Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czym jest bjj ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
Pewnie zasiegnal opini specjalisty od sygnatur, polecili mu taka w internecie.

Nie bedzie przeciez jak glupi wpisywal kazdej mozliwej sygnatury az ktos mu powie, ze ma fajna, wyjdzie na kretyna.
  • 0

budo_gawron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

Do zobaczenia na początkującej.


czy ja wiem? po przejrzeniu postow bzyka i jego sygnatury to dochodze do wniosku ze bjj to jednak nie jest sport dla niego (wymaga myslenia). czy warto cwiczyc z kims kto nie potrafi sklecic poprawnego, sensownego posta, a w wolnych chwilach lubi byc "jude hunterem"? :?

chuliganom stanowcze NIE, bo jeszcze latkowski nakreci o GK druga czesc "klatki" :lol:
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
Co do kolegi Bzyka, to ta jego debilna sygnatura idealnie współgra z twarzą typowego nordyka w jego avatarze. Nie sądzicie? :) :lol:
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

Pewnie zasiegnal opini specjalisty od sygnatur, polecili mu taka w internecie.

Nie bedzie przeciez jak glupi wpisywal kazdej mozliwej sygnatury az ktos mu powie, ze ma fajna, wyjdzie na kretyna.


zastanow sie co piszesz jak bys byl bystry to bys skojarzyl to z WISLA KRAKOW a panthers to nazwa pewnej grupy kibicow.

Marjan -nie zachodzi - nie wypada:)

Menthol - Ona nie musi sie nikomu podobac:)

Mradu zle zrozumiales posta chce trenowac ale nie chce chodzic jak debil do kazdej sekcji na 1 trening tylko zrobic rozeznanie zasgienac jakeis tam opini i poprtsu isc juz do danej sekcji sie zapsiac i chodizc

Gawron - jeden zbiera znaczki inny chodzi do kina a jeszce inny robi cos innego a ja jestem kibicem i tak zostanie
"czy warto cwiczyc z kims kto nie potrafi sklecic poprawnego, sensownego posta, a w wolnych chwilach lubi byc "jude hunterem"? " a co to ma do tego?
a jak zapytam czy warto cwiczyc z kims kto nie zna sie na ortografi a wolnych chwilach lubi byc w centrum kazdej awantury?
to nie ma nic do rzeczy. no ale oczywscie kazdy ma swoje zdanie
czy tam gdzie cwiczysz sa sami uczeni studenci? ktorzy sklecaja posty bez wiekszego trudu jak mickiewicz teksty w swoich ksiazkach;) hehe
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

czy tam gdzie cwiczysz sa sami uczeni studenci? ktorzy sklecaja posty bez wiekszego trudu jak mickiewicz teksty w swoich ksiazkach;) hehe

tak, w większości to są studenci, którzy nie mają problemu z poprawnym sklejeniem posta. to chyba żadna sztuka.
a co do grup kibiców: zapisz sie na krav mage, to sport dla takich twardzieli, bjj to żałosna kulanka dla mięczaków.
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
Tu nie o to chodzi czy to dla mieczakow czy nie jakbym chcial sie nauczyc wkladac palce w oczy i kopac po jajach to bym poszedl na kravke ale jak juz pisalem chodiz mi o parter :)
Zakonczmy ten temat , nie ma sesnu sie klocic co chcialem wiedziec to wiem i tyle mi wystarczy.
  • 0

budo_abdull1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

vVisŁa-PanTHer'S - JudE-HunTer'S

Twoja sygnaturka słabo mi się podoba.

a mi sie twoj nik niepodoba i co to ma wspolnego z tematem ?


Co do kolegi Bzyka, to ta jego debilna sygnatura idealnie współgra z twarzą typowego nordyka w jego avatarze. Nie sądzicie? :) :lol:


nie sadzimy
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
Abdull1 - sprawdź sobie w słowniku co znaczy: 1) "sarkazm"; 2) "ironia"... :) :wink: :lol:

A co do tego, co to ma wszystko wspólnego z tematem, to to, że nie każdy ma ochotę trenować z kibolem i z jakimś idiotycznym "judehanterem". Ja na przykład bym nie miał.

