Skocz do zawartości


Zdjęcie

04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT
Kędzierzyn - Koźle godz. 17.00

Dołączona grafika
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT
moze troche wiecej informacji?
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT
Formula Budokai.
M.in - 30 sekund w parterze,zawodnicy walcza w specjalnych kaskach i rekawicach do mma, obowiazek walki w kimonach (z tego co wiem nawet zaproszeni zapasnicy beda w nich walczyc). W parterze nie mozna bic z lokci i kolan, w stojce nie wolno bic "w plecy" i tyl glowy.
Walki sa bardzo szybkie i dynamiczne, walczy sie 2x2 minuty + 1 minuta dogrywki. Jest 4 Sedziow (jeden z nich jest startujacym zawodnikiem, zeby byly rozne punkty widzenia), walczy sie na macie.
Bedzie ekipa z niemiec i podobno z ukrainy, polske bedzie reprezenotawac tylko klub z Kedzierzyna, z tego co wiem nasz Sensei rozeslal zaproszenia po klubach karate , ale nie bylo odzewu.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT
Hm jakoś dziwne jest ,że nie było informacji o tym turnieju z miesiąc wczesniej czyżby celowe ukrywanie inf o tej imprezie ?
Do jakich klubów wysłał -nie lepiej było dać namiary o tej imprezie własnie na tym forum ?

Znam ten styl byłem na seminarium z Niemcami ( polskimi ) styl usportowiony mało budo!
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT
Czlowieku o co ci chodzi?
To byl lokalny turniej orgazniacji BUDOKAI, za prywatne pieniadze sponsorow. Widzow byla garstka ok. 200.
Kluby ktore byly zrzeszone w organizacji ponoc dostaly zaproszenia, tak jak i miejscowe kluby SW.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT

Formula Budokai.
M.in - 30 sekund w parterze,zawodnicy walcza w specjalnych kaskach i rekawicach do mma, obowiazek walki w kimonach (z tego co wiem nawet zaproszeni zapasnicy beda w nich walczyc). W parterze nie mozna bic z lokci i kolan, w stojce nie wolno bic "w plecy" i tyl glowy.
Walki sa bardzo szybkie i dynamiczne, walczy sie 2x2 minuty + 1 minuta dogrywki. Jest 4 Sedziow (jeden z nich jest startujacym zawodnikiem, zeby byly rozne punkty widzenia), walczy sie na macie.
Bedzie ekipa z niemiec i podobno z ukrainy, polske bedzie reprezenotawac tylko klub z Kedzierzyna, z tego co wiem nasz Sensei rozeslal zaproszenia po klubach karate , ale nie bylo odzewu.

Robaku zastanów się co piszesz bo jeżeli to jest lokalny to ja jestem święty.Czyli kto tam był i od kiedy i jakie klubu sa zrzeszone bo podałeś,że w Polsce jest jeden
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT
Nie mam zielonego pojecia ile klubow jest w Polsce, nie ja bylem organizatorem, ale kibicem.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT
Kibic nie reklamuje zawodów więc nie chrzań tylko pisz prawdę bo sam wpadłeś we własne sidła. Jak już robicie to dajcie znac innym bo ugotujecie się we własnym sobie.
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT
DOKLADNIE TAK, ja bylem kibicem, a plakat zobaczylem "na miescie". Trenera i chlopakow znam ale z nimi nie trenuje.
Pewnie ze damy znac, w tym roku tylko 1 zawodnik z Niemiec byl :/ Wszystkie kluby w kk (Aikido,kung-fu i costam_jeszcze) odrzucily zaproszenia.

Ps. gdybym wiedzial o tym miesiac wczesniej to dalbym wczesniej znac.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT

DOKLADNIE TAK, ja bylem kibicem, a plakat zobaczylem "na miescie". Trenera i chlopakow znam ale z nimi nie trenuje.
Pewnie ze damy znac, w tym roku tylko 1 zawodnik z Niemiec byl :/ Wszystkie kluby w kk (Aikido,kung-fu i costam_jeszcze) odrzucily zaproszenia.

Ps. gdybym wiedzial o tym miesiac wczesniej to dalbym wczesniej znac.

