Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych
Mi się wydaje, że starsze osoby nie dadzą się tak łatwo jak młode. Młodzi to panika i widać w nich strach . Oprychy z regóły to wiedzą , że młodszy to łatwiejszy łup. Sami są młodzi bo napadają zwykłe gnoje. Ciężko wyobrazić aby to robił koleś po 30-stce, no chyba , że jakiś menel bardzo agresywny.
  • 0

budo_jezi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych
Ja widzialem na przystanku jak jacys klienci ze 2pare lat moze ok30stki jakiegos klienta ok 30ki kroili.
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych
Co czułem po napadzie/obskoczeniu wpierdolu/zaczepce? Kaca moralnego, że ich wszystkich na miejscu nie zajebałem. Tak wiem, to głupie, ale wtedy tak właśnie myślałem. Aktualnie niezmiernie rzadko mnie ktoś zaczepia, od dłuuuugiego czasu nie straciłem ani grosza, nie lałem się, ani nawet nie musiałem uciekać. Nie prowokujący sposób bycia, wygląd (wredny ryj mam) i gabaryty (+100kg) robią swoje, bo po co mieliby do mnie startować, skoro po drugiej stronie ulicy idzie np. gimnazjalista.

Właśnie GIMNAZJALISTA- w odpowiedzi na pytanie autora tematu mogę postawić tezę, że najniebezpieczniejszy wiek to +- 15 lat. Ktoś taki posiada już przy sobie jakieś dobra materialne- telefon, mp3, kasa, czasem nawet laptop itp. ale dalej zwykle nie posiada powalającej wartości bojowej. Oczywiście również ktoś taki rzadko zgłasza się na policję, bo dzieci nie szanują w swoich kręgach „konfidentów”

Polecam wszystkim artykuł „Chłopcy z motylkami” z Gazety Wyborczej, dodatek Duży Format z września 2003 traktujący w całości o krojeniu małolatów. Autor przeprowadził ciekawe badania wśród osadzonych w zakładach poprawczych na temat wybory potencjalnych ofiar i przebiegu napadu. Niestety nie jestem w stanie podać teraz linka, więc jeżeli ktoś by go miał to będę wdzięczny za podanie – moim zdaniem jak najbardziej adekwatny do tematu.
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych

ja to już setki razy mówiłem i powiem jeszcze raz!!!!!!!!!!
Dla chwastów co nie pozwalają żyć drugim nie ma litości :evil:


Kontur, i co, nawet jeśli wygrasz starcie, możesz mieć wybite zęby, złamany nos i wogóle wyglądać jak "idź stąd i nie wracaj" :) A tak, zostawiasz palanta/ów sobie samym. Inna rzecz, że nie ma wyboru, wtedy trzeba bez litości i na maxa :-)
  • 0

budo_chinczyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_boro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:eNHa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych
Mnie napadli 3 razy w zyciu. Bylo to kiedy mialem wlasnie ok. 15 lat. Zapierwszym raze zwiałem (sam nie wiedzialem ze potrafie tak szybko biegac :D ). Za drugi razem bylem juz przygotowany i dostali gazem po oczach. A za trzecim poprostu powiedzialem, ze nie dam telefonu a, ze szedlem wtedy ulicą na ktorej bylo troche ludu to po chwili sie odczepili. Nogi mi sie wtedy trzesly jak galareta ale najwazniejsze to nie wpadac w pańkę.
Za kazdym razem czulem bezradnosc (moze oprucz drugiego razu bo wtedu czulem satysfakcje :) ) Mimo iz nic mi nie ukradli. Choc bys nie wiem jak dobrze sie bil ich zawsze badzie tylu ze sobie poradzą. Najwazniejsza jest psychika. Jak oni wyczują, ze sie im nie dasz to odpuszczą.
Dobra bo sie rozpisałem :) .
Pozdro!
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych
Ja nie wiem co myslec, idac po ulicy rozgladam sie na wszystkie strony (jak ochroniaze jakiegos polityka), wszedzie widze gosci ktorzy cos chca mi zrobic. Ale naprawde moge wam pwoeidziec z reka na sercu ze treningi krav magi daja duzo, Mam 16 lat, 175cm wzrostu i jestem wysportowany (narazie bez zbednego przypakowania). Chcieli mnie skroic rok temu kiedy nie trenowalem jeszcze Kravki, wracalem ze szkoly parkiem, szedlem dosc wolno, gdy nagle przedemna stanal koles w wieku ok. 10 lat, taki maly knypek. Zaczyna do mnei takim textem:
maly-Ej ty Qrwa mlody masz kase? albo koma?
Ja- Co qrwa? nic nie mam!
maly- qrwa to zara zobaczymy jaki madry!!!
Patrze a tu 4 gosci na mnie idzie, i juz wiedzialem ze maly nie zartowal. Nie probowalem nawet okladac sie z tymi gosciami bo wiedzialem ze dostane po kubku. Zaczalem tak szybko zapierdalac, i nie czulem wogole zmeczenia podczas biegu.
Przez cale 2 miechy balem sie, wszystkiego nawet glupiego wyjscia do supermarketu, naszczescie juz strach minol. Teraz ten strach przerodzil sie w ciagle sprawdzanie czy na ulicy nie ma jakiegos zagrozenia. Pewnie ktos powie ze jestem psychiczny, ale wiem ze jeszcze nieraz taka obserwacja uratuje mi dupe :)
  • 0