Manifestowanie określonych poglądów taką, a nie inną, sygnaturą (o ile nie jest to tylko durny dowcip) świadczy o mentalności danej osoby.
W tym wypadku bardzo źle świadczy. :roll:
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

zastanow sie co piszesz jak bys byl bystry to bys skojarzyl to z WISLA KRAKOW a panthers to nazwa pewnej grupy kibicow.

kazdy ma swoje zdanie

czy tam gdzie cwiczysz sa sami uczeni studenci? ktorzy sklecaja posty bez wiekszego trudu jak mickiewicz teksty w swoich ksiazkach;) hehe


Ad.1

Doskonale zrozumialem tresc Twojej sygnatury, nie mam nic przeciwko kibicom, ale kibice Jude Hunterzy to juz nie kibice, a kibice ksenofoby. Tak, ta subkultura ma dosc niejasne granice i przekroczyles granice dobrego smaku.

Ad.2

Tak mowia konformisci, ktorym brakuje argumentow w dyskusji.

Ad.3

Tak, kiedy jeszcze mialem mozliwosc cwiczyc to na sekcji spotykalem w duzej czesci bardzo inteligentnych ludzi, dla ktorych jezyk polski nie stanowil bariery nie do przekroczenia.
  • 0

budo_abdull1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

A co do tego, co to ma wszystko wspólnego z tematem, to to, że nie każdy ma ochotę trenować z kibolem i z jakimś idiotycznym "judehanterem". Ja na przykład bym nie miał.


ale moze sa tez osoby co by chcialy potrenowac z ''judehanterem'' ze ty niemialbys ochoty to nieznaczy ze wszyscy
jakos innym nieprzeszkadzalo to zeby odpisac konkretnie i na temat
on sie pyta o bjj a wy piszecie o sygnaturkach , avatarach
i jak tu sie cos zapytac , dowiedziec cos od kogos ?
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

ale moze sa tez osoby co by chcialy potrenowac z ''judehanterem'' ze ty niemialbys ochoty to nieznaczy ze wszyscy
jakos innym nieprzeszkadzalo to zeby odpisac konkretnie i na temat
on sie pyta o bjj a wy piszecie o sygnaturkach , avatarach
i jak tu sie cos zapytac , dowiedziec cos od kogos ?


Jak mi wytłumaczył trener w klubie bjj to nie tylko sport ale styl życia... bzyk z podejściem jude hunter raczej odpada na starcie. O to chodzi osobom tu piszącym. Po prostu nikt nie chce wytrenować dobrego fightera bjj który nie ma zasad moralnych, bo to zbyt niebezpieczne :wink: :wink: :roll: :roll:

Dla mnie jego sygnaturka to tylko wybyrk okresu dojrzewania;P
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
Oby... 8)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
szczerze mowiac to juz czuje sie zagrozony bo to ja jestem JUDE :)
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

vVisŁa-PanTHer'S - JudE-HunTer'S



mam dla Ciebie dwie wiadomości- dobrą i złą.
Zła jest taka że chyba Dudu Cie nie polubi, a dobra że bedziesz dobrym ziomem Meyera

:wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

vVisŁa-PanTHer'S - JudE-HunTer'S

Zła jest taka że chyba Dudu Cie nie polubi


czemu go nie polubi ?
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

A co do tego, co to ma wszystko wspólnego z tematem, to to, że nie każdy ma ochotę trenować z kibolem i z jakimś idiotycznym "judehanterem". Ja na przykład bym nie miał.



