Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czym jest bjj ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
Zamknąć ten temat!
Nie da się tego słuchać(czytać :) )
Miłosć i pokój pany :)
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

Ech... "Bardziej poobijacie"?

I tu widzę problem z takim podejściem.
Bo na bjj się partnera nie obija.
Zatem co sobie "bardziej" zrobicie? Połamiecie ręce, czy się podusicie?


Nie wiem nie mam pojecia nie moge ci odp na to pytanie nie wiem jak jest na bij nie bylem na treningu ale moze nie od razu lamac rece czu kogos dusic tylko poprostu wieksza determinacja i chec wygranej niz z innym sparingpartnerem by pokazac kto jest lepszy .niew iem wszytko by wyszlo w praniu jak to sie mowi;)

Bez wzajemnego szacunku nie ma treningu parteru.
(To znaczy może w sumie być - ale tylko jeden. A potem długa rekonwalescencja przegranego. :) )
tez nie wiem bo nie bylem na treningu .

Daruj sobie parter, do czasu aż dojrzejesz emocjonalnie i przestaniesz się uważać za "Łowcę Żydów" czy innego hooligana. 8) Zbieraj znaczki, czy sfastyki i dorastaj. :)


To czy sobie daruje czy nie to juz moja sprawa i sam podejme decyzje;)
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

Tak - zazwyczaj wybieram z kim chcę trenować. (A zwłasza walczyć na treningu.) I nie jestem przy tym wcale wymagający. :)
Ale pewnych rzeczy (np. śmierdzącego, brudnego stroju lub huligaństwa) na treningach nie trawię.

no wlasnie jak napsiales do sparingow a nie do wspolnego trenowania w tej samej sekcij


A jak bym się dowiedział, że ktoś jest huliganem i bije ludzi bez powodu (wszystko jedno czy Żydów, czy okulrników) to bym mu podziękował za dalszy wspólny trening.
I jeszcze Ci powiem, że tak samo by postapiła większość trenerów, których znam i szanuję.

Jak bez powodu? co ty myslisz ja chodze i tluke kazda napotkana osobe ? robie to z tymi ktorzy tez maja takie poglady jak ja. a do zwyklych ludiz to ja nic nie mam .

Szufladkownie ludzi z gory za np: jakas przynaleznosc to jest wlasnie ta Mentalnosc Polakow!!

Ależ Ty sam się zaszufladkujesz w oczach ogółu, jak będziesz się tak podpisywał, czy nosił takie koszulki... :roll: Zastanów się.
Chyba, że robisz to TYLKO dla jaj. Bo bywają i tacy. :)


dam ci przyklad -
kibic jedzacy na wyjazdy , bijacy sie za klub dla ciebi czy dla innych szufladkuajcycych psials bys tak samo jak do mnie a bys go poznal i okazalo by sie ze jest po studiach , a na codzien jest zwyklym spokojnym czlowieczkiem( a takich jest duzo) , ale za to ze jedzi na mecze i sie bije tzreba go od razu zaszufladkowac. wiec na to nic ani ja ani nikt nie poradzi bo spoleczenstwo i tak bedzie nas z gory skreslac .


Zamknąć ten temat!
Nie da się tego słuchać(czytać :) )
Miłosć i pokój pany :)


JUZ to dawno bylo pisane
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

JUZ to dawno bylo pisane

To po chuj odpisujesz dalej i wkurwiasz ludzi swoja osoba...
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
Popadasz w łacinę Yoshihiro. :)
Szkoda nerwów stary.

Na zakończenie - istnieje wieeelka różnica między udziałem w ustawkach, a byciem jude-hunterem (czy innym 'hunterem') i biciem słabszych w kilku tylko dlatego, że są np. Żydami, czy kibicami innej drużyny. Przemyśl to sobie, Bzyku, może wpadniesz na to - jaka to różnica.

EOT
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

dam ci przyklad -
kibic jedzacy na wyjazdy , bijacy sie za klub dla ciebi czy dla innych szufladkuajcycych psials bys tak samo jak do mnie a bys go poznal i okazalo by sie ze jest po studiach , a na codzien jest zwyklym spokojnym czlowieczkiem( a takich jest duzo) , ale za to ze jedzi na mecze i sie bije tzreba go od razu zaszufladkowac. wiec na to nic ani ja ani nikt nie poradzi bo spoleczenstwo i tak bedzie nas z gory skreslac .


Cos Ci powiem, bez zlosliwosci.

