Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak skasowac kozaka?? hehe....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
463 odpowiedzi w tym temacie

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Za szkole sie wez i planowanie doroslego zycia w ktore wchodzisz dopiero a nie za "Honor ulicznika" narazal swoje zdrowie bedziesz.

Gada - olej
Bije - napierdalaj
Duzo ich - uciekaj.
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
wracajac do filmiku:

on ich zaskoczyl ale nie znokautowal (chyba zadnego); moze ich posiniaczyl i beda stekac dnia nastepnego ale na tym filmiku sa jeszcze wscieklejsi ...
wypracowal sobie dobra sytuacje do ucieczki a ta (no wlasnie...) moglaby byc potrzebna widzac jak szybko tamci wstaja, i gdyby nie znalazl sie rozjemca
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Mam takie pytanie jest u mnie koles na osiedlu WIELKI KOZAK hehe...(187cm,98kg ok) strasznie sie wozi i robi z ludzi frajerow !! ja jestem przy nim maly :lol: (175cm,64kg) chodze na tajski ok 6 miechow i juz nie moge na to patrzec :twisted: czy widziecie jakie kolwiek szanse (tylko bez sprzetu) ??!! :) :):) POzdro


6 miesiecy? w walce z kims kto nic cwiczy i jest takiej samej postury teoretycznie nie powinnies miec klopotow, jesli przykladales sie do treningow i szybko opanoales technike , ale co do walki z kims sporo wiekszym to nawet jesli jestes szybszy , to z pewnoscia po kilku ciosach w stojce twoj przeciwnik dojdzie do wniosku ze nie ma szasn to poprostu przerwoci cie swoim ciezarem ciala na ziemie i co ci pomoze te 6 miechow Mt?? jesli nie cwiczysz parteret? nic!! dostaniesz wpierdol i to byc moze ciezki ,jak zacznie cie okladac na glebie ;) hehehe

jak sie poczujesz zagrozony to lej go czym popadnie i w nogi. potem telefon na policje ze cie napadl.


co to za filizofia ?? najpierw ma zgrywac kozaka i nadupcac typa a jak przegra to zadzownic na psy ze go pobil ?
C.H.W.D.P
!!!!




Mam takie pytanie jest u mnie koles na osiedlu WIELKI KOZAK hehe...(187cm,98kg ok) strasznie sie wozi i robi z ludzi frajerow !! ja jestem przy nim maly Laughing (175cm,64kg) chodze na tajski ok 6 miechow i juz nie moge na to patrzec Twisted Evil czy widziecie jakie kolwiek szanse (tylko bez sprzetu) ??!! SmileSmileSmile POzdro

sam wiesz na co sie stac. wiesz komu na treningach potrafisz przywalic, a komu nie. jak dla mnie to pol roku to za malo zeby pokonac kogos ciezszego o ponad 30kg. pamietaj ze trenujesz tylko stojke - jak dojdzie do parteru to moze ci byc bardzo nieprzyjemnie.
jak sie poczujesz zagrozony to lej go czym popadnie i w nogi. potem telefon na policje ze cie napadl.

prowokowanie bojki uwazam za glupote wiec ci tego nie polece.

ps.
skoro on chodzi i sie wozi to rozumiem ze chodzi sam - w razie czego to zawsze z kolegami we 2-3 dacie mu rade.


  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Mam takie pytanie jest u mnie koles na osiedlu WIELKI KOZAK hehe...(187cm,98kg ok) strasznie sie wozi i robi z ludzi frajerow !! ja jestem przy nim maly :lol: (175cm,64kg) chodze na tajski ok 6 miechow i juz nie moge na to patrzec :twisted: czy widziecie jakie kolwiek szanse (tylko bez sprzetu) ??!! :) :):) POzdro


6 miesiecy? w walce z kims kto nic cwiczy i jest takiej samej postury teoretycznie nie powinnies miec klopotow, jesli przykladales sie do treningow i szybko opanoales technike , ale co do walki z kims sporo wiekszym to nawet jesli jestes szybszy , to z pewnoscia po kilku ciosach w stojce twoj przeciwnik dojdzie do wniosku ze nie ma szasn to poprostu przerwoci cie swoim ciezarem ciala na ziemie i co ci pomoze te 6 miechow Mt?? jesli nie cwiczysz parteret? nic!! dostaniesz wpierdol i to byc moze ciezki ,jak zacznie cie okladac na glebie ;) hehehe

jak sie poczujesz zagrozony to lej go czym popadnie i w nogi. potem telefon na policje ze cie napadl.