Nikt ci przeciez nie kaze a po za tym to co ty sie w trenera bawisz? ze sobie bedziesz wybieral z kim chcesz trenowac z kim nie to tak samo jak ja bym poszedl na 1 trening i powiedzial ze nie bede tu chodzil bo mi nie pasuja pewne osoby a tak na marginesie to skad wiesz czy nie trenujesz z kims takim jesli on np: nie mowi o tym i nie ma w podpise na forum? zenalzey do jakijes grupy , nawet sam bys o tym nie wiedzial a cwiczyl i co jak bys sie dowiedizl to bys juz nie cwiczyl? wiec to chyba troche bledny tok myslenia

Manifestowanie określonych poglądów taką, a nie inną, sygnaturą (o ile nie jest to tylko durny dowcip) świadczy o mentalności danej osoby.
W tym wypadku bardzo źle świadczy. :roll:


Szufladkownie ludzi z gory za np: jakas przynaleznosc to jest wlasnie ta Mentalnosc Polakow!!

Doskonale zrozumialem tresc Twojej sygnatury, nie mam nic przeciwko kibicom, ale kibice Jude Hunterzy to juz nie kibice, a kibice ksenofoby. Tak, ta subkultura ma dosc niejasne granice i przekroczyles granice dobrego smaku.


Takie jest twoje zdanie

Tak mowia konformisci, ktorym brakuje argumentow w dyskusji.


Mylisz sie poprostu nie mam zamiru sie klocic bo dyskuja zbiega na wogule inny temat a mianowicie o kibicach a to chybe nie odpowiednie forum do tego .

Tak, kiedy jeszcze mialem mozliwosc cwiczyc to na sekcji spotykalem w duzej czesci bardzo inteligentnych ludzi, dla ktorych jezyk polski nie stanowil bariery nie do przekroczenia.


a czy ja pisze jakis referat w szkole? ze ma byc ladnie i z kazdymi znaki interpunkcyjnynmi ? pewnie zaraz napiszecie ze forum to miejce spotkan ludzi i pasowalo by ale ja bede psial tak jak mi sie podoba i tyle. nie chcesz to nie czytaj ;) hehe



ale moze sa tez osoby co by chcialy potrenowac z ''judehanterem'' ze ty niemialbys ochoty to nieznaczy ze wszyscy
jakos innym nieprzeszkadzalo to zeby odpisac konkretnie i na temat
on sie pyta o bjj a wy piszecie o sygnaturkach , avatarach
i jak tu sie cos zapytac , dowiedziec cos od kogos ?


Jak mi wytłumaczył trener w klubie bjj to nie tylko sport ale styl życia... bzyk z podejściem jude hunter raczej odpada na starcie. O to chodzi osobom tu piszącym. Po prostu nikt nie chce wytrenować dobrego fightera bjj który nie ma zasad moralnych, bo to zbyt niebezpieczne :wink: :wink: :roll: :roll:

Dla mnie jego sygnaturka to tylko wybyrk okresu dojrzewania;P


Jak juz wspomnailem szufladkownie ludzi zanim sie ich pozna!! kazdy kibic nie zasad morlanych? i zaden nie moze trenwoac?

szczerze mowiac to juz czuje sie zagrozony bo to ja jestem JUDE :)



W sekcji do ktorej uczeszczam trenuje 3 i i jakos sie dogadujemy moze czasami na zadaniowkach troszke bardziej sie obijamy i niz mamy z innymi ale nie przesakdza to;)
tak jak wspomnailem wczesniej nie musimy sie lubic m mamy trenwoac
Ps; na marginseie msuze dodac ze sa oni zwylymi kibicami;)


vVisŁa-PanTHer'S - JudE-HunTer'S



mam dla Ciebie dwie wiadomości- dobrą i złą.
Zła jest taka że chyba Dudu Cie nie polubi, a dobra że bedziesz dobrym ziomem Meyera

:wink: :wink: :wink:



i tu odnosnie posta " Sanjuro Yojimbo" zapewne po domysalch dudu tez nie ma np: ochoty trenwoac z meyerem i na odwrot bo jak sie domysalm jest za wisla ale nie stanowi to przeszkody
  • 0

budo_gawron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

Jak juz wspomnailem szufladkownie ludzi zanim sie ich pozna!! kazdy kibic nie zasad morlanych? i zaden nie moze trenwoac?


nie kazdy kibic nie zasad morlanych. a trenowac moga tylko ci co maja swoj chuliganski honor :lol:

PS
Czy ktorys z moderatorow moglby zamknac ten temat?
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?


