Skocz do zawartości


Zdjęcie

Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę

WKN CYPRUS

" APHRODYTE KICK " .......... is on

** Last week end in PAPHOS , WKN World president finaly has signed the contrat with M. Chris CHRISTODOULOU in order to promote the first kickboxing show LIVE on EUROSPORT 2 in the island of CYPRUS .

Final EUROSPORT undercard agreement

WKN WORLD CHAMPIONSHIP KICKBOXING / 5x3 mn / -64,400 kg
Samir " THE PRINCE " ( FRANCE ) vs Robert ZYTKIEWICZ ( POLAND )
WKN EUROPEAN CHAMPIONSHIP KICKBOXING / 5x3 mn / -76,400 kg
Samir " THE RAGE " DOURID ( FRANCE ) vs Yiannis SOFOKLEOUS ( CYPRUS )
WKN International FIGHT KICKBOXING / 7x2 mn / -76,400 kg
Kodad MOHAMED ( FRANCE ) vs Panayiotis KARANIKOLIS ( GREECE )
WKN International FIGHT KICKBOXING / 5x2 mn / -82,100 kg
Christos NIKOLAU ( CYPRUS ) vs Jaferis PANTELIS ( GREECE )

WKN International FIGHT KICKBOXING / 5x2 mn / -66,700 kg
Edy FAETMI ( FRANCE ) vs Boyan DIMITROV ( BULGARIA )

WKN WORLD OFFICE


Samir "The Prince" (Francja) vs Robert Żytkiewicz (Gwardia ZG)

2006-02-20 22:40:21

Już 4 marca odbędzie się walka o Zawodowe Mistrzostwo Świata federacji WKN pomiędzy Robertem Żytkiewiczem z Gwardii Zielona Góra a Samirem "The Prince" z Francji.

Walka odbędzie się w Nikozji na Cyprze i będzie nadawana na żywo na kanale Eurosport 2. Transmisja z gali rozpocznie się o godzinie 21:00. Zawodnicy, ważący 64,4 kg stoczą 5, trwających 3 minuty rund.

Dołączona grafika

Zielonogórzanin przed walką o tytuł mistrza świata

To nie udało się jeszcze żadnemu z zielonogórskich sportowców, żaden też nie dostąpił dotąd nawet szansy na tytuł zawodowego mistrza świata. Pierwszy będzie Robert Żytkiewicz. 4 marca na Cyprze stanie do walki z obrońcą tytułu, ten występ zobaczycie na arenie Eurosportu

32-letni Żytkiewicz, na co dzień ochroniarz, reprezentant klubu ZPKS Gwardia Zielona Góra, wygrał mnóstwo walk w Polsce. Został też zawodowym mistrzem Europy i wicemistrzem świata amatorów. Mógł więc ubiegać o najcenniejszy w tym sporcie laur. Zaproszenie z międzynarodowej federacji kick bokserów nie trafiło do jego rąk przez przypadek. Żeby spełnić marzenia własne i klubowego szkoleniowca - Tadeusza Dudy, musiał pokonać posiadacza mistrzowskiego pasa - Samira, obywatela Maroko i Francji.

Zielonogórski zawodnik i jego trener nigdy nie widzieli w akcji Samira. Nie dokonają rozpoznania stylu walki przeciwnika, bo nie postarali się o jakiekolwiek zapisy z jego występów. - Już tego nie nadrobimy, zostało za mało czasu - mówi Tadeusz Duda. Pewnym pocieszeniem może być fakt, iż Marokańczyk-Francuz najpewniej też nigdy nie widział, jak walczy Żytkiewicz. To jednak obrońca tytułu przystąpi do pojedynku w roli faworyta. - Nie byłem entuzjastą tej walki - przyznaje Duda. - Przestrzegałem mojego podopiecznego, że zbyt wysoko mierzy i rywal jest dla niego za mocny. Samir to najwyższa klasa światowa w tej profesji. Jednak Robert nie chciał mnie słuchać. Tłumaczył mi, że klasa i tytuły mistrza mocniej mobilizują go do przygotowań, wzmagają wolę zwycięstwa. Oby miał rację.

Zielonogórski kick bokser szykuje się do prestiżowego starcia w Anglii. Tam znalazł sparingpartnerów, których brakowało mu w Zielonej Górze. Spośród klubowych kolegów tylko Tomasz Makowski specjalizuje się w wymaganych technikach, jednak on znacznie mniej waży i występuje w niższych kategoriach wagowych.