co to za filizofia ?? najpierw ma zgrywac kozaka i nadupcac typa a jak przegra to zadzownic na psy ze go pobil ?
C.H.W.D.P
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

a mnie to juz wkurwia chcialem uratowac mu dupe i tak sie zrewanzowal

dwa przyslowia:
za kazdy dobry uczynek spotka cie zasluzona kara.
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
przepraszam - drugie sie nie wpisalo:
chcesz narobic sobie wrogow - oddaj komus przysluge.

aha - czyli ten gosc nie chodzi i sie nie wozi tylko cie szkaluje tak? to zmienia postac rzeczy. w tym wypadku radze nie prowokowac walki.
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
SORRY za podwojne napisanie posta!!
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Psycho boy jack - coś w tym jest
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

C.H.W.D.P

OT - KOMPLETNY [start]
Wiesz co BZYK - nie znam Cie i nie wiem ile masz lat i na ile rowno pod kopulka ... ale KURWA MAC nie bluzgaj na Budo na Gliniarzy. Tu wielu forumowiczow pracuje w Policji i innych sluzbach mundurowych... i jesli zrobi im sie przykro ... to ci dla przykladu bana przyloza... albo w rylo przypierdola (choc o to akurat ich nie posadzam, bo to bardzo porzadni i cierpliwi dla takich jak ty ludzie). Naucz sie psia Twoja nedza szanowac gliniarzy bo to dzieki nim nie ma na ulicach zupelnego burdelu. Popracuj troszke moze noca w zajebanej dzielnicy swojego miasta , gdzie za 1200 brutto gosc Cie stolkiem zajebie z 7 pietra ... a potem bluzgaj na Niebieskichi wypisuj sobie chwdp.
Pozapierdalaj na ulicy w swieta, weekendy, gdy wszyscy akurat sie bawia .. a tobie wypadla sluzba w najgorszej kilerni w miescie...

I zeby nie bylo , ja nie kocham gliniarzy bo za czasow komuny nie raz dostalem pare pal na plecy za ulotkowanie i inne takie a i w obecnych czasach mam do nich swoje zastrzezenia ... ale ich szanuje ... bo pracowalem nieraz z nimi ... i mimo ze czasem zdarzaja sie straszne matolki :) wsrod nich , to wiem jak ciezka i niebezpieczna jest ich praca.
OT [koniec]
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Mam takie pytanie jest u mnie koles na osiedlu WIELKI KOZAK hehe...(187cm,98kg ok) strasznie sie wozi i robi z ludzi frajerow !! ja jestem przy nim maly :lol: (175cm,64kg) chodze na tajski ok 6 miechow i juz nie moge na to patrzec :twisted: czy widziecie jakie kolwiek szanse (tylko bez sprzetu) ??!! :) :):) POzdro


Musisz tak jak kontur 17 stać się superbohaterem. każdy Superbohater potrzebuje jednak na początek stroju superbohatera. Jako początkujący superbohater proponuję styl Castorama Fashion:
Dołączona grafika
W tym stroju będziesz budził respekt i podziw ziomków na osiedlu. Potem musisz zacząć tępić buractwo. Zacznij od swojego osiedla i tego kolesia co waży 95 kilo. Jak go zajebiesz to zabierz się za jego rodzinę. Prewencyjnie wytłucz wszystkich członków jego rodziny do dwóch pokoleń w górę. Potem poszukaj innych buraków na osiedlu. Zrób sobie tabelkę w Excelu, albo kup sobie zeszyt i pilnie notuj, kto się za bardzo wozi, albo myśli, że jest kozakiem. Zrób sobie ranking, posortuj i eliminuj każdego.
Następnie zabierz się za ludzi, którzy śmiecą w windach, dewastują huśtawki albo rozrzucają papierki. Potem za tych co depczą trawniki, i malują po ścianach. Kiedy już z nimi się uporasz wówczas zwróć uwagę na krzywo parkujących kierowców - oni też są bardzo wkurwiający.
Twoim następnym celem powinni byc starcy, którzy za wolno się poruszają i nie potrafią uciec przed twoją potęgą. Potem zwalczaj dzieci chodzące na wagary, a następnym etapem będzie sprawdzanie czy mają same piątki w dzienniczkach.
- pamiętaj! Bądź bezwzględny i szybki jak kontur17! Tylko Castorama Fighter jest w stanie oczyścić ten świat!
Liczymy na ciebie!
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