Jak juz wspomnailem szufladkownie ludzi zanim sie ich pozna!! kazdy kibic nie zasad morlanych? i zaden nie moze trenwoac?


nie kazdy kibic nie zasad morlanych. a trenowac moga tylko ci co maja swoj chuliganski honor :lol:

PS
Czy ktorys z moderatorow moglby zamknac ten temat?


Trenowac moze kazdy ktorego trener wpusci na sale i nie bedzie mial nic przeciwko !!
a nie dlatego bo tobie czy komus innemu sie tak podoba
HAHAHAHA
z edneym sie zgodze niehc zamkna temta bo jak pisalem co chciale wiedziec to wiem.
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

Nikt ci przeciez nie kaze a po za tym to co ty sie w trenera bawisz? ze sobie bedziesz wybieral z kim chcesz trenowac z kim nie to tak samo jak ja bym poszedl na 1 trening i powiedzial ze nie bede tu chodzil bo mi nie pasuja pewne osoby a tak na marginesie to skad wiesz czy nie trenujesz z kims takim jesli on np: nie mowi o tym i nie ma w podpise na forum? zenalzey do jakijes grupy , nawet sam bys o tym nie wiedzial a cwiczyl i co jak bys sie dowiedizl to bys juz nie cwiczyl? wiec to chyba troche bledny tok myslenia

Tak - zazwyczaj wybieram z kim chcę trenować. (A zwłasza walczyć na treningu.) I nie jestem przy tym wcale wymagający. :)
Ale pewnych rzeczy (np. śmierdzącego, brudnego stroju lub huligaństwa) na treningach nie trawię.

A jak bym się dowiedział, że ktoś jest huliganem i bije ludzi bez powodu (wszystko jedno czy Żydów, czy okulrników) to bym mu podziękował za dalszy wspólny trening.
I jeszcze Ci powiem, że tak samo by postapiła większość trenerów, których znam i szanuję.

Szufladkownie ludzi z gory za np: jakas przynaleznosc to jest wlasnie ta Mentalnosc Polakow!!

Ależ Ty sam się zaszufladkujesz w oczach ogółu, jak będziesz się tak podpisywał, czy nosił takie koszulki... :roll: Zastanów się.
Chyba, że robisz to TYLKO dla jaj. Bo bywają i tacy. :)
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

quote="Malkavian"- "szczerze mowiac to juz czuje sie zagrozony bo to ja jestem JUDE :) " - quote

W sekcji do ktorej uczeszczam trenuje 3 i i jakos sie dogadujemy moze czasami na zadaniowkach troszke bardziej sie obijamy i niz mamy z innymi ale nie przesakdza to;)
tak jak wspomnailem wczesniej nie musimy sie lubic m mamy trenwoac

Ech... "Bardziej poobijacie"?

I tu widzę problem z takim podejściem.
Bo na bjj się partnera nie obija.
Zatem co sobie "bardziej" zrobicie? Połamiecie ręce, czy się podusicie?

Bez wzajemnego szcunku nie ma treningu parteru.
(To znaczy może w sumie być - ale tylko jeden. A potem długa rekonwalescencja przegranego. :) )

Daruj sobie parter, do czasu aż dojrzejesz emocjonalnie i przestaniesz się uważać za "Łowcę Żydów" czy innego hooligana. 8) Zbieraj znaczki, czy sfastyki i dorastaj. :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024