Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czym jest bjj ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

budo_bilu-grrota
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grrota Rzeszów/takie tam inne kluby

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
Charly spox - sprobuje to wytlumaczyc Rogerowi albo Wilsonowi Juniorowi jak tylko zagoje lape :)
  • 0

budo_da3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko/Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
bzyk

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tu masz rozpiske treningów[/b]
  • 0

budo_columbus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dragon's Den Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
Panie i Panowie, nie wiem co się dzieje na tym forum, ale normalnie w tym miejscu pojawia się reklama valetudo.pl

a tu cisza w eterze...

michal_m- ty to umiesz umiejetnie dodac motywacji do cwiczenia :) nie ma to jak zachecic nowego zawodnika :wink:
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
eee... tam
i tak Michał stępił żądło bo widziałem
lepsze riposty w jego wykonaniu :wink:

jak ktoś wchodzi na "największe forum w Polsce"
do działu gdzie jest kupa użytkowników i zadaje takie pytania,
zamiast iść na trening, bo jemu sie nie chce to sory...
pzdr gnz
  • 0

budo_columbus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dragon's Den Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
Co do michala to poplakalem sie ze smiechu z teksciku "Przychodzi M.O. do warzywniaka.." szacunek poklon
a jesli chodzi o pytania o bjj to gdzie zasiegac informacji jak nie na forum? poza tym podobno nie ma glupich pytan ;-)
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
... sa tylko glupi ludzie, ale to tylko powiedzenie :wink:
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

google, szukaj -> wszystko znajdziesz
przejdz sie do sekcji w twojej okolicy i wybierz ta ktora ci najbaridzje odpowiada :>


znaczy wiesz internet to internet mozxna poczytac historie tej sw albo poogldac zdjecia wiec lepiej chyba zaciaganc opini kogos kto to trenuje , a chodizc tak po sekcjach jakos mi sie nie widzi ;)


To może i nauczyć się też chcesz z internetu?

A moze kurs korespondencyjny? Załatw sobie adres domowy któregoś z trenerów.

"podszkolić parter" - mam nadzieje że nie jesteś kolejnym który myśli ze bjj to sam parter.
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

google, szukaj -> wszystko znajdziesz
przejdz sie do sekcji w twojej okolicy i wybierz ta ktora ci najbaridzje odpowiada :>


znaczy wiesz internet to internet mozxna poczytac historie tej sw albo poogldac zdjecia wiec lepiej chyba zaciaganc opini kogos kto to trenuje , a chodizc tak po sekcjach jakos mi sie nie widzi ;)


To może i nauczyć się też chcesz z internetu?

A moze kurs korespondencyjny? Załatw sobie adres domowy któregoś z trenerów.

"podszkolić parter" - mam nadzieje że nie jesteś kolejnym który myśli ze bjj to sam parter.


nastepny jajcarz sie znalazl hehe
widze ze was poczucie humoru nie opuszcza
nie rouzmiesz ze poprtsu zanim pojde to chcialbym zasiegnac opini kogss kto to cwiczy a co mam isc do dane j sekcji siedizc patzrec sie na nich a po trenigach robic wywaid i kazdego wypytwac to wyszedlbyu mna jeszce wikeszego kretyna!! t5akie jest moje zdanie wiec wole zapytac na forum kogos kto troche w tym siedzi o jakas porade jak wspoamnilem chce podkszloci parter bo po doszlem do wniksou ze Kb mi nic nie da walczac z kims ciezszym ktory po kilku ciosach przerwoci mnie na ziemie , a wtedy Kb mi nic nie pomoze hehe
wiec daltego probuje najpierw zrobic jakby rozeznanie a uznalem ze to forum to odp miejsce by zapytac o to jakiegos forumuwicza zanim bede robil z siebie glupka i bede na 1 treningi kazdej sekcji w krk
ale jakos wzauwayzlem ze wiekoszoc jak widzi kogos z mala lizba postow to woli soeie pozartowac;)
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

ale jakos wzauwayzlem ze wiekoszoc jak widzi kogos z mala lizba postow to woli soeie pozartowac;)

To nabij liczbe postów :)
  • 0

budo_columbus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dragon's Den Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
Jest wesolo, ale chyba czas chyba zostawic zbytki i zlitowac sie nad kolega...
jesli chesz nauczyc sie chwytania to zdecydowanie polecam bjj. jesli chcesz sie nauczyc przewracac, to polecam zapasy albo judo, bo choc bjj to rzeczywiscie nie tylko parter, to wielu trenerow zanidbuje stojke.
jesli chodzi o wybor sekcj to rzeczywiscie trzeba pojsc do kilku i wybrac te ktrora odpowiada ci najbardziej.
a co do uszczypliwych uwag kolegow to sie nie przejmuj, taka juz formula, a ostatnio nie bylo sie na kim werbalnie wyzyc :)
pozdrawiam
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

google, szukaj -> wszystko znajdziesz
przejdz sie do sekcji w twojej okolicy i wybierz ta ktora ci najbaridzje odpowiada :>


znaczy wiesz internet to internet mozxna poczytac historie tej sw albo poogldac zdjecia wiec lepiej chyba zaciaganc opini kogos kto to trenuje , a chodizc tak po sekcjach jakos mi sie nie widzi ;)


To może i nauczyć się też chcesz z internetu?

A moze kurs korespondencyjny? Załatw sobie adres domowy któregoś z trenerów.

