Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak skasowac kozaka?? hehe....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
463 odpowiedzi w tym temacie

budo_lawless
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

co wygralem?

Jagodzianke :) :) :)


Na kościach
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
A czy ten koleś burzył się do Ciebie? Jesli nie to po co masz sobie na siłę szukać problemów? A co do tępienia degeneratów (vide Kontur 17). Takie coś może się szybko przekształcić w prewencyjny odstrzał wszystkich, którzy z jakiegoś względu Ci się nie podobają. Lepiej nie próbować. Można sobie narobić sporych problemów. Po co iść siedzieć za gówno?
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Nie dopisałem w poprzednim poście. Jeśli jesteś świadkiem że taki koleś leje np. kobietę, wierdol mu a następnie dzwoń na policję. I nie wypisujcie bzdur że oskarżą was o pobicie, trzeba tylko umiejętnie się tłumaczyć, a tego typu cwaniaczki na dołku płaczą jak dzieci (niejednokrotnie widziałem). Jeżeli jednak są to jakieś gówniarskie solówy nie ma się co mieszać.
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
UUUU Panie .. teraz to z kasowaniem ciezko jest ... ewentualnie mozesz mu wybic na czole numer pojazdu i date skasowania jesli posiadasz zestaw MALY DRUKARZ... no chyba ze w Twoim miescie kasowniki jeszcze dziurki robia w biletach...
Za moich czasow to sie kasowalo ... gnojka za jezyk , jezor do kasownika i mial piekne 5-10 dziurek ;)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Klikasz na niego prawym i wybierasz USUN .
Proste .

PS : 6 miechów to stary szkoda gadać weź nawet nie myśl o takich sprawach .
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Mam takie pytanie jest u mnie koles na osiedlu WIELKI KOZAK hehe...(187cm,98kg ok) strasznie sie wozi i robi z ludzi frajerow !! ja jestem przy nim maly Laughing (175cm,64kg) chodze na tajski ok 6 miechow i juz nie moge na to patrzec Twisted Evil czy widziecie jakie kolwiek szanse (tylko bez sprzetu) ??!! SmileSmileSmile POzdro

sam wiesz na co sie stac. wiesz komu na treningach potrafisz przywalic, a komu nie. jak dla mnie to pol roku to za malo zeby pokonac kogos ciezszego o ponad 30kg. pamietaj ze trenujesz tylko stojke - jak dojdzie do parteru to moze ci byc bardzo nieprzyjemnie.
jak sie poczujesz zagrozony to lej go czym popadnie i w nogi. potem telefon na policje ze cie napadl.

prowokowanie bojki uwazam za glupote wiec ci tego nie polece.

ps.
skoro on chodzi i sie wozi to rozumiem ze chodzi sam - w razie czego to zawsze z kolegami we 2-3 dacie mu rade.
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
zdecydowanie uważam że 6 miechów to nic, wiadomo że zależy to od determinacji i indywidualnego treningu (jedni przez 6 miechów chodzą na dwa - trzy treningi w tygodniu a drudzy poza tym ćwiczą codziennie, rozciągają się, biegają i co tam jeszcze wymyślą).

W każdym bądź razie nie uważam żeby takie spuszczanie manta było dobrym wyjściem, póki Ciebie nie rusza to i Ty go nie ruszaj...

Albo obejrzyj "chłopaki nie płaczą" i moment "czy jest tu jakiś kozak"... to może naprawdę wiele nauczyć..
  • 0

budo_lostboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miami

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
zbyt duza dysproporcja wagi i wzrostu :evil: jak Cie zlapie to... :P daj pokoj chlopak idz swoja droga :twisted:
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Jak przyburzy do ciebie to wtedy startuj ale tylko z kumplami .