2 marca Robert Żytkiewicz i Tadeusz Duda wylecą na Cypr. Dwa dni później o godz. 21 zielonogórzanin przystąpi do bodaj najważniejszej walki w karierze. Zielonogórscy kibice mogą obejrzeć jego występ na żywo za pośrednictwem stacji Eurosport 2.

Jaka nagroda finansowa czeka na zawodnika Gwardii, jeżeli zwycięży? - Ja nie powiem. Ale w naszej dyscyplinie pieniądze nie są oszałamiające - twierdzi trener pretendenta.


  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę
Człowiekiem World Kickboxing Network w Polsce jest Cezary Podraza. O tej federacji dowiedziałem się w niezbyt miłych okolicznościach (łódzkich zawodów). Wygląda na to że oponenet Roberta to pupilek WKN.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę
Jego rekord jest imponujący - albo facet jest tak świetny albo sztucznie pompowany przez kelnerów

Name : MOHAMED " The prince " Samir
Date of Birth : 08/08/1982
City : MARGUERITTES
Country : France
Nationality : France
Trainer : Stephane CABRERA / Dominique ROMAN
Manager : WKN WORLD OFFICE
Club : Team CABRERA
Style : boxe thai . Kickboxing . Full Contact . boxing
Colour of short : WKN Red
Number of Pro. Fights : 99 / win: 99 / KO : 58 /
Title in Pro. : WKN WORLD Champion FULL CONTACT . KICKBOXING . THAI BOXING
in 1998 / 1999 / 2000 / 2001 / 2002 / 2003 / 2004
Favourite technique : Spinning back Kick and high kick
Left or right handed : left
Height :176
Weight : 63kg
Profession : security
Hobbies : Traveling for fight
Familial situation : singel
Favourite Thai Boxer : Myself
What was your harder fight / where : In Brazil versus Brazilian champion / in Switzerland versus Ukrainian KOZACHENKO and last one versus jean Charles SHARBOWSKI
Best fighting souvenir : My first World Title in ITALIA
Plan for the future : To be World BOXING Champion
Why & When do you start Thai/ : 10 years ago for fun
Do you practice others sports and which one : no
Last fight result : win SHARBOWSKI on point for Grand tournoi final in Paris


  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę

Favourite Thai Boxer : Myself

:rofl:
Mam nadzieję że Robert utrze Ci troszkę noska. :twisted:
  • 0

budo_lostboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miami

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę
baaaardzo dobry zawodnik :twisted:zobacz kogo wymienia w swoich najtrudniejszych walkach min. jean Charles SHARBOWSKI(oczywiscie ten przeciwnik nie w kicku) czy mozna uznac go za kelnera???widzialem kilka jego walk...Ciezko bedzie ale...
Powodzenia Robert :twisted:
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę

baaaardzo dobry zawodnik :twisted:zobacz kogo wymienia w swoich najtrudniejszych walkach min. jean Charles SHARBOWSKI(oczywiscie ten przeciwnik nie w kicku) czy mozna uznac go za kelnera???widzialem kilka jego walk...Ciezko bedzie ale...
Powodzenia Robert :twisted:

Może może, ale też bardzo w sobie zakochany :)
Teraz sie skapowałem, że pas WKN ma Leszek Kołtun. Ostatnio wywalczył go podczas gali w Wołowie w walce z Niemcem Thomasem Schultzem pokonując go w 3 rundzie przez KO. Walka odbyła się "formule" z lowkickiem.
  • 0

budo_lostboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miami

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę

baaaardzo dobry zawodnik :twisted:zobacz kogo wymienia w swoich najtrudniejszych walkach min. jean Charles SHARBOWSKI(oczywiscie ten przeciwnik nie w kicku) czy mozna uznac go za kelnera???widzialem kilka jego walk...Ciezko bedzie ale...
Powodzenia Robert :twisted:

Może może, ale też bardzo w sobie zakochany :)
Teraz sie skapowałem, że pas WKN ma Leszek Kołtun. Ostatnio wywalczył go podczas gali w Wołowie w walce z Niemcem Thomasem Schultzem pokonując go w 3 rundzie przez KO. Walka odbyła się "formule" z lowkickiem.