Jesteś wielkim oszutem i odpuść sobie tą ścieme :?
Aikidocy nie uczestniczą w żadnych zawodach ,a napewno tego typu !
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT

DOKLADNIE TAK, ja bylem kibicem, a plakat zobaczylem "na miescie". Trenera i chlopakow znam ale z nimi nie trenuje.
Pewnie ze damy znac, w tym roku tylko 1 zawodnik z Niemiec byl :/ Wszystkie kluby w kk (Aikido,kung-fu i costam_jeszcze) odrzucily zaproszenia.

Ps. gdybym wiedzial o tym miesiac wczesniej to dalbym wczesniej znac.

z całym szacunkiem ale trzeba być nie lada idiotą żeby na tego typu zawody zapraszać przedstawicieli aikido (ps. następnym razem można wysłac zaproszenia do klubó taichi)
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT

...następnym razem można wysłac zaproszenia do klubó taichi

Przyjadą, wszystkim wklepią i dopiero będzie... :D
  • 0

budo_marek szeja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skądinąd

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT
A TY KARATEKA 1 czego tak na chłopaka sapiesz może nie mieć związku ze sprawą a chciał zareklamować!
po drugie to choćby pół roku wcześniej wysłał zaproszenia to wątpię żeby ktoś z tradycyjnych styli wystartował. Macie jakieś pojęcie o walce w parterze o walce w stójce z ciochami na łeb i rzutach??
  • 0

budo_marek szeja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skądinąd

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT
Pozatym ogłoszenia o turnieju były dostępne na oficjalnej stronie Budokai już od dawna, jak się ktoś interesuje tą formułą walki to napewno by się dowiedział.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT

Pozatym ogłoszenia o turnieju były dostępne na oficjalnej stronie Budokai już od dawna, jak się ktoś interesuje tą formułą walki to napewno by się dowiedział.

O jej nie krzycz prosze to boli ,a o zaintersowaniu świadczy ilośc startujących. Napewno aikidocy żałują ,że ich tam nie było. A czemu nie byliście na Mistrzostwach Europy u Bluminga co 8)
A fakt ,że byłem na jednym z waszych seminariów spowodował,że wiem o czym pisze i o co chodzi w waszej strukturze.
  • 0

budo_marek szeja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skądinąd

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT
tak zapewne po jednym seminarium dowiedziałeś się wszystkiego o walce przekrojowej, spryciarz z ciebie podejrzałeś o co w tym biega i chciałeś teraz ludzi do zawodów wystawić :lol: a co sie uczepiłeś tych aikidoków, może ktoś miałby ochotę zawalczyć w takiej formule przecież coraz więcej ludzi trenuje przekrojowo a pozatym jeśli tak negatywnie jesteś nastawiony do budokai to po co ta rozmowa?
Aco do ilości zawodników to liczy się jakość a nie ilość.
Acha i doszedłeś do wniosku( po tym seminarium) że kyokushinowiec śmiało poradzi sobie w takich zawodach- nie rozśmieszaj mnie.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT
Kolego moje wnioski są moje a do czego doszedłem to inna sprawa. Tyle piszesz o przekrojowych zajęciach ,a nie możesz wbić do swoje główki,że kyokushinowcy też mogą to robić i to z doskonałem skutkiem chociarz uważam,ze to indywidualna sprawa samodokształecenie.Cieszy mnie fakt jak zawodnik ma czas na zajęcia w jednym stylu bo nie zawsze znajduje go na zajęcia podstawowe a co dopiero uzupełniacze.
Zwłaszcza teraz kiedy z czasem jakoś ciezko ,a na salach robi się pusto i corazm mniej ludzi do walki ,a jedynie trenuj.ą po to aby się ruszać i coś robić.
Co do twojej jakość to spokojnie ok ...............
  • 0

budo_marek szeja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skądinąd

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT
ok. zakończmy te swoje wywody niech każdy robi swoje pozatym szanuje każdego kto robi cokolwiek czyli między innymi ciebie kolego szanowny,pozdrawiam.
  • 0

budo_marek szeja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skądinąd

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT
acha nie zrozum mnie źle ,żebyś nie odczytał że nazywam jakiś styl cokolwiek!
Chodzi mi oto że szanuje wszystkich ludzi ze świata sztuk walk bo wiem jakiego poświęcenia wymagają,
AVE.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 04.03.2005 Turniej Budokai FULL CONTACT

acha nie zrozum mnie źle ,żebyś nie odczytał że nazywam jakiś styl cokolwiek!
Chodzi mi oto że szanuje wszystkich ludzi ze świata sztuk walk bo wiem jakiego poświęcenia wymagają,
AVE.

no to inna sprawa osu !
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024