"podszkolić parter" - mam nadzieje że nie jesteś kolejnym który myśli ze bjj to sam parter.


nastepny jajcarz sie znalazl hehe
widze ze was poczucie humoru nie opuszcza
nie rouzmiesz ze poprtsu zanim pojde to chcialbym zasiegnac opini kogss kto to cwiczy a co mam isc do dane j sekcji siedizc patzrec sie na nich a po trenigach robic wywaid i kazdego wypytwac to wyszedlbyu mna jeszce wikeszego kretyna!! t5akie jest moje zdanie wiec wole zapytac na forum kogos kto troche w tym siedzi o jakas porade jak wspoamnilem chce podkszloci parter bo po doszlem do wniksou ze Kb mi nic nie da walczac z kims ciezszym ktory po kilku ciosach przerwoci mnie na ziemie , a wtedy Kb mi nic nie pomoze hehe
wiec daltego probuje najpierw zrobic jakby rozeznanie a uznalem ze to forum to odp miejsce by zapytac o to jakiegos forumuwicza zanim bede robil z siebie glupka i bede na 1 treningi kazdej sekcji w krk
ale jakos wzauwayzlem ze wiekoszoc jak widzi kogos z mala lizba postow to woli soeie pozartowac;)


Wszystko co chcesz wiedzieć (teoria) jest w internecie - wystarczy poszukać

A na trening nikt Ci nie każe iść patrzeć tylko ćwiczyć

Inaczej sie nie przekonasz do tego. Tak już jest z bjj i dlatego na tym forum jesteśmy wrażliwi na "marudnych"
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
Od siebie dodam jeszcze, ze wiele sekcji BJJ prowadza osoby posiadajace stopnie mistrzowskie w Judo(tak, te dwa style swietnie sie uzupełniaja) - w takiej sekcji na pewno oprócz swietnego parteru także nauczysz sie obalać/rzucać...na GK tak mają, aczkolwiek nie jestem pewien(dopiero sie tam wybieram) :wink:
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

... na jakies zasadzie odbywaja sie treningi?

Płacisz 70 PLN za miesiąc i chodzisz na 2 treningi tygodniowo, płacisz 90 PLN za miesiąc i chodzisz na co chcesz i ile chcesz.

... czy jest to jedna z lepszych sztuk walki do nauki parteru?

Tak – jedna z najlepszych.

... ile trwaja treningi?

1 godzina 15 minut lub 1 godzina 30 minut.

... czy warto isc na BJJ czy moze cos innego w celu podszkolenia walki w parterze?

Warto. Ja nic innego nie szukałem.

Dodam, że w Grappling Kraków trenuję od sierpnia. Atmosfera jest z...sta. Trenerzy są z...ści. Ja też kiedyś będę z...sty.

Do zobaczenia na początkującej.

Cypis
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
ja nie mialem problemu i na kilku sztukach walki na ktore pozniej uczeszczalem polazlem i ogladalem trening, bez trenowania nawet, zeby naocznie sie przekonac co i jak.
Trenerzy nic przeciw nie maja, jak idiota sie nie czulem i byl to dobry sposob na zobaczenie 'czym to sie je'.
A jesli chcesz to dalej gadaj tylko przez kabelek zamiast ruszyc tylek na mate :)
B.
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

ja nie mialem problemu i na kilku sztukach walki na ktore pozniej uczeszczalem polazlem i ogladalem trening, bez trenowania nawet, zeby naocznie sie przekonac co i jak.
Trenerzy nic przeciw nie maja, jak idiota sie nie czulem i byl to dobry sposob na zobaczenie 'czym to sie je'.
A jesli chcesz to dalej gadaj tylko przez kabelek zamiast ruszyc tylek na mate :)
B.


wiesz ty jestes taki ja jestem taki kazdy jest inny i ma inne zdanie a moje jest takie ze nie bede choddzil do sekcji na 1 trening bo nie zachodzi moim zdaniem;) i koniec tematu mniej wiecej sie juz dowiedzialem co i jak i po czesci jestem zortientowany;)

Columbs tak raczej jest na wszytkich forach ze trzeba sobie z kogos pozartowac raz na jakis czas i sie posmiac wiec przewanzie pada na kogos nowego na forum z mala liczba postowa;) ( chociaz nie zawsze)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

W bjj mankamenty sylwetki, których znaczenia nie dałoby się pominąć na przykład w boksie (krótkie kończyny, ciężkie biodra) stają się atutami w walce.


moj trener ciagle powtarzal ,ze najlepiej miec glowe zrosnieta z tylkiem :)
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
Co do warunków fizycznych to wg mnie trzeba poprostu wykorzystywac najlepiej to co sie ma. Kazda sylwetka ma swoje wady i zalety w bjj. Nizszego trudniej np. obalić, ale za to mając krótkie nogi ciężej dopiać trójkąta itp. ale to sprawa na inny temat.
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

wiesz ty jestes taki ja jestem taki kazdy jest inny i ma inne zdanie a moje jest takie ze nie bede choddzil do sekcji na 1 trening bo nie zachodzi moim zdaniem;)


co to znaczy że nie zachodzi... to slang??
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?
Bzyk, dziwny i irytujacy z Ciebie czlowiek. chcesz trenowac ale nie chcesz isc na trening. zdecyduj sie. ciao
  • 0

budo_menthol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym jest bjj ?

vVisŁa-PanTHer'S - JudE-HunTer'S

Twoja sygnaturka słabo mi się podoba.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024