Skocz do zawartości


Zdjęcie

trening poczatkujacego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_brumek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź-JNW

Napisano Ponad rok temu

trening poczatkujacego
Witam!
Od pazdziernika renuje MT i mam pytanie odnosnie treningow. Otoz na treningach cwiczymy nonstop kopniecie w tarcze ktore trzyma kolega ewewntulanie ustawiamy sie w rzedach i cwiczymy techniki podstawowe "na sucho" w powietrze przeplatajac to brzuszkami lub pompkami...gdy zaczynalem trenowac byle na paru treningach u bardziej zawansowanej grupy i tam kazdy trening sie konczyl malymi sparingami takie lightowe popukiwanie 3 x 2 minuty np najpierw same rece w drugiej rundzie rece i nogi a w trzeciej rece nogi kolana i lokcie...u nas niczego takiego nie ma zero walki no chyba ze walka mozna nazwac cwiczenie kopniec na sobie (czasem bez tarcz)...czy z tymi treningami jest wszystko ok tzn czy nie powinno byc troche walki moze dodam ze cwicze kompletnie rekreacyjnie 2x w tygodniu po 1h 15 min...chcialem sie przeniesc do innego klubu o ktorym wyczytalem tu na forum ale okazalo sie ze pod wskazanym adresem klub zostal zamkniety
  • 0

budo_shrek.rtx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków dawna stolica Polaków

Napisano Ponad rok temu

Re: trening poczatkujacego
Jest O.K.
Zanim trener dopuści Cię nawet do lekkich sparingów musaisz opanować chodzenie, podstawowe tchniki i trochę "kondycji". To musi trochę trwać, złaszcza że ćwiczysz zdecydowanie rekreacyjnie.
Inaczej sparingii które mają czegoś uczyć przerodziłyby się w wiejsko-chłopskie dyskotekowe nawalanki.
Cierpliwości.

pozdrawia Lemur zwany rocco
  • 0

budo_brumek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź-JNW

Napisano Ponad rok temu

Re: trening poczatkujacego
dzieki za odpowiedz zastanawialo mnie to bo sie naczytalem ze w MT duzo sparingow wiec martwilem sie ze jak place kase to chociaz niech mnie ucza czegos sensownego a nie "byleczego"..
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening poczatkujacego
jestem nowy na forum ale od razu widze że Shrek.rtx zana sie na rzeczy.brumek słuchaj go to daleko zajdziesz
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: trening poczatkujacego
Pewnie trenujesz w Sirocco :) :):) tak :?: :? ::?:
  • 0

budo_brumek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź-JNW

Napisano Ponad rok temu

Re: trening poczatkujacego
Tak trenuje w Sirocco ale nie mialem na celu szkalowania klubu czy trenera grzecznie sie zapytalem....
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: trening poczatkujacego

Tak trenuje w Sirocco ale nie mialem na celu szkalowania klubu czy trenera grzecznie sie zapytalem....

Nie spoko spoko klub jest oka :) :):) ja tez tam trenowalem i znowu bede :!: :!::!: nie moglem caly czas bo mialem kontuzje :( trenujesz pewnie u Dlugiego bardzo wporzadku Trener :) :):)
  • 0

budo_dzika
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ

Napisano Ponad rok temu

Re: trening poczatkujacego
najpierw musisz podłapać troche techniki bo możesz zrobic krzywde sobie i innym. a to nie jest takie łatwe. też trenuje w Sirocco.

:* ..::love::SiRoCcO::.. :*
  • 0

budo_brumek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź-JNW

Napisano Ponad rok temu

Re: trening poczatkujacego
nie nie u Dlugiego u Danowskieg trenuje choc chetnie bym sie wybral do Dlugiego bo slyszlaem ze treningi sa spoko...pewnie sie dziwicie mojemu postowi ale nie macie tak ze jak sie uczycie to chcecie sprawdzic czy jakies zmiany sa czy?? Ja jestem zwyczajnie bardzo ciekaw czy cos sie zmienilo przez ten czas jak trenuje czy nie...
  • 0

budo_dzika
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ

Napisano Ponad rok temu

Re: trening poczatkujacego
w jakie dni trnujesz i o jakich godzinach?
  • 0

budo_brumek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź-JNW

Napisano Ponad rok temu

Re: trening poczatkujacego
Oj Dzika pewnie chcesz mnie zdemaskowac...dla ulatwienia powiem Ci ze jestem chyba najgrubszym trenujacy w klubie....:PPP
P.S Ja natomiast wiem kto Ty jestes....:PPP
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: trening poczatkujacego
No no u Dlugiego bardziej podobaja mi sie treningi niz Przemka :!: dobre rozgrzewki prowadzi :) :):) i moim zdaniem jest luzniej ;) Pozdro
  • 0

budo_dzika
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ

Napisano Ponad rok temu

Re: trening poczatkujacego
ni ja tam wole Przemka jednak, chociaż przyznam, że u Długiego jeszcze nie byłam:)
PS. Brumek to nie fair. Ty mnie znasz a ja Cie nie?? wlasciwie to skad mnie znasz?
  • 0

budo_brumek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź-JNW

Napisano Ponad rok temu

Re: trening poczatkujacego
Zakladajac ze tak samo na Ciebie w klubie to kiedys na Ciebie krzyknal cos tam Przemek az ze kojarzylem Twoj nick z tego forum to sobie pomyslalem ze to pewnie Ty...mnie natomiast pewnie nie poznasz gdyz w chwili obecnej nie mam za co zaplacic za treningi niby to tylko 70 zl ale jak na kieszen zaka to sporo...
  • 0

budo_brumek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź-JNW

Napisano Ponad rok temu

Re: trening poczatkujacego
Errata:
Zakladajac ze tak samo WOLAJA na Ciebie w klubie to kiedys .....
  • 0

budo_dzika
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ

Napisano Ponad rok temu

Re: trening poczatkujacego
Ech no fakt... wołają chociaż nie wiem czemu. W końcu ja taka spokojna dziewczynka jestem :) :rofl:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024