budo_valduś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych
Grand12 akurat w twoim przypadku to szkoda że nie dostałeś w kubek, przekonał byś się że to nic wielkiego. Przeważnie lękamy się rzeczy których nie doświadczyliśmy, boimy się lania do pierwszego lania. Urazy fizyczne najczęściej goją się szybciej niż te psychiczne. Dobrze że trenujesz wyrobisz sobie namiastkę obycia i obicia w symulacjach napadów nie narażając swojego zdrowia.
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych
Jak cię Valduś tak czytam to aż widać,że jesteś nadal na poziomie solówek z podstawówki . Ostanio ziomek z mojego osiedla dostał oklep, miał oczy ostro podbite, dwie duże buły,ledwo ślepia widać, złamany nos ( kompletnie skręcony w lewo). Wiesz od ilu dostał? Aż Od jednego ziomka. A wiesz jak długo go bił? Wypłacił mu 3 strzały i buta gdy był na glebie. Rozumiesz czy jeszcze? W podstawówce było fajnie, anorektyczni wszyscy wypłacałeś sobie z ziomkiem po 50 bomb i tylko siniaki były. Szkoda, że z wiekiem robi się trochę gorzej.

Ps. w ogóle to głupote napisałeś. Zamiast spierdalać miał się rzucić na 4 dostać buty, stracić komórkę, ale w sumie byłby happy bo przekonałby się może ,że oklep to nic takiego.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych
Grand12 ty nie dostales kiedys moze porzadnego wpie***lu :?: :) to co ty masz to sie nazywa psychoza :twisted: :wink: nieleczona moze narozrabiac :) pzdr :wink:
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych

Jak cię Valduś tak czytam to aż widać,że jesteś nadal na poziomie solówek z podstawówki . Ostanio ziomek z mojego osiedla dostał oklep, miał oczy ostro podbite, dwie duże buły,ledwo ślepia widać, złamany nos ( kompletnie skręcony w lewo). Wiesz od ilu dostał? Aż Od jednego ziomka. A wiesz jak długo go bił? Wypłacił mu 3 strzały i buta gdy był na glebie. Rozumiesz czy jeszcze? W podstawówce było fajnie, anorektyczni wszyscy wypłacałeś sobie z ziomkiem po 50 bomb i tylko siniaki były. Szkoda, że z wiekiem robi się trochę gorzej.

Ps. w ogóle to głupote napisałeś. Zamiast spierdalać miał się rzucić na 4 dostać buty, stracić komórkę, ale w sumie byłby happy bo przekonałby się może ,że oklep to nic takiego.

Dokladnie. Znajomy od 1 (!) prostego stracil oko.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych

Mam 16 lat (...) wracalem ze szkoly parkiem, szedlem dosc wolno, gdy nagle przedemna stanal koles w wieku ok. 10 lat, taki maly knypek. Zaczyna do mnei takim textem:
maly-Ej ty Qrwa mlody masz kase? albo koma?

:lol: :lol: Przed ucieczką trzeba było sprzedać główniarzowi wychowawczego buta na ryj :twisted: .
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych
Jet nie bylem jeszcze na tyle rozciągniety xDD (a zreszta myslalem tylko o ucieczce)
Skylark powoli przestaje miec ta psychoze i czuje sie coraz lepiej :)
Valduś moze masz racje- ale nadal chce miec normalny nos i wszystkie zabki a nie rządek porcelanek.
  • 0

budo_mukeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych
W sumie...mogę przytoczyć 2 takie przypadki...nawet to w tym roku było.

Pierwszy to jak szedłęm na trening..jakiś kozak przyczepił się do mnie, no nic..spojrzałem się na niego i poszedłem pod sale, okazało się , że w tym dniu odwołany...i widze jak tek kozak idzie z nim był jescze jego kumpel i kolezanka..i drze się na całe gardło jaki to ja nie jestem..no to się wkurzyłem...podchodze blisko..a on nic..łapy w kieszeniach...po krótkiej wymianie zdań okazało się , że tylko w gębie mocny...dostał 2x szybkie dollyo(kopnięcie okrężne) na głowe z wykrocznej , wiec nie było takiego skandalu..za drugim razem się wkurzył , wyciągnoł łapy z kieszeni...momentalnie garda mi poszła w ruch..ten zrobiłwielkie oczy i taki był jego zapał do walki;] odwrócił się i poszedł, jak odchodziłem z tamtąd to widziałem , że na twarzy pozostał mu ślad od mojego buta hehe. No to akurat skończyło isę happy endem.

