu. A te sa brane w innych stylach pozazwiązkowych ( stopnie, skladki ). Więc nie wiem czemu przyczepiliscie sie dotacji panstwowych. Przeczytajcie te zarzuty na podanej stronie.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Murat o Drewniaku
dotacja państwowa dla PZK wynosi rocznie około 800 000 zł a dla zobrazowania
około 800 szt tatami o wymiarach 10 x10 m . PZK ma wspierać rozwój karate w Polsce a co robi ? Do tego ginie gdzieś bezpowrotnie około 400 000 złotych ( 400 sztuk tatami ) rocznie opłat za egzaminy licencje itd.Jakoś nigdzie nie doczytałem aby Rychu Murat z byłej SB chciał wstąpić do PZK i ubiegać się o dotację państwowe to zwykła propagadna donosiciela,a z drugiej strony nikt nie napisał co dzieje się z tymi pieniędzmi w skali rocznej :cry: Na szczęście mnie nie dotyczy ten temat bo mój klub wystapił z PZK zachowując honor i godność karate-do o którym tyle się tu pisze.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Murat o Drewniaku
co do finansow z egzaminow to masz racje. Tego wlasnie p[rzyczepila sie kmontrola. Tylko jeszcze raz powtarzam. Inne organizacje tez biora za to pieniadze. jakie masz tam kontrole. Ich przynajmniej ktos schwycil za gardlo. A tam prywatne interesy nikt nie kontroluje, gdyz nie podlegają bezposrednio ministerstwu.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Murat o Drewniaku
a jak ty się rozliczasz?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Murat o Drewniaku

a jak ty się rozliczasz?

poprostu opłata 30 złotych jest dzielono między klub i organizację,egzaminaota ( zgrupowania,wyjazdy,sprzęt, lekarz,paliwo itd)Wszystko wykazuje się w druki CIT do urzędu skarbowego , oplaty sa przyjmowane na KP sam mam kilka takich wpłat czy to cos dziwnego?
A jezeli ktos prowdzi prywtaną działalnośc gospadarcza to wykazuje to jako dochód ,a jak stowarzyszenie to działalnośc statutowa środki własne chyba to uczciwe w stosunku do trenujących
  • 0

budo_elwin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MM

Napisano Ponad rok temu

Re: Murat o Drewniaku
obrzydliwy teks szalenca. mam wiele watpliwosci co do dzialan Drewniaka, ale jezeli tacy maja byc reformatorzy to ja chyba sie zapisze na balet.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Murat o Drewniaku

obrzydliwy teks szalenca. mam wiele watpliwosci co do dzialan Drewniaka, ale jezeli tacy maja byc reformatorzy to ja chyba sie zapisze na balet.

Poczytaj w Gazecie Polskiej co Drewniak powiedział o Janie Dyduch - po latach wszystko sie wydaje :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024