C.H.W.D.P

OT - KOMPLETNY [start]
Wiesz co BZYK - nie znam Cie i nie wiem ile masz lat i na ile rowno pod kopulka ... ale KURWA MAC nie bluzgaj na Budo na Gliniarzy. Tu wielu forumowiczow pracuje w Policji i innych sluzbach mundurowych... i jesli zrobi im sie przykro ... to ci dla przykladu bana przyloza... albo w rylo przypierdola (choc o to akurat ich nie posadzam, bo to bardzo porzadni i cierpliwi dla takich jak ty ludzie). Naucz sie psia Twoja nedza szanowac gliniarzy bo to dzieki nim nie ma na ulicach zupelnego burdelu. Popracuj troszke moze noca w zajebanej dzielnicy swojego miasta , gdzie za 1200 brutto gosc Cie stolkiem zajebie z 7 pietra ... a potem bluzgaj na Niebieskichi wypisuj sobie chwdp.
Pozapierdalaj na ulicy w swieta, weekendy, gdy wszyscy akurat sie bawia .. a tobie wypadla sluzba w najgorszej kilerni w miescie...

I zeby nie bylo , ja nie kocham gliniarzy bo za czasow komuny nie raz dostalem pare pal na plecy za ulotkowanie i inne takie a i w obecnych czasach mam do nich swoje zastrzezenia ... ale ich szanuje ... bo pracowalem nieraz z nimi ... i mimo ze czasem zdarzaja sie straszne matolki :) wsrod nich , to wiem jak ciezka i niebezpieczna jest ich praca.
OT [koniec]


ty ich lubisz czy szanujes z a ja nie!!!
i tak bedzie a co do tego twojego posta tu nie chodzi o nich tylko o niego , piszesz ze ma isc ze swiadomsica ze go chce najebac , a jak by przegral to sugerujesz ze ma zadownic na psy , to jak jest taki kozak to po co sie ma bronic niebiekiem mundurem?

A co do tej ich pracy to nikt im nie kazal wybierac takiego zawodu!!
sami go sobie wybrali wiec musza sie liczycz z tym ze bede szykowani, i napenwo nie ebde ich szanowal .

Naucz sie psia Twoja nedza szanowac gliniarzy bo to dzieki nim nie ma na ulicach zupelnego burdelu.


To ze ty ich szanujesz nie znay ze ktos tez musi , kazdy ma inne poglady i nie sugeruj mi tu nic co mam robic!!
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
te bzyku, a powiedz krótko i sensownie, za co nie lubisz policji i policjantów ? ...
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
bzyku, jestes prosty - zeby nie powiedzieć, prostacki...
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
On nie lubi policjantów bo ... BO TAK .
Ciekawy Bzyku czy ty wogóle masz jakieś powody , zeby tych policjantów nie lubić ?
Pewnie nie .
Pewnie w życiu policja nic od ciebie nie chciała bo czego mogła by chcieć do takiego leszcza , mandatów pewno nie dostajesz bo zaloze sie ze nie masz prawka :D .

Jednym słowem LOL .
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Nie lubi ich bo dla ludzie w wieku 12-18 lat nieuzasadniona nienawisc do policji jest trendy i cool :?
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Nie bo on jest Jude Hunter - i to nie wypada...zgadłem bzyku???
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Wlasine, trendy i cool(czytaj malpowanie innych zeby na osiedlu nie wysmiali :? )moj stosunek do policji?? Ni to ziebi, ni to grzeje. A wracajac do tematu to juz kots pisal na forum ,ze na kazdego kozaka znajdzie sie kozak :D
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Takie małpowanie innych - bo to trendy i cool - wg mnie jest oznaka bóractwa i tego, ze człowiek nie ma własnych pogladów!
Rzekł bym wiecej, ze gosc nie ma własnego rozumu...
  • 0

budo_uth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Nie lubi policjantow bo Peja tez ich nie lubi :) (or whatever inny polski hip madafaka hoper, ktory wiesz wszystko o ulicy, ziomalach, blantach i slumsach)...
Dzieki policji jeszcze jakis cep nie wladowal Ci sie do domu...
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
popieram moich przedmowcow co za debilizm rosnie :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024