Drugi raz to już nie było tak wesoło..głownie chciałbym "podziękować" koledze z którym byłem. Poszlismy sobie na miasto w między czasie zaatakowali nas od tyłu dwaj kozacy..nie wyglądali na tawradzieli...że z zaskoczenia..to troche psychiga dała o sobie znać, oczywiścia ta gorsza strona...ale udało mi się jednego łądnie potraktować..z tymże...kolega który cały czas stał i się przyglądał...jak tylko drugi zaczoł na mnie jechać...nieczekał tylko wzioł nogi za pas...do 50 chyba w 3 sekundy, tak się za nim kurzyło :evil: ... no i wtedy psycha mi kompletnie spadła...więc stanołem jak wryty...no i też zaczołem uciekać...wiem, że beż żadnego problemu mógłbym sobie z nimi poradzić..bo nie wyglądali i nie zachowywali się jak twardziele..to jednak dałem się ponieść nerwom i zawiodła mnie psycha....ale najgorsze to jest to, że ten "kolega" już po całym zajściu " słuchaj mam nóż w plecaku" normlanie totalnie się załamałem.

Ale dzięki tej lekcji jaką dostałem, wiem teraz o wiele więcej, mimo, że w pewnym sensie przegrałem tą walke. Zresztą, każdy może powiedzieć , że kazda walka(sytuacja) z jąką się spotkał była dla niego kolejną lekcją , która go podbudowała.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych
mnie ostatnio okradli na juwenaliach. Byłem już dobrze wlany i szdłem rozmawiając przez telefon pośród tłumu. Nagle bomba w nos i tupot nóg ginący w hałasie... i tyle widziałem telefon. Do dziś jak o tym myśle to mnie trafia, że tak głupio dałem się okraść jakiejś piździe. Także jeśli trochę widać że ktoś jest pod wpływem to również jest łatwy cel.
  • 0

budo_mukeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych
Alkohol nie tylko kierowcą zmniejsza refleks;)
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych
Chociaż nie jestem szczególnie duży (173cm, 72kg), to od dobrego 1,5 roku nie zdarzyło mi się zostać zaczepionym. Na pewno wpływ na to ma mój styl: wojskowe spodnie, szeroki pas, glany, krótko ostrzyżone włosy, kurtka najczęściej czarna. Zawszę idę pewnym krokiem. Uważam, że kluczowe znaczenie ma nasza psychika. Kiedy byłem dzieckiem, to zawsze w razie zagrożenia/zaczepki się wycofywałem. Teraz na szczęście mam dużo mocniejszą psychikę. Gdy ktoś się na mnie wpycha w tramwaju, to automatycznie zapieram się nogami i obracam w stronę delikwenta, rzucając mu groźne spojrzenie :D
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych
za to grozne spojrzenie tez mozesz dostac w piczke ;)


Mukeda ja mialem podobna sytuacje tyle ze bylem ja 2 kolesi i 3 kumpele i 3 napastnikow...kolesie dostali po bombie i staneli z boku i patrzeli jak gazem manych traktuje i sie z nimi leje i na koncu spierdalam-totalna porazka ale 3:1 to mialem szczescie ze nie zostalem obutowany, a najlepsze jest to ze skoczyli do kolesia i moglem stac sobie z boku bo mnie nawet nie widzieli :)
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych
No, jak dostaje napadu to zwykle staram sie nie myslec o tych irytujących malych zielonych ludzikach, których ni cholera nie moge zrzucic z ramienia i nie zwracac uwagi na ich szepty oraz zagadujące mnie zwierzęta, bo zwykle i tak nie maja nic sensownego do powiedzenia.

Ale zaraz, chwila, chyba o inny napad chodzilo? Aha, w takim razie zwykle czuje krew napastników którą to obficie sobie ubrudzilem ręce. Pozniej satysfakcje ze moj licznik połamanych bandytów wciaż rosnie i dąży wprost do nieskonczonosci(plus, minus to bym ich chyba skladac musial)

A na serio to napadają na kazdego, wystarczy poczytac gazety. Wiekszosc osob na tym forum to ludzie raczej mlodzi to raz. Dwa nastolatek bedzie latwiejszym celem niz 20-paro latek. No i kazdy kogo okradziono bedzie czul gniew/przygnębienie itp - chyba normalna sprawa.
Pozdrawiam

ps tak, nudzi mi sie :)
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co czuliście po napadach?/ wiek osób najczęsciej napadanych
Gratuluje kolegów. a co dziewczyny nie prubowały pomóc? Zwykle w takich sytuacjach biegają i coś tam krzyczą :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024