PS. Jagodzianka będzie ze śmietnika :lol:
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
najpierw looknij sobie na te filmik:http://video.google.com/videoplay?docid=5243364330000346908&q=street+fights
jesli ten kozak jest podobny do typa w czarnej koszulce to lepiej do niego nie podskakuj :D
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Typowy przykład ludzi nie umiejących działać w grupie. Pokazuje zato ,że pozycja 1 na kilku nie musi byc także z góry przegrana. Wracając do tematu ładnie jest tu pokazana przewaga masy i zalety z tym idące.
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Ale tutaj też jest pokazane jak działa determinacja. Kolesie raczej nie byli gotowi na walkę, więc jak wszystko się zaczęło byli całkowicie zaskoczeni. Nie sądzę aby można było tutaj w samych superlatywach wypowiadać się nad wyższością kogokolwiek. Fakt że człowiek wytrenowany i wyćwiczony ma spore szanse w takim starciu. Ale to mogłoby inaczej wyglądać gdyby obie strony od początku dążyły do konfliktu i byłyby gotowe na użycie pięści.

Oni byli zdezorientowani i zastraszeni... no i jak tu się bronić nawet jakby się miało technike ??
Według mnie właśnie psycha miała większy udział niż technika i masa.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Typowy przykład ludzi nie umiejących działać w grupie

Nic dodać, nic ująć...
  • 0

budo_selvagem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
a ja pamietam, ze byl tu taki jeden, ktory dostal wpierdol od jakis kolesi z osiedla. pochodzil pare miechow na jakies SW, poboksowal na wlasną ręke i myslal, ze juz jest kozak i da im rade. co sie okazalo? znowu przegral :/ nie ryzykuj, bo nie jestes pewny.. a to sie liczy. koles z filmika to swietnie pokazal.. byl pewny i zdeterminowany ich sklepac i.. zrobil to
  • 0

budo_tomas155
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KrK

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
no ziomek pocwicz jeszce z conajmnije rok i dowiedz sie o tym typie wiecej ....no chyba ze cie raczki swierzbia to mozesz pokminic ....ale tak zebynie wiedzila kto to wiesz ocb ?? (kominiarka i te sprawy :P ):twisted: :Phehe
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Zrobil Ci cos ??? NIE
TO GO ZOSTAW...
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Zrobil Ci cos ??? NIE
TO GO ZOSTAW...


popieram
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
sorki, ale nie mogę patrzeć jak kozak pisze takie posty, heh ;) przecież to już zajeżdża patologią, nie mówiąc o postach niektórych, którzy doradzają swoje siedząc przed kompem. Ziomuś, lałeś się kiedyś na ulicy? To nie sparing. Możesz jedynie liczyc, że jeśli dostaniesz knockout kompletnie nietechnicznym szlachtem przez swoją buzię, to koles nie bedzie Ci skakal trepami po głowie, a tu miałbym wątpliwości, czy by tego nie zrobił. Zaatakował Cię? Nie. Twoją kobietę, rodzinę, przyjaciół, kogokolwiek? Nie. Tak naprawdę ćwiczysz od 6 miechów i chcesz się sprawdzić, proste; fizyczny trening wzmaga poczucie wartości, podnosi testosteron, podbudowuje ego - wyluzuj i obejdz szerokim łukiem, nie ładuj się w żadne gówna; tak jak chłopaki powiedzieli (i parafrazując Nitzchego) - walcząc z degeneratami sam się stajesz jednym z nich.

dwa, że nie bądź zwyczajnie głupim samobójcą. moze sie uda raz, ale za drugim - jak juz bedziesz bardziej osmielony wczesniejsza wygrana - moze sie nie udac. Pomysl
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Nie moglem wczesniej pisac bo nie mialem czasu :) :):) a wiec sprawa wyglada tak: Ja znam tego kolesia i to BARDO dobrze byl moim dobrym kolezka :!: ale ostatnio wyszla ch**owa kwestia i mnie pomawia na osiedlu do WSZYSTKICH :!: a mnie to juz wkurwia chcialem uratowac mu dupe i tak sie zrewanzowal ,tak samo ciagle ma problem do mojego dobrego kolegi :!: to nie jest bezinteresowne bo wiekszosc dotyczy mnie :!: POZDRO :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024