Ktos kto jezdzi na ustawki nie jest kibicem. Ktos kogo fascynuje sport, kto dopinguje zawodnikow danej dyscypliny, interesuje sie nia - jest kibicem.
To, ze ktos sie bije "za klub", pokazuje, ze ma chyba jakies problemy z hierarchia wartosci, albo ze zrozumieniem tego jaka jest idea sportu - rywalizacja, dobra zabawa, obustronny doping, atmosfera.
Takich ludzi nie trzeba szufladkowac, sami sie szufladkuja odpowiednio. Skresla sie ludzi, ktorzy wypaczaja idee sportu, przez co wyglada on tak jak wyglada.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

Skresla sie ludzi, ktorzy wypaczaja idee sportu, przez co wyglada on tak jak wyglada.

święte słowa
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

JUZ to dawno bylo pisane

To po chuj odpisujesz dalej i wkurwiasz ludzi swoja osoba...


bo wy odp :)


Na zakończenie - istnieje wieeelka różnica między udziałem w ustawkach, a byciem jude-hunterem (czy innym 'hunterem') i biciem słabszych w kilku tylko dlatego, że są np. Żydami, czy kibicami innej drużyny. Przemyśl to sobie, Bzyku, może wpadniesz na to - jaka to różnica.

EOT


tak samo jak ja bije ich tak samo oni moga mnie jak mnie spotkaja w 5 ;)
jest roznica ale biora wnich udzial ci sami ludzie ktorzy biegaja na meczach badz ulicach:)


Cos Ci powiem, bez zlosliwosci.

Ktos kto jezdzi na ustawki nie jest kibicem. Ktos kogo fascynuje sport, kto dopinguje zawodnikow danej dyscypliny, interesuje sie nia - jest kibicem.
To, ze ktos sie bije "za klub", pokazuje, ze ma chyba jakies problemy z hierarchia wartosci, albo ze zrozumieniem tego jaka jest idea sportu - rywalizacja, dobra zabawa, obustronny doping, atmosfera.
Takich ludzi nie trzeba szufladkowac, sami sie szufladkuja odpowiednio. Skresla sie ludzi, ktorzy wypaczaja idee sportu, przez co wyglada on tak jak wyglada.


a skad wiesz czy mnie nie intersuje ?czy nie fascynuje? czy nie dopinguje na meczach?
najlepIEJ bedzie jak pisalo juz kilka osob zakonczyc dyskusje i niech ktos zamknie ten temat .
............................................................................................................... FIN :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

Szufladkownie ludzi z gory za np: jakas przynaleznosc to jest wlasnie ta Mentalnosc Polakow!!

JudE-HunTer

kolego,Ty cierpisz na jakies rozdwojenie jazni ? :roll:

a czy ja pisze jakis referat w szkole? ze ma byc ladnie i z kazdymi znaki interpunkcyjnynmi ? pewnie zaraz napiszecie ze forum to miejce spotkan ludzi i pasowalo by ale ja bede psial tak jak mi sie podoba i tyle. nie chcesz to nie czytaj Wink hehe

Masz racje "psiaj" sobie jak Ci sie podoba,i tak juz zdazyłeś wywalczyc sobie na tym forum opinie skonczonego debila...
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

Szufladkownie ludzi z gory za np: jakas przynaleznosc to jest wlasnie ta Mentalnosc Polakow!!

JudE-HunTer

kolego,Ty cierpisz na jakies rozdwojenie jazni ? :roll:
jakie rozdwojenie ,? napsialem tylko ze wlasnie dlatego ze np: identyfikuje sie z dana grupa ( w tym przypadku panthers) to od razu trzeba mnie zaszufladkowac z gory z estem taki czy owaki a nawet mnie ten ktos nie zna wiec nie za bardzo rouzmiem o co ci chodiz.

a czy ja pisze jakis referat w szkole? ze ma byc ladnie i z kazdymi znaki interpunkcyjnynmi ? pewnie zaraz napiszecie ze forum to miejce spotkan ludzi i pasowalo by ale ja bede psial tak jak mi sie podoba i tyle. nie chcesz to nie czytaj Wink hehe

Masz racje "psiaj" sobie jak Ci sie podoba,i tak juz zdazyłeś wywalczyc sobie na tym forum opinie skonczonego debila...



i comnie lapiesz za slowka? SORRY mistrzu studencie polonistyki, wrazliwy na bledy ) zachowalem sie jak gowniarz to sie juz nie powtorzy!
HAHAHAHAH
a tak po za tym to chyba temat zostal uzanany za zakonczony?
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
Ostatnio rzadko wchodze na budo,dlatego dopiero teraz zauwazylem ten topic...a mam raczej zdecydowana opinie na temat roznej masci "jude hunterow" dlatego nie moglem sobie odpuscic tego tematu.
Swoja droga,zdajesz sobie sprawe ze jude - to po niemiecku,a hunter po angielsku?Moze powinienes dodac tam sobie jeszcze cos np.po hiszpansku,albo francusku skoro tak bardzo chcesz pozowac na ksenofoba - poliglote :roll:
  • 0

budo_mózgwsłoju
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
>Although it is not true that all conservatives are stupid people, it is true that most stupid people are conservative.- John Stuart Mill<