nie moze tylko napewno...nie ignoruj moich wypowiedzi tylko dlatego ze mam 3czy 4 posty :wink:zawodnik ten byl kilka lat pod rzad mistrzem w BT co swiadczy o jego klasie :!:
naprawde nigdy nie widziales jego walki???
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę
Prawdę powiedziawszy nie. Nie tylko ja ich nie widziałem, bo trener Roberta też ich nie widział i razem ze swoim podopiecznym ich nie przeanalizowali. To niedobrze.
Pewnie jest dobry kickerem, jednak ja dalej upieram się przy tym, że bardzo siebie Kocha :)

A co do Ciebie Kolego to muszę pogratulować i zaczynam Cię coraz bardziej szanować, bo masz na koncie dopiero jakieś 9 postów a już widziałeś wiecej niż ja.. :wink:
  • 0

budo_lostboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miami

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę
odnosnie ogladania walk...nie trzeba sie bylo zabardzo wysilac bo tylko jedna stacjia tv pokazuje tego typu zawody ale tak"obcykana" w tych sprawach osoba powinna to wiedziec :wink: Chyba ze nie masz tego programu...no ale tego nie wiem :roll:
Pozdrawiam Kolege :D
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę
Czy "the prince" nie jest tym co wygral ostatnia gale KB jaka byla transmitowana na polskim eurosporcie (kawalek czasu temu) ? Jesli to On to walczy swietnie :? ale Robert jak sie postara to wygra napewno :wink:
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę

odnosnie ogladania walk...nie trzeba sie bylo zabardzo wysilac bo tylko jedna stacjia tv pokazuje tego typu zawody ale tak"obcykana" w tych sprawach osoba powinna to wiedziec :wink: Chyba ze nie masz tego programu...no ale tego nie wiem :roll:
Pozdrawiam Kolege :D

Niestety nie mam tego programu :cry:
  • 0

budo_lostboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miami

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę

Czy "the prince" nie jest tym co wygral ostatnia gale KB jaka byla transmitowana na polskim eurosporcie (kawalek czasu temu) ? Jesli to On to walczy swietnie :? ale Robert jak sie postara to wygra napewno :wink:

widze ze nie jestem sam...dokladnie to ten zawodnik :twisted:
Pozdrawiam
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę
Robert sprawił niespodziankę srebrrnym medalem w Agadirze. Oby znowu nas mile zaskoczyl. Jeśli jednak dobrze pamietam walkew jego przeciwnika, to jest okrutnie silny i mocno prze do przodu. Czy mozecie potwierdzic lub zaprzeczyc.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę
Pamietam ze strasznie mocno napieral we wszystkich walkach i chyba wszystkie wygral trzymajac przeciwnika przy linach :? W pamieci utkwila mi walka kiedy celnie wkrecil kopniecie z wyskoku przeciwnikowi na watrobe ale nie martwmy sie :wink:
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę
dokladnie. Pamiętam. Ktoś mowił o pópilku WKN. Może WKN nie jest bardzo silną organizacją ale akurat on jest niezły. Dlatego pewnie Cabrera chwali sie na lewo i prawo
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę
dokladnie. Pamiętam. Ktoś mowił o pupilku WKN. Może WKN nie jest bardzo silną organizacją ale akurat on jest niezły. Dlatego pewnie Cabrera chwali sie na lewo i prawo
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę
Oglądałem nagranie z walki Samira i dla mnie osobiście jest to jeden z najefektowniej walczących kick-boxerów. Dobrze łączy techniki, potrafi świetnie wyprowadzać kombinacje kopnięć z uderzeniami. Bardzo jestem ciekaw wyniku tej walki.

Gizmo
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę
Wszyscy mamy obawy:) A ja nie mam eurosport 2:(
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę
Zytkiewicz przegrał. Jednak walczył w pełłnym dystansie. To duży sukces. Gdyż pamiętamy, iż Prince czesto konczyl w 1 rundzie. Żytkiewicz okazuje sie rasowym fighterem.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Robert Żytkiewicz o zawodowego mistrz świata WKN w tą sobotę
szkoda :cry: ktos jest w stanie napisac jakies sprawo zdanie ? albo wrzucic walke ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024