A to są święte słowa :!:
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
panowie.
tu nie chodzi o Żydów jako wyznawców religii tylko o kibiców Cracovii.
proste.
chociaż nazwanie sie "panterą" przez "psa" z Wisły jest dla mnie dziwne.
pzdr gnz

ps. robimy już ciężki off top
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

panowie.
tu nie chodzi o Żydów jako wyznawców religii tylko o kibiców Cracovii.
proste.
chociaż nazwanie sie "panterą" przez "psa" z Wisły jest dla mnie dziwne.
pzdr gnz

ps. robimy już ciężki off top


widcznie nie rouzmieja:)
co w tym dziwnego kazda grupa ma swoja nazwe;)
tu akurat PANTHERS i tyle.



Ostatnio rzadko wchodze na budo,dlatego dopiero teraz zauwazylem ten topic...a mam raczej zdecydowana opinie na temat roznej masci "jude hunterow" dlatego nie moglem sobie odpuscic tego tematu.
Swoja droga,zdajesz sobie sprawe ze jude - to po niemiecku,a hunter po angielsku?Moze powinienes dodac tam sobie jeszcze cos np.po hiszpansku,albo francusku skoro tak bardzo chcesz pozowac na ksenofoba - poliglote :roll:

ty chyba jednak skoncyzles studia polonistyczne ;) hehehehe
zakonczmy ten temat!!!!
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
myśłe że jak zmienisz ten debilny podpis to temat sam sie zamknie, ale widze,ze lubisz byc w centrum... :roll: :roll: :roll:

jak lubisz prowokować to się nie dziw że się ciebie czepiamy


ps. napisz po polsku łowca mośków, polujący na żydków... zdajesz sobie jakim nie dorozwojem trza być żeby coś takiego wymyślić??
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
bjj to sztuka nie bezmyslne tluczenie. bzyku musze Cie zmartwic bo z takim nastawieniem narobisz sobie tylko problemow ktorych chyba nie chcesz bo nie jest dobrym pomyslem palenie wszytkich mostów za sobą
  • 0

budo_urbi87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
Ty Bzyku wpadnij na trening, wszyscy Cię już polubili:D:D Jest tylko jedna sekcja BJJ w Krakowie więc nie bedziesz jak idiota chodził po klubach...zapraszamy serdecznie:)
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

myśłe że jak zmienisz ten debilny podpis to temat sam sie zamknie, ale widze,ze lubisz byc w centrum... :roll: :roll: :roll:

jak lubisz prowokować to się nie dziw że się ciebie czepiamy


ps. napisz po polsku łowca mośków, polujący na żydków... zdajesz sobie jakim nie dorozwojem trza być żeby coś takiego wymyślić??


nic nie bede zmienial:) to wy powinniscie to uszanowac a nie ja dostosowywac sie do was ;) hehee

a co ja to jestem marionetka , zrob to to robie?
sam sobie napisz hehe hmmm to chyba ty to wymyslies? wiec.. wniosek jeden :)



bjj to sztuka nie bezmyslne tluczenie. bzyku musze Cie zmartwic bo z takim nastawieniem narobisz sobie tylko problemow ktorych chyba nie chcesz bo nie jest dobrym pomyslem palenie wszytkich mostów za sobą


a czy napisalem gdzies ze takie jest? napsialem tylko ze chce trenowac , chce sie nauczyc walki w parterze, a wy sie czepiacie o wszytko inne tylko nie to ;) to chyba z wami jest cos tak nie tak i jestescie nadwrazliwi? i musze sie zwami uzerac , albo wy ze mna hehehe


Ty Bzyku wpadnij na trening, wszyscy Cię już polubili:D:D Jest tylko jedna sekcja BJJ w Krakowie więc nie bedziesz jak idiota chodził po klubach...zapraszamy serdecznie:)


Zobaczymy , narazie mam inne problemy na glowie;)

...wszyscy cie juz polubili.... :) hehehehehehe
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
moga być jude hunters moga być i bzyk hunters

BTW zastanawiam sie że chwalenie się przynaleznoscia do jude hunters nie podpadasz pod kodeks karny
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
hmmm mam pytanie, jeśli czepiacie się ksenofobicznego podpisu Bzyka( z czym się w pełni zgadzam), czemu nikt nic nie powie o homofobicznym awatarze Niedziela???
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024